Metis Cafe

maviboncuk

Daimi Üye
Tepki
16.859
iyigeceler08xj3ds5.gif
bende çıkıyorum

OP
Hanımefendi.com
Tepki
8.216
dayanamadım geldim yine kafam allak bullak oldu
yönetim bilgi sistemi
pazarlama
maliyet muhasebesi bitti
bi tek iş ve sosyal güvenliğe çalışcam az sonra-rgulu

neskafe içiyorum uykum dağılsın diye ama koyu türk kahvesi bile fayda etmiyo bana bunun hiç etkisi olacağını sanmıyorum :(

enise_

Daimi Üye
Tepki
1.923
ay derslerin isimleri bile zor balım yaa napcam ben seneye:böö:
bende dayanamadım daha fazla gerçi pek bişeyde yapmadım ama benim çarşambaya başlıyo:kahve:
bu arada bşey sorucam o malum sitedeki hesabında senin gerçek resimlerin filan var mı

OP
Hanımefendi.com
Tepki
8.216
ay derslerin isimleri bile zor balım yaa napcam ben seneye:böö:
bende dayanamadım daha fazla gerçi pek bişeyde yapmadım ama benim çarşambaya başlıyo:kahve:
bu arada bşey sorucam o malum sitedeki hesabında senin gerçek resimlerin filan var mı

çalıştıktan sonra yaparsın canım ben sona bıraktım o yüzden şimdi sıkıntı çekiyorum:sirin:
var canım iki fotomu ekledim niye sordunki :acep:

enise_

Daimi Üye
Tepki
1.923
tamam tatlım bende eklicem de o yüzden merak ettim
hadi Allah zihin açıklığı versin iyi geçer inşallah:lilav:

OP
Hanımefendi.com
Tepki
8.216
çok fena kaza yaptık bugün kızlar
şuan sizlere yazamıyor olabilirdim ve araba haşat oldu bizim burnumuz bile kanamadı
sınav sonrası bir arkadaş eve bırakacaktı çarşıda yağmur nedeniyle bir arada kaydı diğerleri durdu bizx aniden durunca çarptık ve hiçbirimizde bişey yok tabi ifade alındı hastaneye gittik bakıldı ve inanamıyorum yaşamadığıma ölüm ne kadar yakın
hayatımda hiç kaza yaşamadım bu çok fena oldu ve ben ölebilirdim çok kolay bitebilirdi bu hayat
herşey nasıl boşmuş çalıştığım sınavlar bile
Allah'ım binlerce şükürler olsun sana Rabbim

IsheNuR

Daimi Üye
Tepki
1.116
şuan sizlere yazamıyor olabilirdim ve araba haşat oldu bizim burnumuz bile kanamadı
sınav sonrası bir arkadaş eve bırakacaktı çarşıda yağmur nedeniyle bir arada kaydı diğerleri durdu bizx aniden durunca çarptık ve hiçbirimizde bişey yok tabi ifade alındı hastaneye gittik bakıldı ve inanamıyorum yaşamadığıma ölüm ne kadar yakın
hayatımda hiç kaza yaşamadım bu çok fena oldu ve ben ölebilirdim çok kolay bitebilirdi bu hayat

geçmiş olsun canım ya allah korumuşş werilmiş sadakanız warmışş:acep::ayk:

Kardelen27

Daimi Üye
Tepki
3.758

Geçmiş olsun canım Allah korumuş

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar