Ne yapacağımı şaşırdımmm

kedijik

Daimi Üye
Tepki
11.921
Bugun ne oldu acaba aradı mı actımı telefonunu yoksa ses cıkmıyo kactılar mı acaba?

Arina

Daimi Üye
Tepki
50.485
Ara sıra giricem demiş ya :dertli: Girince öğreniriz artık :kahve:

nazoeren

Daimi Üye
Tepki
2.261
arkadaşım,git kayınvalidenin,eş adayının ağzından gir,burnundan çık,kabul ettir(!!!!!!) kendini...ne olursa olsun,at kendini senden kaçan erkeğin kollarına(!!!)

kedijik

Daimi Üye
Tepki
11.921
Ara sıranın arası bıtmedı sanırım umıtsız vaka gelemedı yenıden :dertli:

ece21

Aktif Üye
Tepki
216
üzücü bir durum ALLAH SABIR VERSİN SİZE:dertli::dertli: AMA SİZİ İSTEMİYORLARSA FAZLA ÜSTELEMEYİN BENCE

kardelen00

Aktif Üye
Tepki
102
yapmayın arkadaslar bırak demekle olmaz seven için o suçlu gorunuyor onlara gore yazık çok üzüldüm kendine bişey yapmasa bari bence ü. vaka o sevgilinin bi süre her dediğini yap sen ne dersen o olacak de ben tek seni sevdim de bu yol işe yarıyor emin ol sonra olmazssa üzülmezssin çok sen elinden geleni yap kabul ettir kendini iyi yanlarını bi şekilde göster kaynanana eski kadınlar daha çok fındık kırıyormuş valla biz gene o kadar degiliz üzül ama peşini bırakma inandırıcı ol bi de

Kristen Stewart

Daimi Üye
Tepki
49.341
Kardelen onu aramayan değmez bi insan için ne diye gurunu ayaklar altına alsın ki

Bu şekilde kendinizden çok taviz veririsiniz sonra pişman olursunuz

Oyolları çoktan geçmiş biri olarak söylüyorum,sizi karşınızdaki seecekse siz olduğunuz için sevmeli

ilk_nur

Daimi Üye
Tepki
37.064
nerde acaba bu arkadaş giremiyo mu ki nete belki de kaçtı he merak ettim

ayser

Daimi Üye
Tepki
7.439
Evlilikte Aile önemli Bazı şeyler Yaşanmadan Anlaşılmıyor Gönlünüzün Sesini Dinlerken Birazda Büyüklerinizin Dediklerine Kulak Verin

kedijik

Daimi Üye
Tepki
11.921
yapmayın arkadaslar bırak demekle olmaz seven için o suçlu gorunuyor onlara gore yazık çok üzüldüm kendine bişey yapmasa bari bence ü. vaka o sevgilinin bi süre her dediğini yap sen ne dersen o olacak de ben tek seni sevdim de bu yol işe yarıyor emin ol sonra olmazssa üzülmezssin çok sen elinden geleni yap kabul ettir kendini iyi yanlarını bi şekilde göster kaynanana eski kadınlar daha çok fındık kırıyormuş valla biz gene o kadar degiliz üzül ama peşini bırakma inandırıcı ol bi de

Hayat bı sınama sahnesi,oyna dibine kadar dıyosunuz yanı oyle mı???

Sıddetle kınadım fıkrınızı!

nazoeren

Daimi Üye
Tepki
2.261
yapmayın arkadaslar bırak demekle olmaz seven için o suçlu gorunuyor onlara gore yazık çok üzüldüm kendine bişey yapmasa bari bence ü. vaka o sevgilinin bi süre her dediğini yap sen ne dersen o olacak de ben tek seni sevdim de bu yol işe yarıyor emin ol sonra olmazssa üzülmezssin çok sen elinden geleni yap kabul ettir kendini iyi yanlarını bi şekilde göster kaynanana eski kadınlar daha çok fındık kırıyormuş valla biz gene o kadar degiliz üzül ama peşini bırakma inandırıcı ol bi de[/QUOTE

kesinlikle katılmıyorum.bu olaylar üstüne yuva kurulamaz.erkek bunu sineye çekemez.hayatının belli dönemlerinde,her hatırladığında üzer ikisini de.

Arina

Daimi Üye
Tepki
50.485
Ümitsiz vaka nerelerdesin yahu :dertli: Konu açıp gidiyorsun, yalan galiba bu konu :kahve:

bitter_im

Admin
Admin
Genel Yönetici
Tepki
53.687
cok sacma bence cnım yaa sen sonucta eski sevgilinle birşeyler yaşamadıgna göre neden karşı taraf sana güvenmiyor ?
bu güvensizliklik aramıyorsa boşver bitanem akıttıgın göz yaşlarına yazık inan..

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar