Ne yapacağımı şaşırdımmm

bitter_im

Admin
Admin
Genel Yönetici
Tepki
53.687
:kptmya: valla cok sacma yahu yardım istio ama yok ortalarda sanırım fındıgım haklı :dusun:
yinede ben salça olmayayım kacıyım :uc:

OP
Ü

ümitsiz vaka

Aktif Üye
Tepki
59
hepiniz sağolun arkadaşlar kiminiz inanmış kiminiz inanmamış kiminiz bırak demiş kiminiz saçma...bu konuyu açtım ve sonra bi daha giremedim o kadar zor günler yaşadım ki ayrıntısıyla anlatsam sayfalar dolar da kısaca anlatayım...
arıyodum arıyodum sevgilim teli açmıyodu kapalıydı bi iki kere açık yakaladım meşgule attı filan sonra ben bunların evine gittim evde annesi filan yoktu kapıyı sevgilim açtı beni görünce şok oldu tabi ben içeri girdim bu da geldi peşimden dedim neden böyle yapıyosun bbizim aramızda bişey geçmedi filan anlattım o da ikna oldu özür diledi zaten eski çıktığımla da konuşmuş o da anlatmış kusura bakma filan diye tabi annesi her halukarda istemiyomuş...biz oturuken annesi geldi kapıyı çaldı mecbur açtık beni görünce tabi senin burda ne işin var oğlumun peşini bırak dedi ben anlatmaya çalıştım ama dinlemedi sevgilim en sonunda bağırdı ben istiyorum bana karışmayın dedi..beraber evden çıktık...neyse oturduk ne yapalım diye düşündük filan kaçalım istersen dedim..tamam son kez annemlerle konuşayım dedi akşam konuştular kaçar gideriz yüzümüzü göremezsiniz filan demiş sevgilim ve onlarda mecbur kabul ettiler ertesi akşam geldiler yüzükleri taktık bizimkileri ikna etmekte zor oldu ama önemli değil sonuçta yüzükleri taktık aileler istemese de oldu ve bayramdan sonra düğün yapıcaz..yine de pürüzler var kaynanamlar oğlu evlenince üstkatta otursun diye ev yaptırmışlar ama şimdi burada oturamazsınız dedi...ne yapıcaz bilmiyorum ama hayırlısı biz yüzükleri taktık ya gerisi teferruat ben kuru ekmek yesem de mutlu olurum

T

Tash_hatun

Misafir
Bizimle kafa bulmuyosunuzdur inşaallah:kahve:

alasını buluyo ya bu aralar askdan dertliyim barlarda kafa dağıtyorm die yazıodu bu kız çok gülmüştm o lafına bak sen dertli kızımıza sürkli söz atıo takıyo galba gecen öyle diodu valla bu aralr barlardaymış falan iyi vallaa tutucu aileler ona vız gelr zaten

ecrin asrin

Yeni Üye
Tepki
6
üzüldüm biz insanlarin basina bazen buna benzer olaylarda geliyor ne sansmis sendekide tam söz günü üzüldüm ya takma kafani olmazsa olmaz zamanla alisirsin bir laf vardir bilirmisin ak it olmazsa kara it olur delikli demir evde kalmaz.üzülme:dertli:

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar