Nasıl bir evlilk hayal ediyorduk nasıl bir evliliğimiz var buyrun sohbete

başakk

Daimi Üye
Tepki
671
ben hiç böyle hayat etmemiştim:gitme:eşimle ortak yapacaktık herşeyi yemiği temizliği ama olmadı çlışmak işini birlikte yapıyoz
evede ise her işi ben yapıyom yemek temizlik çamasır çocuk olmuyor yani hiç hayal ettiğim gibi değilmiş evllilik ama geri dönüşüde yokki yada bu sebeplerden dönülmezki:sigara:

Arina

Daimi Üye
Tepki
50.485
Hayal ettiğim gibi oldu herşey. Düğünüm, birlikteliğimiz.

Aynı işyerinde çalışıyorduk, sonra ben ayrılıp kendi işimize geçtim. Yine aynı zamanda eve gelir, aynı zamanda çıkarız. Yemeğimizi beraber yaparız. Yani evlendiğimizden bu yana herşeyi beraber yaparız.

Bir gün bile arkadaşlarıyla dışarı çıktığını görmedim. Yanyana değilsek, hep bir yerlerimiz eksik kalır.-hmm

Allah bozmasın hiçbirimizin mutluluğunu

OP
sıladayım

sıladayım

Daimi Üye
Tepki
27.374
amin canım bitmez inşallah
bende evlenmeden önce hiç böyle hayal etmiyordum ben bekarken son derece rahatım evlendiğimde hep diyordum eşimle birlikte harika bir evliliğim olur diye ki evliliğimizin ilk zamanlarında pek anlamıyordum yada belki hoşuma gittiğinden birşey demiyordum hani her kadının hoşuna gider ya kıskanılmak ilk zamanlarda anlamıyordum ama sonra zaman geçtikçe eşimdeki kıskançlığın hastalık boyutunda olduğunu anladım öyleki babamdan ve kardeşimin yakınlığını bile kıskanırdı babam benim herzaman kahramanımdı ben hep babam gibi bir kişilikte bir erkekle hayal ediyordum ama olmadı
şimdi şimdi sular biraz daha duruldu şimdi kıskanç değilmi diyorsanız evet hala kıskanç ama ilkzamanlar gibi olmasada devam ediyo
evlilikte önemli olan 3 S var Sevgi Saygı Sadakat bu S leri hayatında barındırmaya devam ediyorsan şayet eğer evliliğin bir ömür boyu sürer
eşimin beni bukadar bunaltmaları üzerime fazla gelmeleri hernekadar beni bunaltsada biliyorum ki 3 S yi herzaman korumasını biliyo -hmm-hmm-hmm-hmm

ilk_nur

Daimi Üye
Tepki
37.064
ben de arinanınki gibi bi evlilik hayal ediyordum herşeyi beraber yapıcaktık ayrı duramıcaktık ama sabah beraber çıkıyoruz akşam ben ondan önce gidip bütün işleri yapıyorum sonra o geliyo bazen işi uuyo geç geliyo hele ilk zamanlar çok zorluk çektim babam memur olduğu için alışmısım saat 5te eve gelmesine eşimin geç gelmesine alışamamıştım şimdi daha iyiyiz o çok geç kalmamaya çalışıyo ben de herşeye vıdı vıdı etmemeye çalışıyorum...:)) iyiyiz yani bu ara Allah a şükür ama evlilik hayal ettiğim gibi bişey değil :dusun::dil:

Çikolata

Daimi Üye
Tepki
5.378
evlilikte en güzelide bence artık üç kişi olmamız bence o zaman aile oluyosun
birbirinin herşeyi oluyosun ve kızlar eşim dün bana süpriz yaptı çiçek almış çok güzel bir akşam geçirdik arada bir yapılan süprizler evlilikte güzel oluyor -hmm-hmm-hmm-hmm

OP
sıladayım

sıladayım

Daimi Üye
Tepki
27.374
evet canım arada yapılan süprizler gerçektende güzel oluyor benim eşimde uzun bir aradan sonra dün akşam çiçek verdi bana dün akşam üstü çocukları gezdirmek için foruma gidecektik baktım eşim karşıdan elinde çiçekle geliyordu çok şaşırdım kızım bile elini babsının alnına götürdü baba ateşinmi var dedi hepimiz çok gülmüştük o anda sanki yaş ilerlemeye başladıkça bizimkininde aklı başına mı gelmeye başlıycak aceba yoksa kısa bir süre sonra izmire gitcek olmamızmı özliycem edüşüncesiylemi oldu bilmiyorum ama akşamki çiçekler beni çooookkk mutlu etti bunu biliyorumm:eek::eek::eek:

Çikolata

Daimi Üye
Tepki
5.378
benim eşim bana hiç sürpri yapmıyo ya gerçi ben de ona yapmadım hiç:dusun:

ilknurcum siz daha çok yeni evlisiniz üstelik çocukta yok her an vızırdayan sizin başınızın etini yiyen inan bazen sırf bu yüzden dışarı çıkasım gelmiyo şöyle eşimle rahat gezmeyi özledim bu günlerinizin kıymetini bilin akşamlar sizin güzel giyin bi hoş ortam yarat güzel yemekler bi ufakta hediye bak nasıl utanıp mahçup olur oda yapar başka bi gün sana süpriz-hmm

ilk_nur

Daimi Üye
Tepki
37.064
aslında olabilir tembellik yapıyoruz o geliyo ben zaten yorgun sonra yemek ye tv izle yat öyle geçiyo günlerimiz pazar bişeyler yapıyoruz o bile çok iyi geliyo hareket lazım bize

ilk_nur

Daimi Üye
Tepki
37.064
aslında cumartesi akşamı iyi olur ama yemek yapmak sürpriz sayılma ki her zaman yapıyorum öyle değişik şeyler yapmayı da bilmiyorummm

ilk_nur

Daimi Üye
Tepki
37.064
gül mü onun bana yapması lazım onuuuuuuu:dusun: ama yapacam bişeyler:) kızlar anlatsanıa ne sürprizler yaptınız eşinizeee

Arina

Daimi Üye
Tepki
50.485
Yemek hazırlaıdım canımcım. Mumlarla süslü bir masa-hmm Kocaman şarap kadehlerim vardı, içine kırmızı şarap-hmm Siz içmiyorsanız kola koy :telefon:

Üzerine şık bir elbise giy, azcuk makyaj yap, koku sürün öyle karşıla şekercim-hmm

Mest olur mest :halay

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar