Nişan Alışverişine Gittik :)

Çilekli Sakız

Genel Yönetici
Genel Yönetici
Tepki
5.840

Hanımlar bugün büyük eltim ve kaynanamla nişan alışverişine gittik epey eğlenceli geçti çok güldüm vesselam :dislek:
Önce elbisemden başlayım kırmızının tonlarında birşey ama böyle mat duruyor çok güzel kol ve sırtında askısında altın rendi cubuklar var net anlatamıyorum ama içime sindi balık etek terziden çıksın ilk fotosunu çeker gösteririm :)

Daha sonra bombalar başlıyor karnıma ağrılar girdi zor dayandım gülmemek için..Bana 6'lı set aldılar sabahlık pijaması vs Ama inanın onları önüme serdikçe gülesim geldi..Hayır hiç tarzım değil kendimi onların içerisinde düşünemiyorum birde zaten zor tutuyorum kendimi bu tüylü terliklerden getirmezler mi işte koptum gittim dayanamadım güldüm ben gülünce kaynanada güldü eltide güldü ama gerçekten komik ya böyle tüyleri felan :ko

Sonra ayakkabı için gittik ama fiyatları ben beğenmedim yazıktır insanlara 180 den aşağı yok dediler bende dedim boş verin buluruz uygun fiyata nişan dedikmi kitliyorlar fiyatı :mad:

Sıra sütyen ve külot takımında artık tabi ben dayanamadığım için acıdılar kızım sen git dinlen dediler..Bende dedim eltime songül abla sen seç bedeni biliyorsun sade birşey al dedim..Onuda atlattım basımdan..

Havlu aldılar çok ama çok böyle şatafatlı dantelleri felan tam seyirlik.Çok hoşuma gitti 2 tane farklı renklerde aldılar..İki tanede bohça alındı birisine benim eşyalarım diğerine de hediyeler konulacak patik , havlu , yazma vs..

Bugünlük tamamlayamadık alışverişi ama benlik kısmı halloldu..Kazasız belasız halledik çok şükür onlarada külfet olmadım en ufak huzursuzluk çıkmadan Allah razı olsun dediler gönderdiler beni yanından..Eltim biraz cinlik yaptı ama kaynanam senin gözün hiç birşeyde kalmasın diye en güzellerinden almamı istedi.Eltiyi susturdu.

En kısa zamanda aldıklarımı çeker paylaşırım sizinle

superisi59

Daimi Üye
Tepki
464
işte bu be :sevindirikasli: sıkıntı yapma canım kendine bırak zamana herşey yoluna giriyor çok şükür sevindim senin adına inşallah allah tamamına erdirsin :ask: hayırlısıyla cicilerini merakla bekliyorum canım :huhuu:

OP
Çilekli Sakız

Çilekli Sakız

Genel Yönetici
Genel Yönetici
Tepki
5.840
işte bu be :sevindirikasli: sıkıntı yapma canım kendine bırak zamana herşey yoluna giriyor çok şükür sevindim senin adına inşallah allah tamamına erdirsin :ask: hayırlısıyla cicilerini merakla bekliyorum canım :huhuu:

Ay ablacım nihayet valla alttan ala ala böyle kırmadan sakince bir alışveriş oldu en kısa zamanda çeker cicilerimi sizinle paylaşırım sağol yorumun için mutlu oldum gerçekten ablam.:sirin:

bitter_im

Admin
Admin
Genel Yönetici
Tepki
53.687
Hayırlı olsun kuzum epey eglenmişsiniz sevindim adınına bitanem rabbim mutlulugunuzu daim etsin
kız ne güldün tüylü terliklere o terlikler için ben eski kaynanayla tartıştım ben diom ille olacak o diyor yok

OP
Çilekli Sakız

Çilekli Sakız

Genel Yönetici
Genel Yönetici
Tepki
5.840
Hayırlı olsun kuzum epey eglenmişsiniz sevindim adınına bitanem rabbim mutlulugunuzu daim etsin
kız ne güldün tüylü terliklere o terlikler için ben eski kaynanayla tartıştım ben diom ille olacak o diyor yok

Çok sexi şeyler aldılar ama utandım ben :bayil:

bitter_im

Admin
Admin
Genel Yönetici
Tepki
53.687
Mecbur aliniyor kız hem simdi sevmem dion ama evlenince seversin tobee konusturma gız beni :gul:

nk83

Admin + Sitenin Hikaye Yazarı
Admin
Tepki
83.528
Vaaay işlem kazasız belasız halloldu mu

Elbiseni çok merak ettim ya çabuk görsek keşke :) Tüylü terlik hala varmıymış ya bende senin gibi oldum şimdi :hihi: beklemedeyiz canım Allah güle güle ağız tadıyla kullanmayı nasip etsin

Bitter HCÜK (HanımefendiComÜstKurulu) az daha devam etsen 2 gün saha kapatma cezası verecekti iyi yırttın :gul:

Kristen Stewart

Daimi Üye
Tepki
49.341
Vaaay işlem kazasız belasız halloldu mu

Elbiseni çok merak ettim ya çabuk görsek keşke :) Tüylü terlik hala varmıymış ya bende senin gibi oldum şimdi :hihi: beklemedeyiz canım Allah güle güle ağız tadıyla kullanmayı nasip etsin

Bitter HCÜK (HanımefendiComÜstKurulu) az daha devam etsen 2 gün saha kapatma cezası verecekti iyi yırttın :gul:

Ben bu HCÜK ü neden ilk defa duyuyorum bakim(herşydenbihaberfındıksmilesi) :tıktık

OP
Çilekli Sakız

Çilekli Sakız

Genel Yönetici
Genel Yönetici
Tepki
5.840
Alın size terlikler sabırsızlıktan çektim bunu yarında elbiseyi atarım :D
@nk83

Ekli dosyalar

• IMG_0127.jpg
    IMG_0127.jpg
    90,9 KB · Görüntüleme: 75
  • IMG_0129.jpg
    IMG_0129.jpg
    91,2 KB · Görüntüleme: 61

nk83

Admin + Sitenin Hikaye Yazarı
Admin
Tepki
83.528
Ben bu HCÜK ü neden ilk defa duyuyorum bakim(herşydenbihaberfındıksmilesi) :tıktık

Bilmem ki bir konuda daha geçmişti gözünden kaçmıştır belki :D

Onu RTÜK bile kapatamaz nkm

Bu kızda bu kaş göz hava oldukça yayın serbest dimi ay çatlıcam gülmekten :nazo: ben bile kapanırım da o cadıya kimse el süremez yolar adamı yahu

Alın size terlikler sabırsızlıktan çektim bunu yarında elbiseyi atarım :D
@nk83

Tüylü terlik sevmem ama hoşmuş he kibar almışsınız böyle beklemiyordum :eek:

OP
Çilekli Sakız

Çilekli Sakız

Genel Yönetici
Genel Yönetici
Tepki
5.840
Canım valla diğeri çok tüylüydü bende dedim hani sade birşey olsun bu iyidir dedim..Ama gerçekten terliklerimi çok sevdim çok şirinler dimi

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar