Minik Yunus 3 gündür kayıp

ilk_nur

Daimi Üye
Tepki
37.064
Minik Yunus 3 gündür kayıp

Evinin önünde arkadaşlarıyla oynarken bir anda ortadan kayboldu

564109_detay.jpg

Özlem İSPİR/ ELAZIĞ (AHT)

Elazığ'ın Kovancılar ilçesinde evinin önünde arkadaşlarıyla oynayan 4 yaşındaki Yunus Yıldırım, bir anda ortadan kayboldu. 3 gündür haber alınamayan Yunus her yerde aranıyor.

Bingöl Caddesi Bağlar Mahallesi Martı Sokak Numara 76 numaralı evlerinin önünde oynayan Yunus, bir anda ortadan kayboldu. Tek çocuğunun kaybolmasının ardından baba Abdulmüttalip Yıldırım, jandarma ve polise başvurdu. Güvenlik güçleri 3 gündür küçük çocuğun bulunması için çalışıyor.

Baba Abdulmütalip Yıldırım, "Oğlum öğleden sonra evin önünde oynamak için annesinden izin istemiş ve arkadaşları ile oynamaya çıkmış. Eşim Bircan, 15 dakika sonra baktığında çocuğu göremediğini söyleyerek aramaya başlamış. Evin yanında kurulan pazarda olabileceği düşünülerek, pazarda arayıp bulamayınca haber verdiler. Mobilya imalatı mağazasında çalışıyorum, hemen geldim aramaya başladık, bulamayınca polise bildirdik. Bu arada pazarcıların ifadesine göre 32 plakalı beyaz bir pikabın acele ile tarlaların içerisinden gittiği söylendi. Biz çocuğumuzun kaçırıldığından endişe ediyoruz. Emniyet ve jandarma aramalarını sürdürüyor" diye konuştu.

sıladayım

Daimi Üye
Tepki
27.374
Allahım ne istiyorlar bu çocuklardan neden yakıyorlar anne babaların yüreğini böyle inşallah minik yunusun başına birşey gelmeden bulunur :mendil::mendil:

Kristen Stewart

Daimi Üye
Tepki
49.341
öyle canım ama durmuyolar ki çocuklar oyun zamanı...
evinin orda bulundu ölü olrak çocuk...başına vurmuşlar:mendil::mendil:nasıl kıydılar cuvala koymuşlar

Bu şek,lde ölüsünü bulmak istemiyosan Allah korusun ya beraberinde sende çıkacaksınigözünün önünden ayırmayacaksın.

Yada bu olanlara katlanıcaksın.4 yaşındaki çocuk sokağa yalnız bırakılır mı ya,Allah korusun benim kızımda aynı yaşta..Ortalık çok kötü..Hiç mi ibret amıyoruz bu olaylardan acaba..Hep neden benim başıma gelmez diye düşünüyoruz..

Kristen Stewart

Daimi Üye
Tepki
49.341
Benim çevremde herkes bırakıyır dışarı,bir ben bırakmıyorum niye..Burası İstanbul..Hırlısı hırsızı,ipsizi,sapsızı hepsi burda..Sıkılmıyor mu çocuğum evde evet sıkılıyor..Dışarı da çıkarıyorum parka da gidiyoruz ama birlikte..Yalnız değil..

maviboncuk

Daimi Üye
Tepki
16.859
Benim çevremde herkes bırakıyır dışarı,bir ben bırakmıyorum niye..Burası İstanbul..Hırlısı hırsızı,ipsizi,sapsızı hepsi burda..Sıkılmıyor mu çocuğum evde evet sıkılıyor..Dışarı da çıkarıyorum parka da gidiyoruz ama birlikte..Yalnız değil..

en iiyisini yapıyosun canım..ya birlikte çıkcaksın yada çıkarmıcaksn evde birlite oynayın

maviboncuk

Daimi Üye
Tepki
16.859

Bu şek,lde ölüsünü bulmak istemiyosan Allah korusun ya beraberinde sende çıkacaksınigözünün önünden ayırmayacaksın.

Yada bu olanlara katlanıcaksın.4 yaşındaki çocuk sokağa yalnız bırakılır mı ya,Allah korusun benim kızımda aynı yaşta..Ortalık çok kötü..Hiç mi ibret amıyoruz bu olaylardan acaba..Hep neden benim başıma gelmez diye düşünüyoruz..

valla ben tek başına bırakmam çocuğumu kardeşim 5 dk geç gelsin merak ediyorz hemen arıyoruz telefonunda ...
4yaşındaki çocuk tek başına bırakmamalı sokağa...

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar