meleğime beni bırakıp giden kızıma

begum

Üye
Tepki
36
28.01.2010
kızım ;

bu sana ilk mektubum … kelimelerimin senin için giyindiği ilk mektup ..aslında sen benim ilkimdin .. hayallere dair yazma konusunda ama biliyormusun ben senin doğacagın günü hayall ederdim hep ve biliyormusun kızım yazdığım çizdğim hiçbirşey gerçekleşmedi…Mutluydum yada mutsuzdum onu da tam bilemiyorum ,…. ;Aslında sen benim gerçekleşeen ilk hayalimdin … hatta en güzell hayalll … İşte bebegim ben senin hayalini kurdum ve sen giderken sana yazdım ..

Sen aslında yaramaz ,afacan bir erkek çocuğuda olabilirdin ama ben nedense seni hep şirin bir kız çoçuğu olrak düşündüm… 3-4 hafta karnımın içindeydin benleydin …. Ve ben hep hayal ettim senle yaşayacaklarımızı hayatımının rengi değişecekti …. Bbense babandan öğrendiklerimi sana aktarcaktım … .. belkide gözlerin babana çekrdi … tıpkı baban gibi kapkara gözlerin olurdu ..

bu mektubuumu sana neden işten bi yazıyorum … Bilmiyorum kızım inan bilmiyorum … Dün gece çok istedim san yazmak ama seni kaybetmenin verdiği hüzünle elim kaleme gitmedi .. sen beni bırakıp gidince ben çok ağladım kzıım …. ağladım bizi neden bıraktıgını düşündüm yoksa bizi sevmedi mii ??? halbuki baban az korksada oda seni istemişti … BaBa yada baban olacak en mükemmel kişi o işte … Kızım babanı görseydn asık olacagın ilk erkekti .. zaten bilmelisin kii kız çoçuklarının ilk askı babalarıdır … oda seni sevdi kızım …

gece uyumadım ..Neden mi ?? bu aralar böle kızım … Sen ,Sen ol uyku arana sokma sakın bişey …. ilk öğüdümü verdim bebeğime … insan bazen hayata nerden başlaması gerektiğini bilemiyor ve böle aklına gelen ilk girişi yapıyor.. .. Bu arada başlangıç noktalrınıda iyi belirle bebegim olurmu _??? Benim gibi garip Girişler yapma temllerrin sağlam değilse üstündeki yapılarda sağlam olmuyor …
hep öğütlerle geçecek hissdeiyorm yazdıklarım ..bunlar pekde işe yaramayacak bunuda biliyorum …bunların okuyup ezberleyemeceksin …. hiçbiri için '' aNNem DeMişti ' ' diyemeceksin pki bu nasihatlar ne için dersen anem demişti anne olduugunda anlarsın die ben seni kaybetmmş olsam bile annelk duygularımı pekiştirdin yani ne bileyim kızım … ağlamak seni geri getirse keşke …

3-4 hafta benimle olmaan okdar güzel bişey dikii anlatamam elimi karnıma koydumuğumda orda bizden bi parça Meleğim var Biliyrm diyrdm … Melekkkk evet belki dunyaya gelme snsın olsa adın Melek olacaktı…
beyaz tenli meleğim …

çok mutsuzum sen gittiiğinden beriii o kürtaj koltugunda uyandıgımda senin gitttiğini sölediklerinde ççok ağladım işte ben bebeğimi istiyrm meleğimi istyrm
dün kürtaj oldm ve meleğim beni bırakıp gitti :(

..tebessum..

Daimi Üye
Tepki
2.391
çok üzüldüm çok duygulanarak okudum canım ya bunun nasıl tesellisi olur bilmiyorum ama Allah yardımcın olsun sabır versin.

umarım bu kötü günler çabuk geçer arkanda bırakırsında ve bunları doğmuş olan kızına biraz buruk ama mutlu bi şekilde anlatmak nasip olur...

allah yardımcın olsun canım..

Arina

Daimi Üye
Tepki
50.485
Çok geçmiş olsun canım. Şu an ne yaşadığını anlıyorum canım. Ben de aynı şeyleri yaşamıştım. Kaybetmiştim.. İnşallah 2. meleğine de yakın zamanda kavuşursun

rüzgar gülü

Daimi Üye
Tepki
10.147
Allah yardımcın olsun canım... ne desk boş biliyorum şu fani dünyada... ama bak birde şöle düşün seni cennette bekleyen bir meleğin var, sana şefaatçi olabilecek bir küçücük minnacık bir melek...

Allah dayanma gücünü artırsın canım.. kendine iyi bak...

kuseyen

Daimi Üye
Tepki
2.715
canim beni ben seni cok iy anliyorum benim de ilki kurtaj oldum 3 aylik ama cok sukur allahima beni yalniz burakmadi 2ci-kizim aysu geldi.allah sanada nasip eder insallah.oyle konusma verede alanda allahdir.sebepsiz hic bir sey olmaz.ne biliyosun belkide hayirlisi bu.allahdan dileki sana hayirli saqlam evlat nasip etsin insallah.bende aqladim ama bana gunah dediler.sukur allahima kizim oldu.allah her kese nasip etsin insallah o cumledende sana.opuyorum canim

OP
begum

begum

Üye
Tepki
36
çok saol canım destekleriniz için tşk ederim beni anlmanıza çok sevnyrm çnkü ben ne bileym bir boşlkta gibiyim elme karnıma gtyrm o yok üzülyrm .. İnş sağlıklı ikinci bebegmnde hbrni sizlerle paylaşrm :hamis:

Şahmaran.

Admin
Admin
Tepki
50.395
İnan tüylerim diken diken oldu şu an,içim resmen cızz etti:aglayan:
Rabbim sana büyük sabırlar versin inşallah
Dilerim en kısa sürede tekrar bu duyguyu yaşarsın:gitme:
Üzülme annesi meleğin seni Cennet kapısında bekliyor olacak,ilk seni o karşılayacak annesi.

incitanemtuana

Daimi Üye
Tepki
28.175
rabbim yar ve yardimcin olsun canim
sana sabir ve dayanma gücü versin
suan göz yaslarima hakim olamiyorum
melegin seni cennete bekliyo olucak annesi
ve dilerim ki en kisa zamanda kardesini müjdeleticek sana hayirlisiyla
dualarim seninle canim

sühoş

Daimi Üye
Tepki
775
Çok üzüldüm canım .Ben hiç kürtaj olmadım senin çektiğini bilmem çok zor. Cennette seni bekleyen bir bebeğin var seni orda bekliyo ve onun yanına gittiğinde sana şefaatçi olucak.
Allahımdan sana bir melek vermesini tüm kalbimle diliyorum.

kumsalll

Daimi Üye
Tepki
454
canım cok gecmiş olsun.ne desem senin acını dındırmeye yetmez biliyorum ama ne olur üzülme inşallah en kısa zamanda 2.melegıni kucagına alırsın.hayat sana güzellikler getirsin arkadasım.

OP
begum

begum

Üye
Tepki
36
hepiinize tşk ederim iyiki sizlerleyim zor günlarımde yanımda oldgunuz için hepinize ayrı ayrı tşk ederim

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar