Mutsuzum

gülbin

Daimi Üye
Tepki
2.180
hayattan ve evlilikten çok fazla şey beklemiyceksin canım..beklersen mutsuz olursun..senin derdin monotunluk..ben de senin gibi yakınmıştım burda..ama beklentilerini aza indirirsen göreceksin daha mutlu olacaksın..birazcık kabullenebilmen gerek..HAYAT VE EVLİLİK BÖYLE BİRŞEY ŞEKERİM...

OP
G

gurbet

Üye
Tepki
22
tesekkkurler ilgilendiginİz icin ...Azcık bır tartısmada esım hemen kırılıyo gunlerce surat asıyo bende hıc kusmeyı sevmem.... o yuzden canım sıkılıyo...mutsuz oluyorum...Simdide o gunlerden bırını yasıyorum...ben sınırlenınce agzımdan cıkanı kulgım duymaz... sonrada uzulurum...ama hatamı kabul ederım....ıste boyle seyler....:dusun:

ilk_nur

Daimi Üye
Tepki
37.064
ufak tefek problemleri biriktirip bilinçaltına atmış olabilirsin hayatın monoton olabilir içini kemiren şüphelerin olabilir sorun her neyse biraz ondan uzaklaşıp kafanı topla hayatını renklendirmeye çalış

kSo

Daimi Üye
Tepki
5.908
tesekkkurler ilgilendigin icin ...Azcık bır tartısmada esım hemen kırılıyo gunlerce surat asıyo bende hıc kusmeyı sevmem.... o yuzden canım sıkılıyo...mutsuz oluyorum...Simdide o gunlerden bırını yasıyorum...ben sınırlenınce agzımdan cıkanı kulgım duymaz... sonrada uzulurum...ama hatamı kabul ederım....ıste boyle seyler....:dusun:

canım benim çok eski bir evliliğim var sayılmaz ama 4 yıl oldu ve başlarda senin gibiydim biraz agresif evliliğe alışamamak modu falan derken eşimde küserdi bende söyler söyler unutup küs duramazdım şimdi düşününce çok kötü oluyorum ama bu durum 6_7 ayda değişti karşındakini bagırmadan önce dinlesen kısık sesle tartışsan kırmadan ne sen ne o üzülür

unutma her tartışma

evlilinden bir şeyler alıp götürüyor birşeyler bitiyor unutma

gülbin

Daimi Üye
Tepki
2.180
tesekkkurler ilgilendigin icin ...Azcık bır tartısmada esım hemen kırılıyo gunlerce surat asıyo bende hıc kusmeyı sevmem.... o yuzden canım sıkılıyo...mutsuz oluyorum...Simdide o gunlerden bırını yasıyorum...ben sınırlenınce agzımdan cıkanı kulgım duymaz... sonrada uzulurum...ama hatamı kabul ederım....ıste boyle seyler....:dusun:

canım benim..:)
benim eşim de aynen senin eşinin yaptığını yapıyordu..evliliğimizin ilk zamanlarında ayyy ne çok kafama takardım..üzülürdüm ağlardım..ama baktm ki ben öyle yaptıkça beyefendi daha çok nazlanıyor..dur dedim kendine..artıık takmıyorum..o da baktı benden tık yok:D artık o da herşeyde küslük yapmıo evin içinde:)biraz daha rahat olmayı dene..biliyorum bu yapı meselesi ama..en azından ona belli etme..bir defa özür dile hatalıysan..ha baktın olmuyor..o zaman fazla ilgilenme...sonra o gelecek sana ELİ MAHKUM:D

Arina

Daimi Üye
Tepki
50.485
Canım her evlilikte olan şeylerdir tartışma; ama ne kadar çok tartışırsan o kadar çok kaybedersin. Erkekler naz yapmayı çok severler canım. Bir de üstüne özür dilendi mi değme keyiflerine. En iyisi takmamak:D

OP
G

gurbet

Üye
Tepki
22
canım benim çok eski bir evliliğim var sayılmaz ama 4 yıl oldu ve başlarda senin gibiydim biraz agresif evliliğe alışamamak modu falan derken eşimde küserdi bende söyler söyler unutup küs duramazdım şimdi düşününce çok kötü oluyorum ama bu durum 6_7 ayda değişti karşındakini bagırmadan önce dinlesen kısık sesle tartışsan kırmadan ne sen ne o üzülür

unutma her tartışma

evlilinden bir şeyler alıp götürüyor birşeyler bitiyor unutma

canım benım bende yenı evlı degılım 3.5 yıl oldu

OP
G

gurbet

Üye
Tepki
22
Canım her evlilikte olan şeylerdir tartışma; ama ne kadar çok tartışırsan o kadar çok kaybedersin. Erkekler naz yapmayı çok severler canım. Bir de üstüne özür dilendi mi değme keyiflerine. En iyisi takmamak:D

COK HALISINDA BEN TAKMAMAYI BECEREMEDIGIMDEN HIC TAKILMIYORUM:gitme:

OP
G

gurbet

Üye
Tepki
22
ARKADASLAR HEPINIZ COK SAGOLUN... BEN BU SITEYI COK SEVDIM....ILK DEFA BU KADAR COK ARKADASIM OLDU..HEPINIZI TANIMADAN COK ISINDIM...ALLAH HEPINIZDEN RAZI OLSUN....SUREKLI ARANIZDA KALMAM DILEGIYLE...:iloveyou:

Arina

Daimi Üye
Tepki
50.485
Her zaman bekleriz canım:hhhhhh: Kendini de üzmemeye çalış:teselli:

kSo

Daimi Üye
Tepki
5.908
canım ya erkeklerde de nedir bu küsme merakı eskiden analarımız babamıza küserdi roller değişti valla benim kide bir küssün valla canım çıkıyor barışana kadar:dusun:

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar