Onlar Sevişecek, Herkes Rahatlayacak !

Arina

Daimi Üye
Tepki
50.485
Tüm dünyada büyük ilgi gören Twilight-Alacakaranlık serisinin dördüncü bölümünde hikayenin imkansız aşkının iki kahramanı Bella ve Edward nihayet muradına eriyor.

attachment.php

2011'de gösterime girmesi planlanan ve çekimleri halen devam eden filmin senaryosunda Bella ve Edward'ın ateşli bir sevişme sahnesinin yer aldığı ve bu sahnenin büyük oranda çıplaklık içerdiği iddia ediliyor.

Gerçek hayatta da sevgili olan filmin başrol Oyuncuları Kristen Stewart ve Robert Pattinson senaryodaki çıplaklığa itiraz ettiği ve yönetmen Bill Condon'dan bu sahnelerin değiştirilmesini talep ettiği de gelen haberler arasında.

Alıntıdır

Ekli dosyalar

• 18898807.jpg
    18898807.jpg
    72,8 KB · Görüntüleme: 53

elis

Daimi Üye
Tepki
4.883
zaten 4 gozle bekliyodum,,bunlar ne zaman sey etcek diye,,,bizim gibimi yapiyolar acaba,,,:kptmya:

sadiye

Admin
Admin
Tepki
56.321
3. Bölümü aldim bu aksam izleyecegim. Sevisme sahnesi koymazlar ya daha cok yasi kücükler izliyor bu filmi. Koysalarda abartili olmaz bence. :dertli:

OP
Arina

Arina

Daimi Üye
Tepki
50.485
Hadi bakalım hayırlısı olsun canım. Ben izledim ve nasıl bitti anlamadım

Yine sevişemediler yani. 3 bölümdür bekliyoruz. Artık vampir mi olcak normal mi kalcak belli olsun dimi:ilknur::ilknur::ilknur:

Tepki
914
zaten 4 gozle bekliyodum,,bunlar ne zaman sey etcek diye,,,bizim gibimi yapiyolar acaba,,,:kptmya:

merak etme bunlar bizden de kötüdür emin ol ..jennifer lopezin kocası ben affleck jenniferın performansının sıfır olduğunu söylemişti ki daha bir sürü ünlünün kocası da aynı açıklamalrı yapmıştı ..
havlayan köpek ısırmaz misali bi nane yok bunlarda sen onlardan daha iisindir bence :kptmya:

amaaannn sevişseler ne sevişmeseler ne ..sanki sevişme görmedik te :kptmya::kptmya::kptmya:
hayret bir şey ..sevişseler de bari herkes kurtulsa :kptmya:

elis

Daimi Üye
Tepki
4.883
merak etme bunlar bizden de kötüdür emin ol ..jennifer lopezin kocası ben affleck jenniferın performansının sıfır olduğunu söylemişti ki daha bir sürü ünlünün kocası da aynı açıklamalrı yapmıştı ..
havlayan köpek ısırmaz misali bi nane yok bunlarda sen onlardan daha iisindir bence :kptmya:

amaaannn sevişseler ne sevişmeseler ne ..sanki sevişme görmedik te :kptmya::kptmya::kptmya:
hayret bir şey ..sevişseler de bari herkes kurtulsa :kptmya:

ay ne desemki simdi:kptmya:

elis

Daimi Üye
Tepki
4.883
halbiki ekranda,cok atesli ,adami deli eder gibi gorunuyolar,,,seda sayan icinde boyle duymustum,,,

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar