Meleğiniz hamileeee..

Es_se

Daimi Üye
Tepki
22.495
canım hayırlı olsun
rabbım saglıkla dogurmanı nasıp etsın ıns -hmm

OP
D

d.melek

Misafir
-hmm-hmm-hmm
gözün aydin canim
demekki melegine bir kardes geliyo
9aylik kiracin yerlesmis demek karnina
saglikla sihatiyle gelsin insaallah

Rabbim nazarlardan korusun
güzel bir hamilelik kolay dogum diliyorum canim
cok sevindim
darisi benimde basima insaallah
ve Rabbim isteyen herkeze nasip etsin bu duyguyu tatdirsin

tesekkur ederim canim benim guzel dileklerin icin.ne guzel bir kelime kullanmissin,9 aylik bir kiraci yerlesmis karnima.cok sevdim bu kelimeyi :) insallah,tezlikle seninde mutlu haberlerini aliriz.
000203F8.gif

nesrin64

Daimi Üye
Tepki
6.280
Meleğim sen bana sormadan nasıl hamile kalırsın??????:kizdim:(benim kaynanam gibi yapıyım dedim).....:dil:

Canım benimmmm...Rabbim tamamına erdirsin inşallah...çok sevindim:)...Sevdammm abla olucak -hmm...gözünüzaydın:besik:...ben de netten anneanne(-hmm) oluyorum ama torunlarımı göremiyorumkiiiiii:aglayan::gitme:

..tebessum..

Daimi Üye
Tepki
2.391
Allah hayırlı evlat nasip etsin canım sağ salim kucağına alırsın inşallah..

darısı tüm isteyenlere inş..

birsam

Daimi Üye
Tepki
991
allah sağlıkla kucağına almayı nasib etsin.sağ salim kucağına alırsın inşallah

OP
D

d.melek

Misafir
Meleğim sen bana sormadan nasıl hamile kalırsın??????:kizdim:(benim kaynanam gibi yapıyım dedim).....:dil:

Canım benimmmm...Rabbim tamamına erdirsin inşallah...çok sevindim:)...Sevdammm abla olucak -hmm...gözünüzaydın:besik:...ben de netten anneanne(-hmm) oluyorum ama torunlarımı göremiyorumkiiiiii:aglayan::gitme:

sen yinede iyi soylemissin,kayinvaliden melegim bile demezdi her halde :gul::gul::gul: ....sagol bitanem guzel dileklerin icin......torunlarinida resimlerde goruyorsun ya ;)

OP
D

d.melek

Misafir
hayırlı olsun canım
Allahım hayırlı evlat nasip etsin
umarım çok kolay bir hamilelik ve doğum geçirirsin

canım hayırlı olsun
rabbım saglıkla dogurmanı nasıp etsın ıns -hmm

Allah hayırlı evlat nasip etsin canım sağ salim kucağına alırsın inşallah..

darısı tüm isteyenlere inş..

hayırlı olsun rabbim tamamına erdirsin:besik:

allah sağlıkla kucağına almayı nasib etsin.sağ salim kucağına alırsın inşallah

hadi gözün aydın dmelek'çiğim
hayırlısıyla sağlıkla kuçağına alman dileğimle:besik:

Hepinize guzel dilekleriniz icin cok-cok tesekkur ederim kizlar...darisi tum anne olmak isteyenlerin basina.....-hmm :besik:

OP
D

d.melek

Misafir
Eşine kayınvalidene nasıl söyledin dün melek

oyle bir degisik bir sey yapamadim,cunki kayinvalidem bize geldi,kizimla ilgilenmeye,ben kocamla alisverise cikiyordum.kayinvalidem bize geldi,kizimi kucagina aldi,kocamda yaninda durmustu.bende birden:"bir dakika,ikinizede bir haberim var" dedim.her ikis durkup kaldilar.Bende :"ben hamileyim" dedim.sanki bir anlik sasirdilar,sonra sevindiler,kayinvalidemin gozleri yasardi,beni kucakladi,optu,tebrik etti,kocamda sarildi,tebrik etti beni.sonra kayinvalidem kocamida tebrik etti ve bize hic acele etmeyin,guzel guzel ve yavas -yavas gezin,...bu gun ne guzel bir gunmus -dedi :D:D:D

kuseyen

Daimi Üye
Tepki
2.715
canimmmmm benimmmmmm cok sevindim.allah oglan versin.seni cox sevirem.menim yene qizim olacak

be_reN

Daimi Üye
Tepki
1.856
cok sevındım canım -hmm hayırlısıyla kucagına lamak nasıp etsın ınsallah Rabbım :eek: Allah analı babalı buyutsun hayırlı olsun ınsallah :besik:

OP
D

d.melek

Misafir
canimmmmm benimmmmmm cok sevindim.allah oglan versin.seni cox sevirem.menim yene qizim olacak

sagol bitanem.insallah bu seferde oglum olur,bir kiz ,bir erkek evladim olur o zaman :dusun: senin de kizin olucakmis,desene Aysuya arkadas geliyor,Allah saglikli dogus nasip etsin,Vefacim.Amin!

sühoş

Daimi Üye
Tepki
775
Cadıcım çok sevindim. Seni ve eşini tebrik ediyorum. Allah kucağındada görmek nasip etsin .

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar