Niha55'ten Fıkralar

yeşil

Daimi Üye
Tepki
903
niha abla allah senın iyiliğini versın kız odum koptu gercektende ınandım allah uzun omurler versın:D:D

yeşil

Daimi Üye
Tepki
903
evet ablacım okudum valla bi anda üzüldüm sonra bakınca fıkra oldunu anladım tabı ama sonra koptum gülmekten

ece

Daimi Üye
Tepki
367
Valla canim ilk dusen ben oldum herhalde Basligi gorunce hangi bolumde oldugunu gormedim. Sadece babam cuma gunu oldu yazdigini gordum uzulerek sayfayi actim.Anaaaa birde ne goreyim fikraymis.Inan hem kendime hemde fikraya guldum

OP
niha55

niha55

Daimi Üye
Tepki
1.156
Valla canim ilk dusen ben oldum herhalde Basligi gorunce hangi bolumde oldugunu gormedim. Sadece babam cuma gunu oldu yazdigini gordum uzulerek sayfayi actim.Anaaaa birde ne goreyim fikraymis.Inan hem kendime hemde fikraya guldum

canım şimdi diyorumki iyiki cuma günü yazmamışım bubu ay valla bende çok güdüm ama yazılanlara

OP
niha55

niha55

Daimi Üye
Tepki
1.156
YANLIŞ MAİL

Adamın biri yeni ulaştığı otele kaydını yaptırır.
Odasına girdiğinde masada bir bilgisayar görür ve karısına e-mail atmaya karar verir.
Fakat yazdığı mesajı farkında olmadan yanlış bir adrese gönderir....
Tam bu sırada farklı bir yerde kadın, kocasının cenaze töreninden evine yeni dönmüştür
ve bilgisayarındaki maili görür,arkadaşlarından geldiğini düşündüğü maili okuyunca olduğu yere yığılıp kalır.
Odaya giren annesi yerde yatan kızını ve ekrandaki mesajı görür.
-Kime : Sevgili karıma
Konu : Yeni ulaştım.
Tarih : 16 Mayıs 2004 Benden haber aldığına şaşıracağından eminim.
Burada bilgisayar var ve sevdiklerimize e-mail gönderebiliyoruz.
Buraya yeni ulaştım ve kaydımı yaptırdım. Her şey yarın senin buraya geleceğini düşünülerek hazırlanmış.
Seninle buluşmayı dört gözle bekliyorum. Umarım benim gibi sorunsuz bir yolculuk geçirirsin.
Not : Burası çok sıcak.

OP
niha55

niha55

Daimi Üye
Tepki
1.156
Kayserili Tuhafiyeci dükkanindan geçimini saglayabiliyor, bir kösede üç bes kurus da biriktirebiliyordu.

Günün birinde sagindaki dükkan bosaldi, derken orasi da tuhafiyeci oldu. Sonra solunda bir tuhafiyeci daha... Rekabet basladi, isleri
kötüye gitti.

Ama sonunda bir çözüm yolu buldu :

Sagindaki komsusu, dükkaninin üzerine, gerçek ucuzluk burada yazdirmisti.

Solundaki, en büyük tuhafiye magazasi, yazili bir bez asmisti.

Bizimki,
ikisinin ortasina su yaziyi koydurdu :

Magazaya buradan girilir.

OP
niha55

niha55

Daimi Üye
Tepki
1.156
Kötü niyet

İri göğüslü, orta yaşın biraz üzerinde bir hanım otobüste cüzdanının çalınması üzerine polise başvuruyor.

Polis soruyor:

- Hamfendi, cüzdanınız neredeydi?

- Sütyenimin içindeydi.

- Peki adam elini oraya sokunca bir sey demediniz mi?!

- Ben ne bileyim adamın kötü niyetli olduğunu!

Makinenin yayı

Zengin ve yaşlı olan adam hergün malikanesinden işine giderken evindeki kahyayla selamlaşır, işten döndüğünde de onu mutlaka görürmüş.

Malikanesine geldiğinde, yukarı çıkmak için mutlaka kahyanın kaldığı odanın önünden geçermiş. Yine böyle bir akşamda tam kahyanın odasının önünden geçerken bakmış kahyanın odasından "tak tak tak" diye sesler geliyor.

Bir gün, iki gün derken adam sonunda merak etmiş ve kahyanın kapısını açmış. Bir de ne görsün!? Kahya çıplak, sırt üstü yatağa yatmış yanında da bir tas ceviz!.. Malı kaldırmış, cevizi üstüne koyup eğip bırakıyor; ceviz "tak" diye tavana vurup kırılıyor. O da cevizleri yiyiyormuş!

Bu epey bir böyle devam etmiş. Adam buna o kadar alışmış ki bir gün tam yukarı çıkacak; bakmış "tak tak" sesi yok, merak edip kapıyı açmış. Bakmış ki kahya yatakta, ama tık yok.

Adam dayanamamış sormuş:

- Hayırdır kahya bu gün ceviz kırmıyorsun?

Kahya cevap vermiş:

- Sorma bey sizin hanım makinenin yayını kırdı...

Temel ve Janeffer

Temel birgün Amarika'ya gitmiş. NeW York'taki en ünlü ve lüks genelevine gelmiş. Buyur etmişler.

"Janeffer'i istiyorum" demiş.

Kadın gelmiş; "Fiyatım 1000 dolar" demiş. Temel kabul etmiş ve Temel Janeffer'le bir güzel beraber olmuş.

Ertesi gün Temel gene gelmiş ve Janeffer'i cağırmış.

Janeffer; "İndirim için gene geldiysen olmaz, fiyatım 1000 dolar" demiş. Yine Temel bi güzel beraber olmuş kadınla.

Temel ertesi gün gene gelmiş, aynı kadını istemiş, ama genel ev yoneticisi "Efendim başka güzel kızlarmızda var" demiş.

Temel; "İlla da Janeffer..." demiş.

Janeffer memnunmuş iki günde 2000 dolar. Tabii Temel bir güzel yine beraber olmuş sarışın Janeffer'la.

Sonunda kız dayanamamış sormuş Temel'e:

- Sen ya çok zenginsin, ya da kafayı bozmuşsun. Üç günde 3000 dolar harcadın beraber olmaya!..

Temel hiç istifini bozmadan:

- Yok ulan, Türkiye'den geliyorum. Oradaki kız kardeşin sana 3000 dolar gönderdi sana vermem için. Bizim başkasının parasında gözümüz yok.

Araya sıkıştır (Temel)

Birgün Temel bir minübüse durması için işaret etmiş. Adam elleri ile çok kalabalık olduğunu belirtmek istemiş. (Bütün parmaklarını
havaya kaldırmış ve birbirlerine yakınlaştırıp uzaklaştırmış.)

Temel de baş parmağını, işaret ve
orta parmağının arsına sokmuş. Adam kızmış ve aşağı inmiş ve "Sen ne kadar terbiyesiz adamsın be?!" demiş.

Temel; "Asıl sen ne kadar terbiyesizsin! Bana böle böle yaptın!?" diye karşılık vermiş.

Adam da; "ben sana kalabalık dedim!" demiş.

Temel de "E ben de beni
araya sıkıştırısın diyorum ya!?" demiş.

tatlıpozan

Daimi Üye
Tepki
3.215
:cokkomik::cokkomik:çok güldüm ben de cüzdanı çalınca kötü niyetli ama çalmadan dokunsa demek ki niyeti çok da kötü olmuyor kadının anlayışına göre..:cokkomik:

OP
niha55

niha55

Daimi Üye
Tepki
1.156
kadın hocaya sorar;'Hocam ben bir avukatla zina yaptım cezası ne kadardır?..'

hoca; oo 4 yıl

kadın ;' peki hocam ben bide doktorla zina yapmıştım'

hoca; ooo 5 yıl

kadın,hocam ben bide avukatla zina yapmıştım.

hoca; ooo odaha fena 8 yıl.

kadın; peki hocam ben sizinle zina yapsam?

hoca; seni gidi seni, direk cenennete gitmek istiyon dimi

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar