Nkkonda Gerçekleri :D

sıladayım

Daimi Üye
Tepki
27.374
Gelin değilmi işte canım hepsi de aynı sen masum masum dolanıyorsun sitede görüyorum:kokonular hep senin lehine açılıyor onuda görüyorum yetmiyo bende masum masum dolanıyorken bi bakıyorumki profilime bi mesajlar bi tehditler:eek:ky:eek:ysa hiçbişide ettiğim yok yani :kahkaha:

OP
Çilekli Sakız

Çilekli Sakız

Genel Yönetici
Genel Yönetici
Tepki
5.840
Bakma cüssemizin küçük olduğuna :kizginasli: bizede eli maşalı derler daha alim Allah elimize alıpta kurtulanı göremedik.
.Münazarada namımızı iyi bilirler.Bizler Kaynanacıyız diyenleri meydanlarda göremedik :dance10:Sahi neredeydiniz bakalım :kahkaha:

Şimdi gelelim Nk'ya geçenlerde sende iz bırakmıştım ne ara unuttun :D

esmeryarim

Daimi Üye
Tepki
3.148
canımcım @sıladayım cüssene güvenerek bukadar dikleniyorsan aman haa bi dur düşün derim karşında 180 lik esmer duruyor boyu ve kalıbıda düşün bakalım üstüne atlasam pestilin çıkar bea

@nk83 sen evet görünüşün çokk hanım hanımcık ve yine diyorum kafasına vur ekmeğini al ama heçte öle delmişsin :D

es kaza sana çarpsınlarda görsünler içinden kaç kişi çıkarabiliyorsun :ko

nk cım sen sılaya çok güvenme sılacım sende cüssene çok güvenme :saplak::saplak:

@Deokman canım bende nelerine bukadar güvenipte konuşuyorlar diyordum pehhh ayy bak şimdi ben çokk korktum

deokmancım korkma bacım beni görmedikleri için rahat konuşuyorlar bi görseler şapka çıkarırlar önlerini iliklerler yanımda :ko

deokman bacım baktın çok üstüne geliyorlar söyle bana sana taramalı oklavalarımdan da gönderem

:ko:ko:ko

OP
Çilekli Sakız

Çilekli Sakız

Genel Yönetici
Genel Yönetici
Tepki
5.840
İşte has bacı böyle olur..Yahu kıyamam işte anca konusuyorlar hele söyle esmeryarim nerdeydi bunlar münazara meydanında Nkkonda diye boşa demedik biz ahhh o varya melek gibi sakin kızın içinden terminatör ruhlu birisi çıktı vay anam vay..Ama bilmiyorlar ki benimde karşımda ESMERYARİM bacım var arkamda da FINDIK KURDUM ohh kapabilirseler kapsınlar arasından :D:D

sıladayım

Daimi Üye
Tepki
27.374
canımcım @sıladayım cüssene güvenerek bukadar dikleniyorsan aman haa bi dur düşün derim karşında 180 lik esmer duruyor boyu ve kalıbıda düşün bakalım üstüne atlasam pestilin çıkar bea

@nk83 sen evet görünüşün çokk hanım hanımcık ve yine diyorum kafasına vur ekmeğini al ama heçte öle delmişsin :D

nk cım sen sılaya çok güvenme sılacım sende cüssene çok güvenme :saplak::saplak:

@Deokman canım bende nelerine bukadar güvenipte konuşuyorlar diyordum pehhh ayy bak şimdi ben çokk korktum

deokmancım korkma bacım beni görmedikleri için rahat konuşuyorlar bi görseler şapka çıkarırlar önlerini iliklerler yanımda :ko

deokman bacım baktın çok üstüne geliyorlar söyle bana sana taramalı oklavalarımdan da gönderem

Deokamncım o münazaralarda ben elde olmayan sebeplerden burda değildim ki dua edin değildim:zopa: Nkcım yanlız değil ezdirmem kimseye pambığımı :miyagi:

Esmerim yarim demek boylarımız aynıymış sen esmer ben esmer ama benim eli maşalığım seni zenci eder:ko ben cüssemden önce bileğime güvenirim:sapan: zira bileğimin nekaa kuvvetli olduğunu burda bilmeyen yoktur bilmeyenlerede ayreten öğretirim heç sorun olmaz yani :eek::zopa::alsana:

sıladayım

Daimi Üye
Tepki
27.374
İşte has bacı böyle olur..Yahu kıyamam işte anca konusuyorlar hele söyle esmeryarim nerdeydi bunlar münazara meydanında Nkkonda diye boşa demedik biz ahhh o varya melek gibi sakin kızın içinden terminatör ruhlu birisi çıktı vay anam vay..Ama bilmiyorlar ki benimde karşımda ESMERYARİM bacım var arkamda da FINDIK KURDUM ohh kapabilirseler kapsınlar arasından :D:D

Ben koca siteye tek başıma yeterim diyoruuuuum sen Esmerden ve Fındığı arkana almaktan bahsediyin dişime kürdan yaparım ben onları bebeeeem vız gelir tırıs giderler yani :ko

OP
Çilekli Sakız

Çilekli Sakız

Genel Yönetici
Genel Yönetici
Tepki
5.840
Ben koca siteye tek başıma yeterim diyoruuuuum sen Esmerden ve Fındığı arkana almaktan bahsediyin dişime kürdan yaparım ben onları bebeeeem vız gelir tırıs giderler yani :ko

Her basarılı insanın arkasında daima güveneceği kişiler vardır..Bir sandalyeyi bile ayakta tutan bacaklarıdır.:serenade::serenade:::D

sıladayım

Daimi Üye
Tepki
27.374
Ayakları yere sağlam bastıktan sonra o sandalyedeki ayaklar olmasada kimse düşüremez bengibi güçlü olanları canım bak bana hiç kimseyi çağırıyormuyum yanıma diyormuyum imdaaat diye:eek:ky:

nk83

Admin + Sitenin Hikaye Yazarı
Admin
Tepki
83.528
Aaaaa mesajlara kop nk :gul: siz çok yaşayın emi :gul:

Gelin değilmi işte canım hepsi de aynı sen masum masum dolanıyorsun sitede görüyorum:kokonular hep senin lehine açılıyor onuda görüyorum yetmiyo bende masum masum dolanıyorken bi bakıyorumki profilime bi mesajlar bi tehditler:eek:ky:eek:ysa hiçbişide ettiğim yok yani :kahkaha:

Saldırgan bunlar sılam birde münazarada mağduruzda mağduruz kaynanaya karşı eziliyoruzda büzülüyoruz yapıyorlar ya bunlarda kendin ezdirecek göz varmı Allah aşkına ya :gul:

Bakma cüssemizin küçük olduğuna :kizginasli: bizede eli maşalı derler daha alim Allah elimize alıpta kurtulanı göremedik.
.Münazarada namımızı iyi bilirler.Bizler Kaynanacıyız diyenleri meydanlarda göremedik :dance10:Sahi neredeydiniz bakalım :kahkaha:

Şimdi gelelim Nk'ya geçenlerde sende iz bırakmıştım ne ara unuttun :D

Tek başıma yettim ayol benim grup gelip oylama yapaydı yemiştik gelin grubunu sizin 4 oyunuz etkili oldu :nazo:

Açıkcası hatırlayamadım sanırım o iz daha çok sende kalmış benim keyfim gıcır
giphy.gif

Kimin ensesine vurup lokmasını alıyon ya yok öyle bir dünya :sila:

Bence hiç boyu posu karıştırmayın küçücük hatunum ama hepinizin ifadesi aldıydım hediye ettiğim kapakları saklıyorsunuzdur inşallah yoksa çok darılırım valla :rujsigara:

Melek halimle sizinle başa çıkamazdım bende anladığınız lisandan konuşayım dedim :findik:

Deokamncım o münazaralarda ben elde olmayan sebeplerden burda değildim ki dua edin değildim:zopa: Nkcım yanlız değil ezdirmem kimseye pambığımı :miyagi:

Esmerim yarim demek boylarımız aynıymış sen esmer ben esmer ama benim eli maşalığım seni zenci eder:ko ben cüssemden önce bileğime güvenirim:sapan: zira bileğimin nekaa kuvvetli olduğunu burda bilmeyen yoktur bilmeyenlerede ayreten öğretirim heç sorun olmaz yani :eek::zopa::alsana:

Sağol sılam arkam sayende sağlam :kayris: sılam bıraksınlar cüsseyi müsseyi 48 kilo hatunum hepsini çıtır çıtır yedim cümle alem gördü :kahkaha:

Ağlat asfaltı sılam :eek:

Her basarılı insanın arkasında daima güveneceği kişiler vardır..Bir sandalyeyi bile ayakta tutan bacaklarıdır.:serenade::serenade:::D

Ne yapalım önden bacaklarımı kısaltalım Deokmanım ne taktik veriyon karşı tarafa :gul:

Diyosun vay vay vaaayyyyyyy,neyse bizde nkya çalışırız

Bana çalış tabi ama maaş bağlamam sigortayı da kendin yaparsın yol yemek vs karışmam gönüllüsün ne de olsa :nazo:

sıladayım

Daimi Üye
Tepki
27.374
Kriiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiz :ko:ko:kahkaha::kahkaha:Allahım laflara bak:kahkaha:
He bacım he sen tek başına gelinlerin hepücüğüne yetmişinde ondan hepsinin bu kadar feryadı :koahhhhh keşkem ogünlerde bende burda olaymışımda kaynanatör olarak bende alaymışım ifadelerini

esmeryarim

Daimi Üye
Tepki
3.148
vayy vayy vayyy @sıladayım sen nekadar meydanı boş bulmuşsunda tehditler savurmuşsun
@Deokman bacımı tek gördün 1-2 gün gelemedim diye o ufaktefek kız tabi bizim arkamıza saklanacak senle nasıl baş etsin :saplak:
@nk83 anacım sana küçükken dil otumu yedirmişler :ko bir lafın altında da kal bea

bu arada kapaklarımı merak ediyorsun onları anten yaptım tv daha net çekiyor :ko:ko:ko

bizden gelen kapakları sen ne yaptın peki :lengua: çeyizlik saklamışsındır yoksa bizde darılırız :nazo:

@Fındık Kurdu bacım beşelemi çalısan :D ne çabuk pes etmişsin sen sınırları zorla sigortasız işçi çalıştırmak yasak ben şikayet ederim ona göre :saplak:

sıladayım

Daimi Üye
Tepki
27.374
Ana herkes yanlış anladı beni.:derdimcok:..Ben nk ya çalışırız derken ona indirici darbeleri vururuz anlamında söyledim nan..:interest:

Ölmek var dönmek yok,dönekmiyim ben kzım:eek:

Tabi canııııııım hemide çok yanlış anladık seni:eek:ky:

Haydi bakalım hodri meydan öyleyse::savasciasli::savasciasli:

sıladayım

Daimi Üye
Tepki
27.374
vayy vayy vayyy @sıladayım sen nekadar meydanı boş bulmuşsunda tehditler savurmuşsun
@Deokman bacımı tek gördün 1-2 gün gelemedim diye o ufaktefek kız tabi bizim arkamıza saklanacak senle nasıl baş etsin :saplak:
@nk83 anacım sana küçükken dil otumu yedirmişler :ko bir lafın altında da kal bea

bu arada kapaklarımı merak ediyorsun onları anten yaptım tv daha net çekiyor :ko:ko:ko

bizden gelen kapakları sen ne yaptın peki :lengua: çeyizlik saklamışsındır yoksa bizde darılırız :nazo:

@Fındık Kurdu bacım beşelemi çalısan :D ne çabuk pes etmişsin sen sınırları zorla sigortasız işçi çalıştırmak yasak ben şikayet ederim ona göre :saplak:

Yooooo ben hiçbir meydanı şimdiye kadar boş bulmadım o meydanlar hep benimdi zati:koBenle başedemicekse o lafları nkcımla bana sarfetmicek ohalde:zopa::eek::saplak:eek:kaddder uleyyyn benim delikadirlikruhumu çıkartıttırmayın dışarı o hiçbikimseye benzemez okadaaaar:biyik:buarada benle sende başedemezsin:saplak:

sıladayım

Daimi Üye
Tepki
27.374
:ko:ko:kiriz:

Senin delikadriyenin kadiri benim yıllardır içimde yafri:biyik: senin haberin yok 4numaralı bakışımla deviriyorum ortalığı hele bundan hiç haberin yok

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar