Ölümcül sac modeli !

bitter_im

Admin
Admin
Genel Yönetici
Tepki
53.687

1970'lerde saçları dimdik yukarıya doğru kalıp gibi yapmak moda olmuş.Buna uymak için insanlar saçlarını yaptırıyor haftalarcada yıkamıyormuş.Bir liseli kız okulda en yüksek saç yarışmasını kazanmak için saçlarını bu şekilde yaptırmış.Eve dönerken saçları örümcek ağına takılmış ama kız bunu fark etmemiş.Okuldaki yarışmayı kazandıktan sonra saçlarını birkaç hafta yıkamamış.Eee tabi havasını atacakya banyoya saçları bozulmasın die kafasında bir torbayla giriyormuş.
Birgün okulda sınav olurken kız aniden bayılmış.Hasteneye kaldırmışlar fakat malesef kurtaramamışlar.Doktorlar ölüm nedenini anlamak için otopsi yaparken kızın saçlarını aralayınca birsürü örümcek morgu basmış.Meğerse kızın takıldığı ağdaki örümcek kızın kafasına yumurtlamış ve o örümcekler sonraki birkaç haftada kızın kafa dersini kemirip beynine girmişler.Bu olaydan sonra Amerika'da saçlarını öyle havaya doğru yapmak yasaklanmış...

aLıntı !

OP
bitter_im

bitter_im

Admin
Admin
Genel Yönetici
Tepki
53.687
ben şok oldum okur okumaz paylasmak istedim :(

ilk_nur

Daimi Üye
Tepki
37.064
bunu daha öncede okumuştum doğruluğu tartışılır bence hiç mi kaşınmamaış insan duramaz ki ya

Debby

Daimi Üye
Tepki
1.045
Bence de doğruluğu tartışılır.. Ben de farklı bir biçimde duymuştum bunu.. Peruk almış perukta akrep varmış kemirmiş kafatasına girmiş öldürmüş vs vs... Masal gibi

nk83

Admin + Sitenin Hikaye Yazarı
Admin
Tepki
83.528
Kafaya o kadar sprey sıkarlarsa bide yıkamazlarsa bence olabilir :böö: sadece örümcek olayı biraz tuhaf geldi insan farketmezmi canım o kadar örümcek kaçak inşaat yapacak kafaya haberin olmayacak ilginç -rgulu

gül

Yeni Üye
Tepki
5
gercekten insan hicmi kasinmaz uzucu insallah baskalarinada dersolur genclerimize ALLAH korusun

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar