O An

Gülümse

Daimi Üye
Tepki
7.105

4 Mayıs 1998 ve yeni bir başlangıç [O an]

Yaşanmış Engelli Hikayesi
4 MAYIS 1998 SAAT 21:00 Nasıl olduğunu tarif edemediğim belimde bir ağrı hissettim. 15 dakika sonra yere yığılmıştım. Bir an nefes alamadım yalvardım beni dışarı çıkarın nefes alamıyorum diye, daha sonra Allah'ın cezası hastaneye götürüldüm. Ağrı kesici yaptılar bi yarım saat sonra tekrar bi ağrı kesici o zaman iğneyi hissetmediğimi anladım hemşireye "vurduğunuz iğneyi hissetmiyorum" dedim.
Çok bilmiş bana "bizim elimiz hafiftir" dedi. Sinirlendim "Tamam eliniz hafiftir ama en azından iğnenin yapıldığını hissederim" dedim. sonra gelip ayaklarıma iğne falan batırdılar "hissediyor musun?" dediler. Hissetmediğim için "Hissetmiyorum" dedim. Yine aralarından çok bilmiş bi hemşire "ama ayağını oynatıyorsun" dedi. Sinirlendim "Hissetsem söylerim senin yüzünü görmeye meraklı değilim" dedim. Sonra dediler bi norölojiye görün.
Sonra benim tedavi maratonum başladı. Samsuna gittim Transver smyelit dediler. gizli grip geçirmişim omuriliğime baskı yapmış omuriliğimi inceltmiş "ARTIK YÜRÜYEMEYECEKSİN" Dediler. Sağolsun doktorum ama 3, 6 , 9 ay sonra yürüyebilirsin dedi ne güzel moral vermiş o zaman bir yıl geçtikten sonra anladım bana moral verdiğini 13. yıla girdim hala bekliyorum bazen diyorum ne bitmez 3,6,9 aymış

SILA

Daimi Üye
Tepki
3.186
çok zor bir durum allah bütün engellilerin yardımcısı olsun paylaşım için teşekkürler canım:aglayan::aglayan::aglayan::aglayan::aglayan::aglayan:

p@g

Daimi Üye
Tepki
1.122
her an bir engelli olabiliriz bunun ne kadar farkındayız.

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar