Neden ALDATTIM ?

Arina

Daimi Üye
Tepki
50.485
Ay çabuk açılsın :kptmya:

Az kaldı eve gdieceğim ya :ilknur:

maviboncuk

Daimi Üye
Tepki
16.859
Pişmanım diyorsun günahına şahit yapıyorsun bizi..insan ayıbını saklar ALLAh inşaALLAH affeder umudu ile..birde dini yönünü saymazsak egleneliydi yazmışsın..Bence sen pişman değilsin pişman olsan şu lafı söylemekten haya ederdin ..insanın zikri ne ise fikride odur niyetler kalplerde gizlidir bence sen ALLAHA karşı niyetini bi sorgulu ve düzelt..Mümin bir kadına heleki bir mübarek terbiyesi altında olan bir kimseye eglenceli idi lafı yakışmıyor..İlk önce kendini inandır pişman olduguda sonra niyetine koy ve dua et ..Cehennem zina eden ve samimi tevbe etmeden can veren kadınlarla dolacak ..Büyük konuşmak değil sözlerim Peygamber sav bir hadisi şerifinde dilinden gözünden ve edep yerinden garanti verene cenneti vaad ediyor..Samimi tevbede bulunasın ki cehennem ehlinden olmayasın ..Tevbende samimi isen insanları günahına şahit etme bir ALLAhuzülcelal birde sen arasında kalsın..ALLAH hidayet ve affedilmek nasip etsin..

katılıyorum canım sana

ferah

Daimi Üye
Tepki
9.347
tüh ben kaçırmışım konuyu:ilknur: söylenecek herşeyi zaten siz söylemişsiniz...ben sadece şunu diyeyim hani dini kitabı bilmiyordum o zamanlar demiş ya ,bunun dini bilip bilmemekle bir ilgisi yok bence ,geceleri kendinle başbaşa kalınca yastığa başını koyunca huzurlu olmakla alakalı.bize insanları yargılamak düşmez tabiki ,yargılamıyoruz da zaten ...ama arkadaşımız konuyu açmasaydı biz öğrenmeseydik yine de o hep huzursuz olacaktı ,zaten huzursuz olduğu için konuyu açtı sanırım kendi vicdanını rahatlatmak için....

defne

Aktif Üye
Tepki
108
gerçekten :dertli:
O zamanlar 23/24 yaşlarındaydım.
Dinle kitapla alakamda yoktu :aglayan:
Olsaydı zaten bunları yaşamazdım.
Hamdolsun öğrendik, öğreniyoruz inşallah...
Resmen buradaki insanlarla dalga geçiyorsunuz ve sizin dinle en ufak bir alakanız yok..
Olsaydı,yukardaki cümleleri telaffuz etmezdiniz,aldatmak bir onur,bir vicdan,bir insanlık işidir,dinle alakası yoktur,oldu...aslında içiniz alev alev yanıyor fakat dinen mümkün olmadığı için kendinizi frenleyin,varmı böyle bir şey..
insan insan olmalıdır,onura şerefe nail olmak için.Bu arada dinde tabiki düzenleyen oluyor fakat insanın içinden gelmeli bunlar,yoksa ne hacı hocalar tanıyoruz,dışarda başka içerde başka..gözden ırak yerlerde fink atan,bana sizde onlardan biri gibi geldiniz.

yoruldum71

Daimi Üye
Tepki
3.368
Aldattım çünkü eşim benimle benim istediğim kadar ilgilenmiyordu
Bu beni çok tehlikeli bir kişilik yaptı.
İkinci eşimide aldatmamak için terkettim.

o ilğisizliği bizlerde baştan yaşadık tadını tattık ama aldatmadık canım
inan yazdıklarınızı okuyunca :sokoldum
hiç sordunuzmu eski eşinize neden böylesin diye konuşma yaptınızmı
hadi neyse güzelliklerini yaşamışsınız
2.eşinizide aldatmamak için boşamışsınız eeeeee o zaman o 2.eştemi ilğisizdi size karşı peki suçu kendinizde aradınızmı
acaba bu ilk eş size karşı ilğisizmiş ya o zaman o ilk eş sizi aldatmış olup ilğisizliği o bakımdan olmasın sizde öğrendiniz ve intikam için sizde aldattınız
benim fikrim yani kafamda yürüttüklerim ya ikinçi eş odamı öyle idi neyse olan olmuş bi kerem rabbim yolunuzu açık etsin hatasız yollardan yürümeniz dileğimle

OP
H

Hera

Misafir
Aldatan aldanır Erkeğin nefsi tekmiş hemen elde edilirmiş Kadın Nefsinin Esiri değilmiş her ne olursa olsun bu böyle bile olsa Ben affetmem aldatan artık hep yapar diye düşünürüm ve hep acaba ne zaman yine yapacak diye düşünür çıldırırım Bunu yaşadımmı Hayır yaşamadım daha Yaşamadan Psikopata bağlayabiliyorum anında silerim hayatımdan tozunun izi dahi kalmaz ...

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar