Pabuçlarımızın resimlerini eklemeye ne dersiniz?

sadiye

Admin
Admin
Tepki
56.321
KızLar Bu Gün Elime geçen Bahsettiğim Kırmızı Botlarım :ask:

grnt1533z.jpg

grnt1534.jpg

Bayildim canim, cok güzel.
Güzel günlerde giymen dilegi ile. :huhuu:

H

Hera

Misafir
Amin sadiyecim Teşekkürederim Aldım ama Güyemiyorum hava sıcak penyeler aldım bu gün yine bir sürü sanırım Kısmet Olursa Almanya ya gelince giyerim diye düşünüyorum tatlım artık orada soğuklarda

H

Hera

Misafir
Teşekkürederim Filamingo cum Kırmızı çantam vardı Kışın bunlarla daha rahat kullanırım çantayı :huhuu:

IsheNuR

Daimi Üye
Tepki
1.116
ayyyhh çok tatlı yaa bayılıyorum bu laciwert kırmızı uyumuna gerçi fuşya yada mercan da olabilir fotoda net çkmyo bazen renkler çünküü-ciko çok güzel çıtırım güle güle kullann hayırlı olsun:huhuu:

H

Hera

Misafir
ayyyhh çok tatlı yaa bayılıyorum bu laciwert kırmızı uyumuna gerçi fuşya yada mercan da olabilir fotoda net çkmyo bazen renkler çünküü-ciko çok güzel çıtırım güle güle kullann hayırlı olsun:huhuu:

Teşekkürederim güzeLim tam Koyu Kırmızı rengi resimde açık renk çıkmış Flaş tan siyah ve Kırmızı daha iyileri senin olsun fıstığımm

Çikolata

Daimi Üye
Tepki
5.378
heracım bayıldım çok şıklar benimde buna benzer var ama kahvesi kırmızıda yakıyo valla iyi günlerde giy canım

H

Hera

Misafir
Çok Teşekkürederim Çikolatam sende sağLıkla giy beğenmene sevin dim Kırmızıdan gidiyorum bu yıl :huhuu:

sadiye

Admin
Admin
Tepki
56.321
Amin sadiyecim Teşekkürederim Aldım ama Güyemiyorum hava sıcak penyeler aldım bu gün yine bir sürü sanırım Kısmet Olursa Almanya ya gelince giyerim diye düşünüyorum tatlım artık orada soğuklarda

Burada rahatlikla giyersin canim.
Tam Almanya ayakkabisi, sicacik tutar ayaklarini. :eek:

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar