Nickinizi seçme sebebiniz ve anlamı nedir?

kuseyen

Daimi Üye
Tepki
2.715
hep cabuk kirilirim kuserim.o yuzden cok sevdiyim arkadasim bana kuseyen derdi.adim kuseyen kaldi.nikimide kuseyen oydum o yuzden

enise_

Daimi Üye
Tepki
1.923
kendi adım enise bu yüzden değişik bişey koysam unuturum diye düşündüm:cokkomik:

H

Hera

Misafir
Mitolojide HERA ailenin ve evliliğin Tanrıçası olarak kabul edilmiştir Zeusun karısı ve kız kardeşi Kronos ve Zeyna nın kızları. Aynı zaman savaşçı kişliği ilede bilinmektedir Mitolojide çok kısa ve öz anlattım Anlamıyla ilgili :lilav:

Bu tanrıçanın taşıdığı anlamları kendimde bulduğum için Herayı hiç düşünmeden seçtim :panter:

Şehzade

Aktif Üye
Tepki
173
Şehzade ismini çok severim sizin oralarda şehzade erkek ismi ama burda hem kız hemde erkek ismi güzel çıkıyor şehzade ismi bende o yüzden koydum

flamingo

Daimi Üye
Tepki
6.630
feryal:uzun boylu güzel kız anlamında kullanılır..eski mısır prenseslerinden birinin adıymış..
adımı çok seviyorum..

R

Rosie

Misafir
rihannanın ilk adı bu normalde kullandığı ismi :huhuu: Robyn Rihanna Fenty den geliyor

ferah

Daimi Üye
Tepki
9.347
nickim kendi adım da...anlamını yazmayı unutmuşum:) ferah:iç açıcı ,sıkıntısız,sevinçli...

gokyuzu

Daimi Üye
Tepki
7.606
Bende kendimi yazayım:elif:talya ismini önceden duymuştum ama Allaha şükür sitede okadar çok üyemiz varki:huhuu: üye olurken yazdığım isimlerden hep vardı onlar olmayınca bende talya yazdım üyeligim olduanlamına gelince:panter:
1. Doğanın uyanışı, baharın müjdesi. 2. Mitolojide doğanın ve hayvanların koruyucusu bir tanrıça. 3. Mitolojide deniz tanrıçası (Antalya’ya adını veren tanrıça):eek:pucuk:

ferah

Daimi Üye
Tepki
9.347
Bende kendimi yazayım:elif:talya ismini önceden duymuştum ama Allaha şükür sitede okadar çok üyemiz varki:huhuu: üye olurken yazdığım isimlerden hep vardı onlar olmayınca bende talya yazdım üyeligim olduanlamına gelince:panter:
1. Doğanın uyanışı, baharın müjdesi. 2. Mitolojide doğanın ve hayvanların koruyucusu bir tanrıça. 3. Mitolojide deniz tanrıçası (Antalya’ya adını veren tanrıça):eek:pucuk:

antalyanın,talyası yani:huhuu:

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar