Onu çok seviyorum ama elimden birşey gelmiyor:(

Tepki
51
slm arkadaşlar ben aranıza yeni katıldım ve siteye üye olmadan önce sitenizdeki dertleşme bölümünüze hayran kaldım.belki bi nebzede olsa rahatlarım diye üye oldum.ben birini çok seviyorum ve bu kişi benim eski sevgilim.onu okadar çok seviyorum ki ama bitti tekrar bana dönmesini istiyorum ama bu imkansız gibi görünüyor.eğer sizi sıkmazsam anlatmak istiyorum:(

OP
imkansizim
Tepki
51
teşekkür ederim bitter_im canım arkadaşım.benim hikayemde şöyle arkadaşlar.

bundan bi yıl önce bi kursa yazıldım ve orada muhteşem bi grup kurdum.ordaki kız arkadaşlarımla başka bi kursa daha yazıldık ve orda bi çocukla tanıştık.çocuk çok efendi ve yardımseverdi hepimiz çok severdik karakterinden dolayı ve bütün kızlar sınıfta sadece o çocukla konuşurduk.sonra ben bu çocuğu bizim gruba aldım ve nereye gitsek artık oda geliyordu.sonra biz yakınlaştık ve ben buna hep kanka diye hitap ediyordum.aynı bölümü okuyorduk ve oyüzden sınavlara beraber girip çıkıyorduk

artık her anımız beraberdi beni hep görmek istiyordu bense grup olarak geziler ayarlayıp yalnız görüşmekten kaçınıyordum oysa tam buluşma saati geldiğinde kızların aniden işi çıkıyordu mecburen başbaşa geziyorduk.sabahlarıda ben kendi grubumun dışında başka kursa gidiyordum ve bu sabahları beni görebilmek için erkenden kalkıp kursyerime gelip dersim bitene kadar bekleyip öğlen kendi dersimize gidiyorduk.artık bi zaman sonra beni eve bile bırakıyordu bütün isyanlarıma rağmen.

bi zaman sonra artık bende onsuz yapamadım ve bana açıldı beni sevdiğnii aşık olduğunu söyledi.başlarda kabul etmedim itiraz ettim ama sonra kalbime söz geçiremedim ve kabul ettim.sevgili olmadan birgün önce beraber iş başvurusu yaptık.sevgili olduğumuzun ertesi günü görüşmeye çağırıldım ve işe alındım.Allah'ın kaderi olurya benden bi hafta sonrada onu çağırdılar.

artık 7/24 beraberdik bizi görenler gıbta ile bakardı.iş yerindekiler sevgili olduğumuzu biliyorlardı ama bi zaman sonra bu problem oldu işyyerinde.onu mutsuz görmek beni kahrediyordu.patronlar kasıtlı olarak benim yanımda onu azarlayıp rezil etmeye çalışıyorlardı o ise bişey diyemiyordu zoruna gidiyordu.onun mutsuz hallerine dayanamadım ve işten çıkmak isterse buna anlayışla karşılayacağımı söyledim.ciddi düşünüyorduk ve onunla evlenebilmem için ailemin karşısında işimin olması gerekti oyüzden ben çıkamadım.ama sürekli iş arıyordum ve işten çıkmayı kafama koymuştum.o ise beni orda bıraktığı için çok üzgündü ama yapmak zorundaydı.

ailesi yaz olduğundan dolayı yazlık evlerinde kalıyordu.bende ramazan dolayısıyla onu ailesinin yanına yolladım.çünkü yanımda kalsa ben zaten gün boyu çalışıyor oluyordum ve en önemlisi iftarı ve sahuru tek başına geçirmesine gönlüm razı olmuyordu.psikolojisi bozulmuştu ve düzelmesi için onu ailesinin yanına yolladım.benden ayrılırken bile gözleri doldu ve sevdiğni söylerek sımsıkı sarılıp gitti.yazlık evleri biraz uzaktı ve artık görüşemez olduk.yazlık evlerinde bağları bahçeleri vardı ve hollandadan akrabaları kuzenleri gelmişti ve ister istemez eskisi gibi ilgi gösteremiyordu.oysa ben onu çok özlüyordum.ağlıyordum onsuzluğa dayanamıyordum.

artık eskisi gibi ilgi göstermiyordu ve zamanını ya kuzenleriyle yada bağ bahçe işleriyle ilgileniyordu.bana ise kalan zaman çok azdı.ister istemez beni sevmediğini düşünüyordum.yanıma gelmesini istiyordum gelicem aşkım sabret diyordu.ve bende artık dayanamıyordum ve sinirle beni sevmiyorsun ayrılalım dedim oda aşkım kurban olurum nolur öyle deme iftarda ailem evde olmamı istiyor sen iftara yakın işten çıkıyorsun aramızda çok uzak yanına gelsem iftara yetişemem diye açıklama yaptı.

bende bu durumu bilmediğimden üzüldüm ve suçlandım anlayış gösterdim.aradan bi kaç hafta geçti yine ben kötü oldum gelmesini istedim gelmedi.bakıyordum eskisinden eser yoktu.msj desen günde 4 tane gelmek desen oda yoktu bende iyice bunalıma girmiştim.ve yine ayrılalım dedim oda hayır seni seviyorum ayrılmayalım dedi ve parasının olmadığından gelemediğini söyledi.anlayış gösterdim bi zaman daha ama nereye kadar baktım yine ilgi desen yok gelme desen yok ben yine ayrılalım dedim.oda okadar ayrılmak istiyorsan al ozaman ayrıldık sana kaçkez söyledim ama sen anlamadın ayrıldık seninle bi geleceğimiz yokdedi.

daha sonra ben af diledim gelmemesindeki geçerli sebepleri öğrenip pişman oldm dönmesi için yalvardım ama nafile dönmedi bana.son kez görüşelim ozaman senden ayrılmayı kabul ediyorum ama hiçbişey olmamış gibi davranalım dedim.bu sınav günü geldi ve gezdik dolaştık hiçbirşey olmamış gibi davrandık gözlerime baktı seni seviyorum aşkım dedi sarıldı ayrılmayalım nolur dedim.hayır ayrılmamız gerekiyor.kpss olmadı trde iki üni bitirdim iş yok girdim noldu bize neler yaptılar gördün dedibende üstüne gitmedim dost olalım dedim.

birkaçgün sonra baktım msn şifresini değişmiş bende sinirlendim faceden kötü bişey paylaştım oda beni faceden silmiş.nete çağırdım konuştuk ve bana çok kızdı neden öyle bir şey paylaştın diye.artık ondan haber alamamaya başladım ve msjda atamıyordum.en son çareyi kuzeniyle konuşmakta buldum.kuzeniyle konuştum(kuzeni hollanda’da)olanları anlattım ve yardım istedim onu sevdiğimi söyledim.hatayı bende buldu ayrılmaya sen teşvik ettin diye.beni barıştır diye yalvardım.

ertesi gün kuzeniyle konuştuğumu öğrenmiş ve delirmiş gibiydi.bana kızgınlık dolu mail yazmış ve bende nette son kez konuşup helalleşelim diye karşılık yazdım ve sonra bana msj yazdı msnye gel diye.orada konuştuk bana kızdı ve zor duruma düşürdüğümü söyledi.ben ise onu asla zor duruma düşürmek için yapmadığımı böyle bir şey düşünmediğimi ve sevgisi için mücadele ettiğimi dile getirdim.

sonkez görüşmeyi ve onda olan emanetleri vereceğini söyledi.bana ait onda şalım vardı onun dışında ona aldığım hediyeler falan.şimdi bana çok kızgın ve artık hiçbir şekilde görüşmüyoruz.daha buluşmadık buradaki evlerine ne zaman dönecekler bilmiyorum.barışmak için ne yapmalıyım kızlar?onu çok seviyorum ve biryıl boyunca onunla hiç kavgamız olmadı çok güzel anlaşıyorduk.ne zaman yazlığa gitti göremedik ozaman kavga etmeye başladık ve toplam 3 kavga oldu

Şahmaran.

Admin
Admin
Tepki
50.395
Öncelikle,hikayenizi baştan sona okudum.
Ortada çok ciddi bir durumun olmadığı ap açık ortada..Ne geldiyse başına çok sevdiğin için ve mantığınla hareket etmediğin için gelmiş.Azıcık kalbinin sesini değilde,mantığınla hareket etsen canısı inan çözülecek herşey.
Çünkü yaptıkların ortada,eğer bunu anlamayacak kadar körse,kendisi seni geçrekten sevmiyor demektir.
Bence azıcık üzerine gitme derim,madem o kadar senden ayrı klamaya razı demekki senin kada sevmemiş.kovalamaca oynama,çünkü kaçan kovalanır.
Sen yine eski sen ol ve azıcık ağır takıl bakalım neler olacak??
Sevgiyle kal.

OP
imkansizim
Tepki
51
canlarım hepinizin ağzına sağlık yorumlarınız için çok teşekkür ederim.o kpssye iki ay kala beraber işe girmiştik bu durumdan dolayı kpss kötü geçti ve biz evlenmeyi planlıyorduk.ramazan bayramından sonra ailelerimize söyleyecektik. kpss olmayınca bunalıma girdi ve bütün hayalleri yıkıldı bunu kendine çok problem ediyordu.bende çalışınca ister istemez strese giriyordu.ben ise ona çok ihtiyacım vardı ve depresyondaydım iş yeri çok sıkıntılı biryer ve iştede huzur yoktu evdede ve ona çok ihtiyacım vardı.o beni gözünden bile kıskanırdı sevdiğni herzaman hissettirirdi ama sabredemedim saçmalıklarımla mutlu ilişkimi mahvettim.bi bakışımla neler düşündüğümü iyi anlardı birbirimizi okadar iyi tanıyordukki:( biz ayrılalı tam birbuçuk ay oldu ve bu süreçte birkaç kez nette konuştuk ama dönüşü olmadğını söyledi haklı olarak erkeklik gururuna yediremedi.ama dersimi aldığımı ve onu ne çok sevdiğimi gördüğü halde affetmiyor.son kopma noktamız ise ben ondan hiç haber alamıyordum ve hollandaya gittiğinden şüpheleniyordum.kuzeniyle konuştum yalvardım ama kuzeni yememiş içmemiş ona yetiştirmiş.oda bana kızdı bağırdı çağırdı oysa kızlar nasıl düşünmezki onun sevgisi için mücadele ettiğimi.bana sen beni zor duruma düşürdün dedi.artık kuzeni neler söylediyse.bende onu zor duruma düşürmek istemediğimi söyledim.son kez görüşeceğiz buraya geldiklerinde ama ne zaman gelecek bilmiyorum benden haber bekle dedi.sizce ne yapmalıyım buluştuğumuzda.onunla barışmak istiyorum çünkü çok seviyorum.oda beni çok seviyordu biliyorum sadece şu son olanlardan sonra çok kızgın.hiçbir şekilde arayıp sormuyorum.okadar çaresizimki anlatamam.kızlar inşallah benim sevgilimin huyundan sizede allah sevgili eş verir.romantik,saygılı,gezmeyi ve beni gezdirmeyi çok seven,benimle alışveriş yapmayı ve mağazaları dolaşmayı çok severdi.veeeeee elinden ev işi olarak her işte gelirdi ah ah:(

Şahmaran.

Admin
Admin
Tepki
50.395
canlarım hepinizin ağzına sağlık yorumlarınız için çok teşekkür ederim.o kpssye iki ay kala beraber işe girmiştik bu durumdan dolayı kpss kötü geçti ve biz evlenmeyi planlıyorduk.ramazan bayramından sonra ailelerimize söyleyecektik. kpss olmayınca bunalıma girdi ve bütün hayalleri yıkıldı bunu kendine çok problem ediyordu.bende çalışınca ister istemez strese giriyordu.ben ise ona çok ihtiyacım vardı ve depresyondaydım iş yeri çok sıkıntılı biryer ve iştede huzur yoktu evdede ve ona çok ihtiyacım vardı.o beni gözünden bile kıskanırdı sevdiğni herzaman hissettirirdi ama sabredemedim saçmalıklarımla mutlu ilişkimi mahvettim.bi bakışımla neler düşündüğümü iyi anlardı birbirimizi okadar iyi tanıyordukki:( biz ayrılalı tam birbuçuk ay oldu ve bu süreçte birkaç kez nette konuştuk ama dönüşü olmadğını söyledi haklı olarak erkeklik gururuna yediremedi.ama dersimi aldığımı ve onu ne çok sevdiğimi gördüğü halde affetmiyor.son kopma noktamız ise ben ondan hiç haber alamıyordum ve hollandaya gittiğinden şüpheleniyordum.kuzeniyle konuştum yalvardım ama kuzeni yememiş içmemiş ona yetiştirmiş.oda bana kızdı bağırdı çağırdı oysa kızlar nasıl düşünmezki onun sevgisi için mücadele ettiğimi.bana sen beni zor duruma düşürdün dedi.artık kuzeni neler söylediyse.bende onu zor duruma düşürmek istemediğimi söyledim.son kez görüşeceğiz buraya geldiklerinde ama ne zaman gelecek bilmiyorum benden haber bekle dedi.sizce ne yapmalıyım buluştuğumuzda.onunla barışmak istiyorum çünkü çok seviyorum.oda beni çok seviyordu biliyorum sadece şu son olanlardan sonra çok kızgın.hiçbir şekilde arayıp sormuyorum.okadar çaresizimki anlatamam.kızlar inşallah benim sevgilimin huyundan sizede allah sevgili eş verir.romantik,saygılı,gezmeyi ve beni gezdirmeyi çok seven,benimle alışveriş yapmayı ve mağazaları dolaşmayı çok severdi.veeeeee elinden ev işi olarak her işte gelirdi ah ah:(

Evet çok sevdiğin ortada..Sen bu insanı çok seviyorsun ama o seni gerçek anlamda seviyormu bu da önemli!!!
Son kez buluşacağız ne yapmalıyım demişsin??
Son buluşmanızda direk kendisine sor:Neden koptu bu ilişkimiz?Neden bu kadar soğudun benden?Ve bir şeyleri değiştirmek için fedakarlık yapacağından bahset yani nabzını ölç derim.
Eğer kafasına koyduysa senden ayrılmayı ve seni bitirmeyi inan bunun değiştirmek için çok mücadele edebilirsin.
Ama bunu yaparken kendinden ödün ver demiyorum ama ağırlığını da koru.Çünkü erkekler biliyorumki karşısında ağlayan ezik bir insan görmeyi sevmezler ve bu şekilde davranmak sana hiç bir şey katmaz.
Güçlü dur ve sağlıklı mantıklı hareket et canım.
Umarım bundan sonraki süreçte herşey istediğin gibi gelişir.Hakkında hayırlısı ne ise o olsun.
Gelişmelerden bizleride bilgilendirirsen sevinirim güzel kız.

Şekerpare

Daimi Üye
Tepki
20.501
Merhaba canım baştan sona hikayeni okudum.

Bu hale gelmenizde en büyük sorun sanırım sensin :uzgun: Sırf onu düşündüğün için ailesinin yanına göndermişsin.Ne olursa olsun araya mesafe girince insanlar uzaklaşıyor.Bunu hesaba katmamış olabilirsin.Belki ilkgünkü gibi seviyor seni ama şartlar şartlar şartlar ... Defalarca gelememesinin nedenini açıklamış olmasına rağmen sen ayrılalım ayrılalım diyerek inatlaşmışsın.Zaten erkekler işsiz oldukları zaman psikolojileri bozulur.Bambaşka biri olurlar.Arkadaşımın eşi işsiz kalmıştı ordan biliyorum.Çok üstüne gitmişsin.Bence bunaltmadan bekle onu.Zaten seviyorsa öyle yada böyle sana gelecektir.Bunaltsanda bunaltmasanda seviyorsa gelecek sevmiyorsa gelmeyecektir.Azcık aklınla düşün kalbinle değil canım.

Kusura bakma kafam çok dalgın umarım içimdekileri anlatabilmişimdir :uzgun:

OP
imkansizim
Tepki
51
şahmarancım gerçekten çok teşekkür ederim iyi dileklerin için.onu evet çok seviyorum ama sevgimi ayaklar altına alıp küçük düşemem gururum buna izin vermez.kuzeniyle konuşmayı bile gurursuzluk yüzünden yapıp onu kendimden uzaklaştırırken bir yenisini daha yapamam.ben çok güçlü ve kolay ağlayan bir insan değilim.ama aşk insanı ne hale getiriyor.eğer burda olsaydı bu iş çözülürdü eminim.mesafe araya soğukluk kattı.aklıma şuda gelmiyor değil benim için çok fedakarlık yaptı sevgisinden eminim.belkide kpss olmadı ve çok ümitleniyordu kpss olunca ailelerimize planlarımızı söyleyip evlenecektik.kpss olmayınca mesleğim yok iyi bi hayat veremem diye mi bıraktı diye de düşünmüyor değilim.bana okadar düşkündü ki kullandığım makyaj malzemelerine kadar hepsini ezbere bilirdi.hatalıyım keşke kuzeniyle konuşmasaydım of ozaman belki barışırdık.aslında büyütülecek birşeyde yokki sonuçta aldatmadık yalan söylemedik birbirimize.hala güven var birbirimize karşı.o bi ilişkinin saygı ve anlayıştan yana olduğunu savunuyor.haklı ama beni kendine çok alıştırmasaydı bende yapmazdım.ben erkek olsam sevinirdim kızı ilgisiz bıraktığım halde o gidip başkalarıyla değil yinede benimle ilgileniyor diye offff

OP
imkansizim
Tepki
51
Şekerpare tatlım hayır bana gelmemesinin nedenini söylemiyordu nolur gel aşkım özledim diyordum bakıyordum oda özleyip kahroluyordu fakat gelmiyordu.üniye okula gittiğimiz zamanları kıyaslıyordum akşamları nette konuşurduk beni bi konuda kızdırsa hemen bi saniye babam çağırıyor deyip anında bizim evin önüne gelip ben affedene kadar gitmiyordu.bende kızıyordum sevgiliyiz tamam beni sinirlendirdin diye gecenin bi vakti evin önüne gelmek ne oluyor sana bişey olursa ben naparım diyordum.biz böyle birbirimize düşkündük.ister istemez kıyaslıyordum beni kızdırdığında geliyorda şimdi neden ona ihtiyacım varken gelmiyor diyordum.ben kavga edip ayrılalım dediğimde bana aşkım şu nedenden gelemiyorum diye açıklıyordu.benim üzülmemem için söylemiyordu.oysa bana hep açık olsaydı bende anlayışlı davranırdım.onu çok özlüyorum sessizce bekliyorum ben geldim hadi buluşalım demesini.o geldiğinde de onu hala sevdiğimi söyleyip söylememe konusunda kararsızım.kızlar bu arada hepinizin ağzına sağlık teşekkür ederim benimle ilgilendiğiniz için..

Şekerpare

Daimi Üye
Tepki
20.501
Şekerpare tatlım hayır bana gelmemesinin nedenini söylemiyordu nolur gel aşkım özledim diyordum bakıyordum oda özleyip kahroluyordu fakat gelmiyordu.üniye okula gittiğimiz zamanları kıyaslıyordum akşamları nette konuşurduk beni bi konuda kızdırsa hemen bi saniye babam çağırıyor deyip anında bizim evin önüne gelip ben affedene kadar gitmiyordu.bende kızıyordum sevgiliyiz tamam beni sinirlendirdin diye gecenin bi vakti evin önüne gelmek ne oluyor sana bişey olursa ben naparım diyordum.biz böyle birbirimize düşkündük.ister istemez kıyaslıyordum beni kızdırdığında geliyorda şimdi neden ona ihtiyacım varken gelmiyor diyordum.ben kavga edip ayrılalım dediğimde bana aşkım şu nedenden gelemiyorum diye açıklıyordu.benim üzülmemem için söylemiyordu.oysa bana hep açık olsaydı bende anlayışlı davranırdım.onu çok özlüyorum sessizce bekliyorum ben geldim hadi buluşalım demesini.o geldiğinde de onu hala sevdiğimi söyleyip söylememe konusunda kararsızım.kızlar bu arada hepinizin ağzına sağlık teşekkür ederim benimle ilgilendiğiniz için..

Hımm ... Sen neden gelmiyorsun diyince açıklama yapıyordu demek :acep: Haklısın ... Biz kadınlar böyleyiz işte.İlgili olsun,hoş tutsun.E birde ilk zamanlar ilgi gösterip sonra hafif uzaklaşınca hemen sevmediklerini düşünürüz :hihi: Evliyim 2buçuk yaşında oğlum var ama eşimi durgun görünce hemen bende duygu sömürüsü yaparım :hihi:

Eminim erkek arkadaşınında içinden geçen bişeyler vardır ama bunu seninle paylaşmalı.Dertler sorunlar paylaşıldıkça azalır.Bilmiyorum tatlım ama kendini ağırdan satman en güzeli sanırım.Kaçan kovalanır misali :acep:

OP
imkansizim
Tepki
51
evet Şekerparecim öyle yapıcam yapmalıyım da.ama benden ayrıldığında sigaraya başladı ve paket taşıyor artık.benim en çok zoruma giden ufacık birşey için hala gurur yapması ben hatamı kabul ediyorum ama affetmiyor.başkalarının ilişkilerine bakıyorum bitme sebepleri ya güvensizlik yada büyük bir nedenden dolayı bitmiş olması oysa bizimkine bakıyorum elle tutulur bişey yok.ben onun için gururumu kırıp kuzeniyle konuştum ama o yanlış anladı onu zor duruma düşürdüğümü savunuyor.oysa onu zor duruma düşürecek olsam ablasıyla konuşurdum.onunla telde görüşürdük oysaki.ben elimden geleni fazlasıyla yaptım daha fazlası beni yüzsüz konumuna düşürür.bunada asla katlanamam.sessizce beklemekten başka çarem yok :(

OP
imkansizim
Tepki
51
bu arada Şekerparecim Allah seni eşinden çocuğundan ayırmasın inşallah.dilerim Allah'tan bir ömür boyu sağlıklı mutlu yaşarsınız.

Şekerpare

Daimi Üye
Tepki
20.501
bu arada Şekerparecim Allah seni eşinden çocuğundan ayırmasın inşallah.dilerim Allah'tan bir ömür boyu sağlıklı mutlu yaşarsınız.

Amin canım.Allah dualarımdaki eşimi verdi bana.İnşallah huzurumuz,mutluluğumuz bozulmaz.Allah herkeze önce sağlık sonra huzur versin.

Darısı başına inşallah.Olmazsa bile vardır herşeyde bir hayır sakın unutma.Hayırsız görünen şeyler aslında ilerleyen zamanlarda öyle işimize yarar ki ... İyiki öyle olmuş deriz.Tek çaren zaman.Allah yardımcın olsun,sabır versin sana

OP
imkansizim
Tepki
51
amin canım teşekkür ederim. tek umudum dualarım bana Allah'tan başka kimse yardım edemez.inşallah Allah'ım hayırlısıyla onu bana kavuşturur...

gokyuzu

Daimi Üye
Tepki
7.606
Bence gerçekten seviyormuş sizi çünkü herşeye açıklama yapmış ama siz üzerine çok gitmişsiniz inşallah barışırsınız:huhuu:

OP
imkansizim
Tepki
51
talya'cım evet beni çok seviyordu fakat ben üzülmeyim diye gelmemesindeki sebebi söylemiyordu.bende kendi gelmek istemiyor benimle ilgilenmiyor diye düşünüyordum.kavga edip ayrılalım dediğimde gerçekleri söyledi fakat geç oldu... bir buçuk ay oldu ve hala barışmadık.kuzeniylede 2 hafta önce konuştum sevgim için mücadele ettim fakat kuzeniyle konuştuğumu öğrenince çok kızdı ve artık benden nefret ediyor.onu zor duruma düşürdüğümü sanıyor.düşüncelerimi ne niyetle konuştuğumu söyledim fakat bana olan kızgınlığı geçmedi.artık hiç haber alamıyorum arayamıyorum da korkumdan :(

gokyuzu

Daimi Üye
Tepki
7.606
talya'cım evet beni çok seviyordu fakat ben üzülmeyim diye gelmemesindeki sebebi söylemiyordu.bende kendi gelmek istemiyor benimle ilgilenmiyor diye düşünüyordum.kavga edip ayrılalım dediğimde gerçekleri söyledi fakat geç oldu... bir buçuk ay oldu ve hala barışmadık.kuzeniylede 2 hafta önce konuştum sevgim için mücadele ettim fakat kuzeniyle konuştuğumu öğrenince çok kızdı ve artık benden nefret ediyor.onu zor duruma düşürdüğümü sanıyor.düşüncelerimi ne niyetle konuştuğumu söyledim fakat bana olan kızgınlığı geçmedi.artık hiç haber alamıyorum arayamıyorum da korkumdan :(
Canım inşallah kavuşursunuz:uzgun: okuyunca bu sözler geldi aklıma
Aşka uçma kanatların yanar. (Sadi Şirazi)
Aşka uçmadıktan sonra kanatlar neye yarar? (Hz. Mevlana)
Aşka vardıktan sonra kanadı kim arar? (Yunus Emre)

OP
imkansizim
Tepki
51
bugün onu yine rüyamda gördüm okadar özlemişim ki.her geçen gün kahroluyorum onsuzluktan.onu çok sevdiğimi ondan vazgeçemediğimi neden görmüyor... lütfen aşkım yeter artık barışalım seni çok seviyorum :aglayan::aglayan::aglayan::aglayan::aglayan:

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar