Melek Anneleri (KIZ) Haydi Burasıda Bize Özel

OP
kSo

kSo

Daimi Üye
Tepki
5.908
ben başak burcuyla iyi anlaşırım ama yay ve ben hiç şans vermiyorlar ben balığımda:aglayan:

berceste

Daimi Üye
Tepki
1.830
günaydınn

bende ıkı prenses annesi olarak anlatayım ılk kızıma isteyerek hamile kalmıştım 2 yıllık evlıydım hamile kaldığımı öğrenince sizde bılırsınız müthiş bir mutluluk duyduk eşimle ve tabıkı ailelerımızde çünkü iki tarafında ılk torunu dünyaya gelecekti hamile kaldıgım andan beri hep kız çocuğu istedik tabıkı cinsıyet farketmezdı ama ne bılıyım kız istıyoduk çok şükür rabbime saglıklı bi kızımız oldu hamılelıgım boyunca ve kızım 2 yaşına gelene kadar günlük tuttum şu an kızım 12 yaşında açıp okudugum zaman tekrar o günleri yaşıyorum herşeyi hatırlıyorum :eek::eek:küçük prensesımde 3 yaşında onuda anlatırım

OP
kSo

kSo

Daimi Üye
Tepki
5.908
günaydınn

bende ıkı prenses annesi olarak anlatayım ılk kızıma isteyerek hamile kalmıştım 2 yıllık evlıydım hamile kaldığımı öğrenince sizde bılırsınız müthiş bir mutluluk duyduk eşimle ve tabıkı ailelerımızde çünkü iki tarafında ılk torunu dünyaya gelecekti hamile kaldıgım andan beri hep kız çocuğu istedik tabıkı cinsıyet farketmezdı ama ne bılıyım kız istıyoduk çok şükür rabbime saglıklı bi kızımız oldu hamılelıgım boyunca ve kızım 2 yaşına gelene kadar günlük tuttum şu an kızım 12 yaşında açıp okudugum zaman tekrar o günleri yaşıyorum herşeyi hatırlıyorum :eek::eek:küçük prensesımde 3 yaşında onuda anlatırım

hoşgeldin canım demek sende prenses annesisin ne güzel zamanla paylaşımlarımızın çogalmasını dilerim ayrıca bende günlük tutuyorum kızıma ilerde verecegim

berceste

Daimi Üye
Tepki
1.830
hoşbulduk canım:eek:evet canım günlük tutmak çok güzel herkesede tavsıye edıyorum anne adaylarına bundan güzel ne olabılırkı gün gün yazıyosun banyosu kelımesı agusu ne giymiş gerçekten ınsan duygulanıyo paylaşacak çok şeylerımız olacak eminim:hhhhhh:

OP
kSo

kSo

Daimi Üye
Tepki
5.908
ama ben küsecem melek anneleri pek sessiz çıktık ama olmuyor çok sessiz kalmış buralar:aglayan:

OP
kSo

kSo

Daimi Üye
Tepki
5.908
tembel olmaz kız annişleri ama nerdesinizzzzzzzzzzzzzzzzzz:aglayan:

ferah

Daimi Üye
Tepki
9.347
benim de iki kızım var ,iki meleğim :bebek: canlarım benim allah hiçbirimize evlatlarımızın acılarını göstermesin ,cennet kokulum onlar benim

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar