Niha55'ten Fıkralar

OP
niha55

niha55

Daimi Üye
Tepki
1.156
Kadın milleti

Yakışıklı bir Amerikalı çiftci kasabaya inmiş. Bir kova, bir çekiç, iki tavuk ve bir de horoz satın almış. Çiftçinin bütün bunları taşımakta zorlandığını gören dükkan sahibi ona akıl vermiş:

- Çekici kovanın içine koy, kovayı bir elinde taşı. Tavukları koltuk altlarına sok ve horozu da öbür elinde taşı!

Çiftçi, adamın dediğini yapmış ve kamyonetine doğru yürümeye başlamış. Yakışıklı çiftçinin yolunu bir kadın kesip; "Affedersiniz, acaba Çılgın Boğa Çiftliği'ne nasıl gidebilirim?"

Çiftçi:

- Şansınız var, benim çiftliğim Çılgın Boğa'ya çok yakın. Atlayın kamyonete sizi götüreyim...!

Kadın:

- Peki ama, sizin beni şimdi bir duvara yaslayıp, öpmeyeceğinizi nereden bileyim?..

Çiftçi:

- Hanımefendi insaf, bir elimde içinde çekiç olan kova, koltuklarımın altında birer tavuk, öteki elimde bir horoz varken, ben sizi nasıl duvara yaslayıp öpebilirim?!..

Kadın:

- Çok basit! Horozu yere koy, üstüne kovayı geçir, çekici de kovanın üstüne koy ki horoz kaçamasın...! Ben de tavukları tutarım.

OP
niha55

niha55

Daimi Üye
Tepki
1.156
Balonlar

Johny annesiyle birlikte banyo yaparken, göğüslerini göstererek sorar:

- Anne, bunlar nedir?

Nasıl cevaplayacağını bilmeyen annesi, "Yarın kahvaltıda babana sorarsın." der, unutmasını umud ederek. Ama johny unutmaz ve ertesi gün kahvaltıda babasına sorar.

Babası şöyle yanıtlar:

- Onlar balon çocuğum... Annen öldüğü zaman o balonları şişireceğiz ve annen de cennete uçacak.

Birkaç hafta sonra Johny'nin babası eve birkaç saat erken gelir.

Johhny ağlayarak babasının yanına koşar:

- Baba koş annem ölüyor!!!

Babası çocuğu sakinleştirmeye çalışırken sorar:

- Neden annenin öldüğünü düşünüyorsun?

Çocuk ağlamaya devam ederken anlatır:

- Harry Amca annemin balonlarını yalıyordu; annem de "Tanrım geliyorum!" diye bağırıyordu!?

OP
niha55

niha55

Daimi Üye
Tepki
1.156
Eğlence

Evli bir çift, cadılar partisine davetliydi. Dışarıya çıkmak için hazırlanırlarken kadının migreni tuttu, evde kalmak zorundaydı.

Kocasına, partiye yalnız gitmesini, onun eğlencesini bozmak istemediğini söyledi. Biraz tartıştıktan sonra adam kostümünü giydi ve partiye gitti kadın da birkaç aspirin alıp yattı.

Ancak biraz uyuduktan sonra kendini daha iyi hissederek uyandı ve partiye giderek kocasına sürpriz yapmaya karar verdi. Tam hazırlanırken "acaba ben yanında değilken kocam neler yapıyor?" diye düşündü ve kocasının kendisini tanımaması için değişik bir kostüm giyerek partiye gitti.

Oraya vardığında bir kenarda onu izlemeye başladı.

Kocası arka arkaya değişik kızlarla ve onlarla çok yakınlaşarak dansediyordu, nereye kadar gidebileceğini görmeye karar verdi. Kocasına yaklaştı; onunla çok samimi bir şekilde dansetmeye başladı ve kulağına dışarıya çıkabileceklerini fısıldadı.

Arabalardan birine girerek seviştiler ve gece yarısından önce maskeler çıkarılmadan kadın eve gitti, kocasının dönüşünü beklemeye başladı.

Adam sabaha karşı 01.00 sularında ve döndü ve doğru yatağa gitti.

Kadın; "Parti nasıldı kocacığım?" diye sordu, adam da: "Sensiz hiç eğlenemedim tatlım." diye yanıtladı. Kadın, "inanmıyorum" diye cevapladı, "Bahse girerim çok eğlenmişsindir!"

Adam:

- Gerçekten hayatım... Partiye gittiğimde bazı arkadaşlarla sıkıldık, alt kata inip bütün gece poker oynadık. Fakat kostümümü ödünç verdiğim o Allah'ın cezası herif bir eğlenmiş, bir eğlenmiş, anlata anlata bitiremedi!..

Oruc

Daimi Üye
Tepki
2.379
yaa inanmıyom kadıncağız ne hale gelmiştir fıkrada olsa korkunç bir son...

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar