nk83'den Karikatürler

OP
nk83

nk83

Admin + Sitenin Hikaye Yazarı
Admin
Tepki
83.528
Ne demek yok artık alışmış kudurmuşdan beterdir diye boşuna dememişler ben her gelmemde artıkın isterim kırmızı halımı:savasciasli::savasciasli::savasciasli:bak sonra çok güzel karikatürler paylaşiciyim

Önce kırmızı halı sonra pembe halı sonra sonra lacivert halı en son da puantiyeli kelebekli halıyı koyucam sen hayran hayran desenlere bakıp üstüne basınca çekivericem altından :kahkaha::kahkaha:

Allah iyiliginizi versin emi oldum gulmekten :kahkaha:

Aslı sen hakemsin konu başlığı dolayısıyla burası benim mıntıkama girmiyor mu dediktensonratekrarpısıpkapaçeneninksılambirazdantakçıkarçeneyapacaksenidiyennksmilisi: :korkak:

sıladayım

Daimi Üye
Tepki
27.374
Önce kırmızı halı sonra pembe halı sonra sonra lacivert halı en son da puantiyeli kelebekli halıyı koyucam sen hayran hayran desenlere bakıp üstüne basınca çekivericem altından :kahkaha::kahkaha:

Bana Sılakonda diyene bak seni hınzır seniiiiiii:gıdık::gıdık:
Aslı sen hakemsin konu başlığı dolayısıyla burası benim mıntıkama girmiyor mu dediktensonratekrarpısıpkapaçeneninksılambirazdantakçıkarçeneyapacaksenidiyennksmilisi: :korkak:

dediktensonratekrarpısıpkapaçeneninksılambirazdantakçıkarçeneyapacaksenidiyennksmilisi:
artık tak çıkart çenemi yoksaaaaaaa:sılakonda::sılakonda::sılakonda::sılakonda:embe basma tulumbamı yaparım allah bilir:sılakonda::sılakonda::sılakonda:

OP
nk83

nk83

Admin
Tepki
83.528
dediktensonratekrarpısıpkapaçeneninksılambirazdantakçıkarçeneyapacaksenidiyennksmilisi:
artık tak çıkart çenemi yoksaaaaaaa:sılakonda::sılakonda::sılakonda::sılakonda:embe basma tulumbamı yaparım allah bilir:sılakonda::sılakonda::sılakonda:

:kendikendinekaşınmanksılamitinailekaşırdiyennksmilisi: sustum sılam :elif:

valla nk'm beni hakem yapma asagi tukursem sakal yukari tukursem biyik:kahkaha:

Aşağı yukarı demedik Aslı düz tükür işte objektif ol yani :kptmya:

sıladayım

Daimi Üye
Tepki
27.374
[sıze="2"]

:kendikendinekaşınmanksılamitinailekaşırdiyennksmilisi: Sustum sılam :elif:

Susman senin için hayırlı olur nkm :savasciasli::kendinizaferkazandığınısananaslındanknınbununaltındakalmıyacağınıbilensılasmillisi::kahkaha::kahkaha:

Aşağı yukarı demedik aslı düz tükür işte objektif ol yani :kptmya:
[/sıze]

OP
nk83

nk83

Admin
Tepki
83.528
297968_erdil629+(5).jpg

scaled.php

tavuk+karikatur.jpg