Nasıl bir evlilk hayal ediyorduk nasıl bir evliliğimiz var buyrun sohbete

kedijik

Daimi Üye
Tepki
11.921
Ayyy hıc evlılık hayalım olmadı.Hıc bu konuda hayal kurmamısdım.Hatta ılk evlendıgım zaman bıde panıklerdım eyvah eve gec kaldım dıye.Taakı ne zaman ılk 3 haftayı gecırıp de annemlerı en az bır yıl gormemecesıne ayrıldım o zaman farkettım kı evlendım.

Hee bıde gıttıkden sonra mutfaga ılk gırıpde tavugun uzerındekı tuylerı ayıklayamayıpda aglarken dusunmudum bumu evlılık yaa dıye :kedim:

Kristen Stewart

Daimi Üye
Tepki
49.341
Ayyy hıc evlılık hayalım olmadı.Hıc bu konuda hayal kurmamısdım.Hatta ılk evlendıgım zaman bıde panıklerdım eyvah eve gec kaldım dıye.Taakı ne zaman ılk 3 haftayı gecırıp de annemlerı en az bır yıl gormemecesıne ayrıldım o zaman farkettım kı evlendım.

Hee bıde gıttıkden sonra mutfaga ılk gırıpde tavugun uzerındekı tuylerı ayıklayamayıpda aglarken dusunmudum bumu evlılık yaa dıye :kedim:

Pisim senin meşhur tavuk tüyü hikayen vardı bide dimi:kptmya::kptmya::kptmya::kptmya:

ilk_nur

Daimi Üye
Tepki
37.064

ayy güldürdün beni bi arkaşımda aynen yeni evliyken eşi bütün tavuk getirmiş sonra işe gitmiş arkadaş tavuğu evirmiş çevirmiş bun nasıl pişecek bi de tüğleri var die başlamış ağlamaya akşam eşi gelmiş kız ağlıyo ne oldu demiş o da tavuğu pişiremedim sanki bana doğru bakıyo niye bütün aldın filan eşi de tabi kahkahalarla gitmiş kendi pişirmiş:)

OP
sıladayım

sıladayım

Daimi Üye
Tepki
27.374
ilknurcum pazartesi günün sabırsızlıkla bekliycem neler olduğunu tek tek anlatıcaksın bize
adam birde ateşine bakarmış hanıma bişeymi oldu diye:dil::dil:
ama emin ol çok hoşuna gider arda değişik süprizler hoş olur evlilikte bitanem yapmak istediğin değişik bir yemek olursa bana sorabilirsin bitanem yardımcı olurum ince detayına kadar anlatırım tarifini şöyle güzel bir sofra hazırlarsın eşine öyle bilmiyorum diyipte yapmamak olmaz değilmi ama bitanem:eek::eek:

Es_se

Daimi Üye
Tepki
22.495
evlılıkmı :D ben ılk ayımı annemde gecırıdm yemek yapmasını bılmedıgm ıcın :D
hayallerımın yarıısna ulastım ama daha cok var asıl hayallere -hmm
evlılık suprız bır paket:D

OP
sıladayım

sıladayım

Daimi Üye
Tepki
27.374
haklısın bidenem süpriz bir paket ben birde evliliği kavuna benzetirim nasılmı-hmm
evlilik bir kavuna benzer seçersin alırsın kiminin tadına doyum olmaz kimide kelek çıkar:kptmya::kptmya::kptmya:

rabbim kimsenin evliliğini kelek çıkarmasın:eek:

OP
sıladayım

sıladayım

Daimi Üye
Tepki
27.374
değilmi ama evlenmeden hiç bir erkek gerçek kişiliğini göstermiyo o yüzden benzetiyorum kavuna kimileri kelek çıkıyo işte öyle evliliklerden eyleme rabbim kimseyi:(

Es_se

Daimi Üye
Tepki
22.495
kızlar hep erkegı suclamıyalım
bızde evlenee kadar fızıge dıkat kg almıyalım falan
evlendıkten sorna esımıze karsı kıyafette ve bedenen gereken ozenı gostermıyoruz
sekıl a ben 60 kgdan yukarı cıkmaz 47 kg ıdım esımı tanıdıgmda 85 kg oldum sonra
ablamlar aynı gelınımız aynı teyzemler cevrem hep boyle
onlar kısılıklerını saklarlar bızde evlenee kadar canım cıcım :D

..tebessum..

Daimi Üye
Tepki
2.391
zor bir soru be güzelim
bugün fazlasıyla canımı sıktı atıp tutarım arkasından en iyisi sonra cevaplıyayım ben bunu :)

*Hülya*

Daimi Üye
Tepki
6.519
evlilik üzerine hiç hayallerim olmadan evlenmişim sanırım
ilk zamanlar sorumluluğun ağır geldiğini hatırlıyorum şimdi gerçi hala geliyor ama bazı şeyler oturdu çocuklar büyüdü şimdi
geri dönüp baktığımda birde bu güne herşey yolunda bir sıkıntı yok
evlilik bu olsa gerek

ferah

Daimi Üye
Tepki
9.347
evlilikle ilgili hayallerim yoktu benim,okumak istedim olmadı,birde görücü usulü evlendirdiler çok zorluk çektim tabi bu yüzden.. ama eşimden dolayı değil, akrabalarından:kizginasli:...şimdi rahatım ama

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar