Merhaba :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Y

*yıldıztozu*

Misafir
Uzun bir aradan sonra yeniden merhaba Hanımefendi.com ailesi :) Adım Gizem, eski üyelerdenim. Şifremi unuttuğum için diğer hesabımdan giriş yapamadım. Baktım bayağı özlemişim sizleri yeniden üye olayım dedim

nk83

Admin + Sitenin Hikaye Yazarı
Admin
Tepki
83.527
-Gizem- misin :ilknur: Ayyy dönmene çok memnun oldum keşke geri gelse dediğimiz üyelerdendin :sevindirikasli:

İstersen o üyeliğinin şifresini yenileyip sana gönderebilirim onunla devam edebilirsin

OP
Y

*yıldıztozu*

Misafir
Evet sevgili nk83 nickim -Gizem- idi ama şifre talebi için kullandığım e- posta adresini de unuttum ben o kadar balık hafızalıyım ki :cokkomik: İyi ki tekrar birlikteyiz, bende döndüğüme çok mutlu oldum şimdi güzel düşüncelerin için teşekkür ederim :ask:

nk83

Admin
Tepki
83.527
Gerçekten iyiki tekrar birlikteyiz seni gördüğüme çok sevindim :istebu: bir daha gitme olur mu

Az önce baktım aynı maille üye olmuşsun :hihi: o halde onu iptal ediyorum. Sanırım bu üyeliğinle devam edeceksin öyle değil mi?

OP
Y

*yıldıztozu*

Misafir
Bende seni gördüğüme çok sevindim gerçekten. Yoğunluktan dolayı sık sık giremesem de temelli gitmeye niyetim yok artık :) Aslında diğer üyeliğime kavuşabilmek isterdim Canım bitter_im'in fal yorumları vardı mesajlarımda hala aklımda :cokkomik: Yalnız canım benim mail adresime çok kez denedim şifre alabilmeyi ama bir sonuç elde edemedim :uzgun:

nk83

Admin
Tepki
83.527
Onu kullanmak istersen hemen buradayken şifreni değiştirip *yıldıztozu* üyeliğine özel mesajla gönderebilirim

OP
Y

*yıldıztozu*

Misafir
Çok mutlu olurum gerçekten canım benim :ask:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar