Nk83 - Diktiğim Önlükler (resimli anlatım)

nk83

Admin + Sitenin Hikaye Yazarı
Admin
Tepki
83.527
attachment.php

attachment.php

İlk dikiş denemem bu önlüktü :eek:ys:

Bu önlüğün kalıbını hazır bir önlükten çıkartmıştım hazır önlüğü kumaşa koyup kestim sonra kenarlardan diktim pek bir özel işlem gerektirmiyor açıkcası sonrada bazı yerlerine boncuklar diktim

Devamı gelecek resimlerini çektikce eklicem buraya....
*-*-*-*-*
4.sayfaya resimleriyle önlük dikimi ekledim...

Ekli dosyalar

• 21 044.jpg
    21 044.jpg
    71,6 KB · Görüntüleme: 269
  • 21 043.jpg
    21 043.jpg
    85,8 KB · Görüntüleme: 275

incitanemtuana

Daimi Üye
Tepki
28.175
:sirin::sirin::sirin:sapka cikartiyorum sana nk:sirin::sirin::sirin:
masaallahin var canim
hep diyorum 10 parmaginda 10 marifet
seni alan yasadi
dilerim öyle biri cikar ki karsina
hem gönlünce olsun hemde senin kiymetini bilip el üstünde tasisin insaallah
güle güle takinip süper lezzetler cikar ortaya emi:nk:
:nanik:mutfak kardesin hatda ciragin olarak banada dikersin artik bidene dimi:cee-ciko:eek:ys:

OP
nk83

nk83

Admin
Tepki
83.527
Teşekkür ederim birtanem dikişte ilk deneme olunca fazla coşamadım açıkcası ama bir dahakine denerim 2-3 tane düz önlük diktim üstünü süslemeye çalıştım şimdilik :nesrin:

OP
nk83

nk83

Admin
Tepki
83.527
:sirin::sirin::sirin:sapka cikartiyorum sana nk:sirin::sirin::sirin:

masaallahin var canim
hep diyorum 10 parmaginda 10 marifet
seni alan yasadi
dilerim öyle biri cikar ki karsina
hem gönlünce olsun hemde senin kiymetini bilip el üstünde tasisin insaallah
güle güle takinip süper lezzetler cikar ortaya emi:nk:

:nanik:mutfak kardesin hatda ciragin olarak banada dikersin artik bidene dimi:cee-ciko:eek:ys:

Ustam deme öyle çırak mırak sana ustam didim öyle devam eder :buyrun: dikerim acemiliği atayımda

Çok teşekkür ederim valla çok güzel şeyler söylüyorsun utanıyorum inan :eek:ys: Amin diyeyim güzel dileklerine canım benim sağol :huhuu:

OP
nk83

nk83

Admin
Tepki
83.527
çok şirin görünüyor ellerine sağlık :)

Teşekkürler Denizkizi beğenmene sevindim bunun aynısının miniğini yeğenime yapmıştım birde onu görseydin bayılırdın minyatür önlük gibiydi beraber giyip hamur açıyorduk :incim:
vayyyy nkcımm maşallahh tüh tüh nazar değmesin çok hamaratsın canım ....ellerine sağlık tatlım çok güzel olmuş

Maviboncukcum sağol canım çok basitti gerçekten öyle uğraştırıcı değil 1 saatte kesip dikip işleyebilirsin o kadar kolaydı yani...

Lilav

Daimi Üye
Tepki
21.987
ha bir dikis yoktu artik oda var:cokkomik:
vallah cok ciddiyim bak ben her dalda bu kadar basarili hic görmedim:huhuu:
süpersin canim ellerine saglik iyi günlerde kullan bol yemeklerini yap bununla:cokkomik:

OP
nk83

nk83

Admin
Tepki
83.527
ha bir dikis yoktu artik oda var:cokkomik:
vallah cok ciddiyim bak ben her dalda bu kadar basarili hic görmedim:huhuu:
süpersin canim ellerine saglik iyi günlerde kullan bol yemeklerini yap bununla:cokkomik:

Ayy Lilav çok hoşsun ha :cokkomik:

Meraklı melahatım diyelim herşeyi denemeye çalışıyorum işte sağol uğurböcüğüm...

öyle canımda pek ilgimide çekmiyo aslında öğrensem daha iyi yarın bi gün birşey yrtılıdğınd dikmem gerekcek çikolatamm

Bende dikiş makinesinden korkardım öyle böyle değil ama feci tırsardım elimi dikerim diye :ayk: sonra küçük masaüstü bir makina aldım kıyafetim sökülünce diktim boş kumaşa rastgele dikişler attım falan baktım elim alışmaya başladı birde zevkli hani yaptığın şey çabuk bitiyor :) denesen seversin bence gereklide birşey valla ahududum...

hazalım

Daimi Üye
Tepki
978
Bende dikiş makinesinden korkardım öyle böyle değil ama feci tırsardım elimi dikerim diye :ayk: sonra küçük masaüstü bir makina aldım kıyafetim sökülünce diktim boş kumaşa rastgele dikişler attım falan baktım elim alışmaya başladı birde zevkli hani yaptığın şey çabuk bitiyor :) denesen seversin bence gereklide birşey valla ahududum...
evet canım ya dikiş dikmek çokk zevkli bişey.. ben ovarlok makinasını öğğrendikten sonra evdeki herşeyi ovarlok çekesim geliyo :))))

maviboncuk

Daimi Üye
Tepki
16.859
Ayy Lilav çok hoşsun ha :cokkomik:

Meraklı melahatım diyelim herşeyi denemeye çalışıyorum işte sağol uğurböcüğüm...

evet canım denemem lazımm su sıralar elim çok yoğun elimdekinleri bitirince deneyim minik kuşum

OP
nk83

nk83

Admin
Tepki
83.527
evet canım ya dikiş dikmek çokk zevkli bişey.. ben ovarlok makinasını öğğrendikten sonra evdeki herşeyi ovarlok çekesim geliyo :))))

Ovarlok makinesinden çok istiyorum da zor mu acaba ya :acep: bende geçende terziye kazağımı verdim kolları çok genişti nerdeyse kazak kadar para verdim içime oturdu valla değişik birşeyde yapmamış düz dikiş atmış fena bozuldum yani :dertli: oturup daha iyi öğrenmeye çalışıcam şu dikiş olayını...

hazalım

Daimi Üye
Tepki
978
canım benim evimde yok . zaten evdede olur mukine bilmem. kurstakini kullanıyorum ben. bir iki oturmada düzene girer diktiğin şeyler alışınca hiç kalkmak istemezsin başından:)) ama ipleri koptuğundada zulum onu takması yaa bi sürü yerden geçiriyon:deli:

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar