Mustafa Kemal Atatürk'e çok Teşekkürler

Tepki
8.216
Ataturk.jpg

MUSTAFA KEMAL ATATÜRK
EN BÜYÜK TÜRK'E
BİZLERİ KURTARDIĞI İÇİN,
CANI PAHASINA SAVAŞTIĞI İÇİN,
BİZİM İNSAN GİBİ YAŞAMAMIZI SAĞLADIĞI İÇİN,
BİZİ BİZDEN DAHA ÇOK DÜŞÜNDÜĞÜ İÇİN,
EĞİTİMİ BİZE SAĞLADIĞI İÇİN..........VS..........VS VE BİRÇOK FEDAKARLIKLARI İÇİN;
SENİ ÇOK SEVİYORUZ SANA NE KADAR TEŞEKKÜR ETSEK AZDIR....

Şahmaran.

Admin
Admin
Tepki
50.395
Yüce Atam!

Sen Bu ülkenin Bağımsızlığını ve Cumhuriyetini sizlere emanet ediyorum diye vasiyet ettin bize. Ben nasıl bir hain olabilirim ki bu aziz emanete ihanet edeyim!!

Senin ışığında açılmış gözlerimi hiçbir siyasi ideoloji, hiç bir maddi çıkar, hiçbir dünyevi hırs karartamaz!

Senin sevginle dolu olan kalbimi, vatanımın ve milletimi sevgisinden başka hiç bir sevgi işgal edemez!

Senin siyasi-sosyal-askeri dehanla yaratılmış ilke ve İnkılaplarınla çizilmiş yolumdan hiçbir tehdit, hiçbir baskı, hiçbir güçlük saptıramaz ki beni!

Sana uzanan dilleri çürütmek, elleri kırmak için elimden geleni yapacağım ömrümün sonuna kadar!! Senin güveninin asla boşa çıkarmayacağım! Atasını inkar eden nankörlerden olmayacağım asla!

Benim damarlarımdaki kan kirlenmedi Atam! Ve hala kirlenmeyen milyonlarca insan var bu ülkede! Bu kan bu damarda attığı sürece TÜRKİYE CUMHURİYETİ SONSUZA KADAR PAYİDAR KALACAKTIR!

Ne mutlu senin evladın olduğum, Türk olduğum için bana!

Oruc

Daimi Üye
Tepki
2.379
Benim damarlarımdaki kan kirlenmedi Atam! Ve hala kirlenmeyen milyonlarca insan var bu ülkede! Bu kan bu damarda attığı sürece TÜRKİYE CUMHURİYETİ SONSUZA KADAR PAYİDAR KALACAKTIR!

Ne mutlu senin evladın olduğum, Türk olduğum için bana!

sen rahat uyu Atam...

ayser

Daimi Üye
Tepki
7.439
ata nın kadınlara verdiği kazanımlar çok önemlidir kıymetini bilmek lazım

G

guzelcem

Misafir
:bayrak::bayrak::bayrak:ATAMMMM muhtesem asil muhtesem guclu ve akilli bir insan..bildigim ve en yuce insan. HUZUR NUR İÇİNDE UYUALLAHIM ATAMIZ HUZUR İÇİNDE YATSIN AMİNNNNN

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar