Mısır'da kadınların muz yemesi yasak

okypete

Daimi Üye
Tepki
19.396
Mısır'da yayımlanan el-senousa gazetesine konuşan bir din adamı, kadınların muz, kabak, salatalık gibi yiyeceklere dokunmasını yasakladı.

Mısırlı bir din adamı erkek cinsel organına benzediğini belirttiği muz kabak gibi yiyeceklerin kadınlar tarafından yenmesini yasakladıve bu yiyeceklere kadınların dokunmasını bile yasakladı

Dinadamı bunları yemek isteyen kadınların eşlerinden yardım almaları gerektiğini meyve ve sebzeleri erkeklerin kesmesi gerektiğini belirtti..
alıntıdır

elasu

Daimi Üye
Tepki
3.393
Ya benim bildiğim bazı arap ülkelerinde bu tür sebze ve meyvelerin kadınlar tarafından alınması yasak pazarda markette falan yani ben öyle duydum

Kendi başına yemesi yasak hatta dokunması bile yasak çok saçma dokunmak veya yemek isteyen kimse görmeden de dokunup yer:zonk:

H

Hera

Misafir
Yazık kadınlara orada doğmamadığım için şanslıyım bukadar günaha şu na buna değer vereceklerine benzettikleri ima ettikleri şey asıl daha günah ve üzücü neyle neyi çağrıştırıyorlar pessss

Aslı Oktay

Daimi Üye
Tepki
19.334
arkadaslar bu durum devlet tarafindan bir yasak degil yalniz belirteyim
O din adami cok uclarda yasayan bir adam herkesin sinirine dokunan! :sinir::sinir:
yani o yasakladi diye emin olun uyan yok o adama merak etmeyin helede misir kadinlari asla!!! -gozluk-gozluk-gozluk

Aslı Oktay

Daimi Üye
Tepki
19.334
Aslıııııı laptop başında krize girdiiiimmmmm hastayım kızıımmm sanaaaa yaa -kop :kptmya::kptmya:

tesekkur ederim canim bende sana hastayim -kop
ama napim kocamla gitsem bile erkek ne anlar sebze meyvenin iyisinden haksiz miyim elifim bizzat elimle seciyorum hic de aklima boyle seyler gelmiyo gayet rahat aliyorum yani
o adamin da yaptigi cok yanlis cenab-i hakkin helal nimetini haramlastirmanin alemi yok
hadis var helali haram yapmayin diye bu adama din adami bile demek gelmiyo icimden o yuzden

elif20

Daimi Üye
Tepki
5.422
tesekkur ederim canim bende sana hastayim -kop
ama napim kocamla gitsem bile erkek ne anlar sebze meyvenin iyisinden haksiz miyim elifim bizzat elimle seciyorum hic de aklima boyle seyler gelmiyo gayet rahat aliyorum yani
o adamin da yaptigi cok yanlis cenab-i hakkin helal nimetini haramlastirmanin alemi yok
hadis var helali haram yapmayin diye bu adama din adami bile demek gelmiyo icimden o yuzden

çok haklısın kuzum Allahımın nimetine ne gözle bakıyor pis :ayk: Allah ıslah etsin ...

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar