Panç işi havlum buyurun kızlar ♥♥♥

sıladayım

Daimi Üye
Tepki
27.374
Bu havlu desenlerini görüyordum ama panç işi olduğunu bilmiyordum busene bende kursa gitmek istiyorum Sümeyyecim inşallah burda da vardır bu kurs çok hoşuma gitti çünkü senin yaptıklarında bir harika bayıldım ellerine sağlık balım devamınıda mutlaka bekliyorum canım:huhuu::huhuu::huhuu::huhuu:

OP
-sumeyye

-sumeyye

Daimi Üye
Tepki
4.992
Bu havlu desenlerini görüyordum ama panç işi olduğunu bilmiyordum busene bende kursa gitmek istiyorum Sümeyyecim inşallah burda da vardır bu kurs çok hoşuma gitti çünkü senin yaptıklarında bir harika bayıldım ellerine sağlık balım devamınıda mutlaka bekliyorum canım:huhuu::huhuu::huhuu::huhuu:

beğenmene çok sevindim canımmmmm çok iyi edersin bence de araştır biran evvel çünkü buradaki kurs kayıtları başladı çok güzel hem ortam hemde etkinlikleri güzel
az evvel bitirdim:orgu: havlumu ancak yarın akşam atabileceğim diğerini çok vaktım yok şimdi :huhuu::huhuu:::huhuu:::huhuu:

OP
-sumeyye

-sumeyye

Daimi Üye
Tepki
4.992
Bende bu punc nakışını biliyorum seccade yapıyorum hala yarım .

Sühoş Abla İNŞALLAH bitirirsin de siteye atarsında görürüz İNŞALLAH çok güzel ve zevkli bir iş İNŞALLAH yeni kursunda başarılar dilerim keçe işinde de çok çeşitli güzel işler çıkıyor dilerim yaparsında resimleyip atarsın meraklan bekliyorum :huhuu::huhuu:

OP
-sumeyye

-sumeyye

Daimi Üye
Tepki
4.992
eline sağlık çok güzel olmuş ,diğer yaptıklarını da görmek isteriz sümeyyecim...

teşekkür ederim Ferah kardeşim RABBİM razı olsun senden İNŞALLAH beğendiğin için sağol tabi eklerim canım zaman buldukca şu günler bayram tatili ve düğün girdi araya biraz ara verdim :huhuu::huhuu::huhuu:

OP
-sumeyye

-sumeyye

Daimi Üye
Tepki
4.992
eline sağlık çok güzel olmuş ,diğer yaptıklarını da görmek isteriz sümeyyecim...

teşekkür ederim Ferah kardeşim RABBİM razı olsun senden İNŞALLAH beğendiğin için sağol tabi eklerim canım zaman buldukca şu günler bayram tatili ve düğün girdi araya biraz ara verdim :huhuu::huhuu::huhuu:

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar