O Anda Bütün Herşey Bitti Sanmıştım

tuğba

Yeni Üye
Tepki
13
Arkadaşlar merhaba ben size kızımın başından geçeni anlatmak istiyorum.Aslında ailecek başımızdan geçti.Kızım bir yaşında yürümeye başladı fakat biraz farklı yürüyordu.Annemlerle otururken farkettik ve doktora götürdüm.Dr bizi korkuttu çocuğunuzun sağ bacağı kısa fakat bi uzmana götürürseniz iyi olur.Eşimle birlikte gittik filmler tomografiler sonucu duyduğumda on herşey bitti sandım Drun cvabı:sağ spastik ALLAHIM oan çok kötüydüm gerçi bunun anlamı kötü bişey değilmiş kızım doğum sırasında sol tarafı oksijensiz kalmış ve tıpta beynin sağ tarafı solu sol tarafı sağı etkilrmiş kızımda oksijensiz kalmış ve sağ tarafı etkilenmiş.Ama drun şu sözü beni rahatlattı bıçağın sırtından dönülür ya sizinkide öyle dedi bu tür durumlarda tomografi sonucu beyinde bir noktacık olurmuş Allaha şükür kızımda o şekil bişey çıkmadı.ve son olarak ALLAH kimseye evladından bir olumsuzluk göstermesin ONLAR YAŞAMA SEVİNCİMİZ KIZIM İYİKİ ŞANSLIYIZDA SANA BİŞEY OLMADI SENİ ÇOOOOOOK SEVİYORUZ....

Şahmaran.

Admin
Admin
Tepki
50.395
Ah gülüm çok üzüldüm..çok ama çok geçmiş olsun..
Muayenelerini geciktirmezseniz ve devamlı kontrol altında olursa düzelir inşallah canım...
Tekrar tekrar çok ama çok geçmiş olsun canım..

tatlıpozan

Daimi Üye
Tepki
3.215
Çok geçmişolsun.
Şu an herşeyin normal olması sevindirici.
Allah daha beterinden korusun.

aminenur

Aktif Üye
Tepki
73
ah canim ya cok sukur biseyi yokmu yine. Benimde kizim cokgec dønmusve oturmustu belinde birproblem var diye cokkorkmustuk,ama cok sukur coksaglikli simdi.Allah kimseyi evlediyleimtihan etmesin

munise

Daimi Üye
Tepki
365
Çok çok geçmiş olsun inşallah en kısa zamanda güzel haberlerini alırız senden.Rabbim senin kızına da tüm çocuklarımıza da acil şifalar versin.Tekrar geçmiş olsun .

serra

Aktif Üye
Tepki
193
canim gecmis olsun, allah acil sifalar versin. Ilk önce seni tebrik etmek istiyorum dikkatli anne uldugun icin.benim de basimdan böyle bir sey gecti cok agladim yavrum sag olsunda özürlu kalsin diye, ama yaradanima sigindim hic isyan etmedim,duydugum her doktora kilometrelerce uzaklara götürdüm. Allahima sükürler olsun simdi 20 yasinda aslan gibi delikanli oldu okudu mesleyini eline aldi isinide kurdu arabasinida aldi.Sana bütün buhlari anlatmamin sebebi ölümden baska her seyin caresinide rabbim vermis Acil sifalar dilerim canim

Hamarat

Daimi Üye
Tepki
749
geçmiş olsun canım
çok şükür bişey yokmuş
tekrar gözünüz aydın
Allah beterinden korusun

RUKİYE

Daimi Üye
Tepki
1.143
ALLAH evlatlarımızın acısını göstermesin hepimizede dünyadaki enbüyük acı evlat ve kardeş acısıymış onların acısını yaşatmasın sizede büyük geçmiş olsun rabbim bidaha yaşatmasın

gül

Yeni Üye
Tepki
5
merhaba canim gecmis olsun cok uzuldum benimkiziminda dogustan kalca cikikligi vardi amiliyatla duzelttiler fakat simdide ice ice basiyor doktoruna goturduk bize tavsiyesi su oldu ayakkabisini 6 ay ters giydir ve surekli bagdas kurarak oturmasini soyledi bana gore hala yuruyusu hafif ice basarak yuruyor halaneyapcami bilmiyorum birdaha goturmeyi dusunuyorum doktora allah herkese sifa versin

GÜLÇİN

Daimi Üye
Tepki
2.169
Gecmıs olsun ALLAH beterınden saklasın cumlemızın evlatlarına saglık sıhat afıyet dılıyorum acılarını gostermesın rabbım...

Oruc

Daimi Üye
Tepki
2.379
geçmiş olsun canım Allah şifa versin...bende kızın beyin kanaması geçiriyor dediklerinde hastane başıma yıkıldı sanmıştın çok şükür şimdi çok iyi ..çok küçücük bir şüpheyle götürmüştüm kızımın hayatı kurtuldu Rabbim bütün herkesin meleklerini korusun...

gül

Yeni Üye
Tepki
5
cok sag olun cidden insanin cocuk sevgisi bambaska onlarin biraz biyerine bisey olsun icimiz gidiyor birak buyuk rahatsizliklari allah kimseye yasatmasin boyle seyler allah korusun televizyonlarda seyredince bile dertli anne babalari dayanamiyorum aglaya aglaya bihal oluyorum allah hepsine sifaversin sabir versin

B

başak

Misafir
çok geçmiş olsun canım acil şifalar tebrik editorum seni bir anne olarak canım

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar