Mezoterapinin Avantajları - Mezoterapi

Şahmaran.

Admin
Admin
Tepki
50.395
Sonuçların hızlı ve kesin olması(ortalama 3. cu seanstan sonra sonuçlar gözlemleniyor)

*Doğru kişilerce uygulandığında her hangi bir yan etki içermemesi.

*Cerrahi yöntemlerin aksine lokal ve ya genel anetezi gerkmemesi,ve uygulamadan sonra kişinin günlük aktivitelerini herhangı bir şekilde etkilememesi.

* Kozmetik yöntemler(yosun,parafin,masaj...)göre çok daha etkin sonuçlar sağlaması

*kısa sürede gerçekleşmesi

nilaysss

Yeni Üye
Tepki
2
bir arkadaşım Memorial Medikal diye önerdi. Bir güzellik uzmanım var Seran Göçer tatlı mı tatlı. Durumumu anlattım mezoterapi yaptırmamı önerdi. Arkadaşlarımın dediğine göre bildiğiniz 2 seanstan sonra zayıfladığım belli olmaya başlamış.

damla1985

Yeni Üye
Tepki
0
ben de memorial medikale gidiyorum, seran hnm yardımcı oluyor bana mezoterapiyi önerdi 2 seanstan sonra gözle görülür bir değişiklik vr bende valla

possessionss

Yeni Üye
Tepki
1
ah bu zayıflama işleri filan çok zor valla :) memorial medikali bende çok duydum. mezoterapiye gitmeyi düşünüyorum. arkadaşlardan bir kaçıda gitmiş yararını göreceğimi söyledi bölgeselde etkiliymiş sanırım.bakalım :):böö:

kırık_topuk

Yeni Üye
Tepki
2
doğumda çok fazla kilo aldım. tekrar veremedim. şimdi eşimle aram bozulmak üzere çünkü artık beni beğenmiyor. acaba bu yöntem kesin etkili mi? ne dersiniz, birikmiş paramı kullanarak yaptırmayı düşünüyorum?

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar