Merhaba!

enise_

Daimi Üye
Tepki
1.923
hoşgeldin tatlım yeni gördüm bende yoksa hemencik yazardım:huhuu:
bende merve bursalıyım ay ne güzel gezip duruyosun eşinle çok şanslısın

OP
Aslı Oktay

Aslı Oktay

Daimi Üye
Tepki
19.334
hoşgeldin tatlım yeni gördüm bende yoksa hemencik yazardım:huhuu:
bende merve bursalıyım ay ne güzel gezip duruyosun eşinle çok şanslısın

Hoşbuldum teşekkür ederim =)) şimdi yazmanızda mutlu etti beni =)) elhamdülillah çok şanslıyım evliya çelebi gibi geziyorum Rabbim sizlere de nasip etsin gelin misafirim olun inş. =))

OP
Aslı Oktay

Aslı Oktay

Daimi Üye
Tepki
19.334
oo olmuş bayada yaa Rabbim mutlu bahtiyar etsin canm :acep:
benimde 6yıllık bi ilişkim var çook mutluyum ama ufkta daha evlilik yok canm yaa :dertli:

Sağol canım =))

ooo maşallah 6 yıl Rabbim mutluluğunu daim etsin inş. peki neden hala evlilik yok ufukta 6 yılda tanımışsınızdır birbirinizi sonuçta mutlusunuz da

ebrulii

Daimi Üye
Tepki
3.710
Sağol canım =))

ooo maşallah 6 yıl Rabbim mutluluğunu daim etsin inş. peki neden hala evlilik yok ufukta 6 yılda tanımışsınızdır birbirinizi sonuçta mutlusunuz da

canm ben hala okuyorum nişanlımda askere daha gitmedi bide benm 2tane abim var bekar nebilim hem onlardan önce tuhaf gelyor saçma ama, hemde daha okulum var askerlik var falan işte :dertli:

OP
Aslı Oktay

Aslı Oktay

Daimi Üye
Tepki
19.334
Anladım canım hayırlısı olsun vakti saati var demek ki =)) :sirin: Allah senden de razı olsun canım cümlemizinkini inşaallah:huhuu:

ebrulii

Daimi Üye
Tepki
3.710
Anladım canım hayırlısı olsun vakti saati var demek ki =)) :sirin: Allah senden de razı olsun canım cümlemizinkini inşaallah:huhuu:

doğru diyorsun canm demek ki zaman var daha ne zaman hayırlıysa o zamn olur inşallah
biz liseden beri birlikteyiz o yüzden iyi tanıyoruz birbirimizi mutluyum şükürler olsun :huhuu:

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar