Özlem dolu mektubum ..

OP
bitter_im

bitter_im

Admin
Admin
Genel Yönetici
Tepki
53.687
bitterim siteye yeni üye oldugum zaman okumustum yarismadada birinci olmana sasirmamistim.
Annen eger seni görüyorsa ki ben inaniyorum seninle kücük kiziyla gurur duyordur canim anne sevgisini cok ama cok güzel anlatmissin hatta ilk okudugumda aglamistim :gitme:

:eek: bitanem kıyamam o gözyaşlarına -hmm

SILA

Daimi Üye
Tepki
3.186
okurken gözyaşlarıma hakim olamadım rabbim sabır versin
bitterim mekanı cennet olsun anneciğinin inşallah:mendil::mendil::mendil::mendil:

Hayriye2010

Aktif Üye
Tepki
115
Ben nerelere gideyim ablam :gitme:
Ben daha kötüyüm ..

veren de Rabbimiz alan da Rabbimiz bize düşün tekşey sabretmek ve bol bol sabır ve dua edip okumak insan okuyunca hemen rahatlar sakinleşir hemde üzülmek sadece üzer Ahirete olan akrabalarımızı canım hepimizin mutlaka bir yakınımız var dua edeceğiz ki hem bize artı puan gelsin Ahiret hayatımızda hemde ölmüşlerimize demi şunuda unutma kardeşim Rabbimiz sevdiği kullarıyla en çok alış verişi yaparmış bende senin gibiyim ama hep dua ediyorum Rabbime yalvarıyorum anneciğimi cennetine al onun günahlarını bağışla diye sende dene
inan çok işe yarıyor çok konuştum hakkını helal et kardeş

Tepki
27
Ağlattın beni canım, senin anne diye yazdıklarını ben baba diye okudum :((
Dualarımızla onlarla beraberiz inşaAllah, yoklukları her geçen gün içimizi sızlatsada, inşaAllah evlatlarıyla gurur duyacaklar.
Bizde onun için çalışalım, sevgimizi o şekilde gösterelim...

OP
bitter_im

bitter_im

Admin
Admin
Genel Yönetici
Tepki
53.687
mekanı cennet olsun..nur içinde yatsın..:uzgun:
Aminn teşekkür ederim canım -hmm
veren de Rabbimiz alan da Rabbimiz bize düşün tekşey sabretmek ve bol bol sabır ve dua edip okumak insan okuyunca hemen rahatlar sakinleşir hemde üzülmek sadece üzer Ahirete olan akrabalarımızı canım hepimizin mutlaka bir yakınımız var dua edeceğiz ki hem bize artı puan gelsin Ahiret hayatımızda hemde ölmüşlerimize demi şunuda unutma kardeşim Rabbimiz sevdiği kullarıyla en çok alış verişi yaparmış bende senin gibiyim ama hep dua ediyorum Rabbime yalvarıyorum anneciğimi cennetine al onun günahlarını bağışla diye sende dene
inan çok işe yarıyor çok konuştum hakkını helal et kardeş
Allah razı olsun ablacım :eek:
Dua her kapıyı açar -ayse
Ağlattın beni canım, senin anne diye yazdıklarını ben baba diye okudum :((
Dualarımızla onlarla beraberiz inşaAllah, yoklukları her geçen gün içimizi sızlatsada, inşaAllah evlatlarıyla gurur duyacaklar.
Bizde onun için çalışalım, sevgimizi o şekilde gösterelim...

Allah razı olsun tüm ölmüşlerimizin mekanı cennet olsun

zeh

Daimi Üye
Tepki
694
bitter sabah sabah ağlattın ,aynı acıyı yaşadım çok iyi biliyorum ,içimdeki duygularım başkası tarafından bu kadar anlatılabilir, bende erken kaybettim ,aynısını yaşıyorum.:mendil::mendil::mendil::mendil:

OP
bitter_im

bitter_im

Admin
Admin
Genel Yönetici
Tepki
53.687
bitter sabah sabah ağlattın ,aynı acıyı yaşadım çok iyi biliyorum ,içimdeki duygularım başkası tarafından bu kadar anlatılabilir, bende erken kaybettim ,aynısını yaşıyorum.:mendil::mendil::mendil::mendil:

kıyamam sana ablam yaa -hmm :mendil::mendil:

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar