Market alışverişi

C

cansu_altin

Misafir
Merhaba bayanlar, size bazı sorularım olacak. Ben bu alışveriş olayına cozum arıyorum son zamanlarda migros sanal marketi onerenler oldu. Marketteymiş gibi ürün satıl alabiliormuşuz. Aranızda kullanan varsa bilgilerinizi paylaşırsanız cok sevinirim.

Şahmaran.

Admin
Admin
Tepki
50.395
Ben market alışverişlerimi,markete gitmeden yapamam.
Sonuçta o alacağım ürünün son kullanma tarihine vs bakmam gerekli.
Bu tarz sanal mağazalara güvenemem.

*Hülya*

Daimi Üye
Tepki
6.519
migros sanal marketi bilmiyorum ama sanal alışveriş sitelerinden alışveriş yapıyoruz

gıda maddesi değil tabiki
elektronik eşyalar daha çok ,
önce bulunduğumuz yerdeki mağazalardan ürünü araştırıp ,model işlev ,fiyat gibi özellilklerini sorada aynısını sanal markettekiyle karşılaştırıp aldığımız çok olmuştur

yanlız şu kesinki gerçekten ,nette bayağı fiyatlar uygun oluyor ,
garantileride var
şimdiye kadar hiç bir sorun yaşamadık

Arina

Daimi Üye
Tepki
50.485
Migros Sanal Market'ten alışveriş yapmak istedim daha önce; ama Migros'ta olan indirimlerin bir çoğu orada olmuyor maalesef. Ayrıca sebze, meyve vb. gibi gıda alışverişlerimi muhakkak görerek yapmak isterim; çünkü bozuk, çürük, son kullanma tarihi daha yakın ürünler getirebilme şansları yüksek. Yalnız gıda dışı alışverişlerde şu zamana kadar bir sorun yaşamadım.

Es_se

Daimi Üye
Tepki
22.495
saha katılıyorum bu konuda
gıda turu gorerek alınmalı bence
hulya gıbı elektronik v.s gıbı seyelr ıcn netten alısverıs gayet uygun

OP
C

cansu_altin

Misafir
Teşekkür ederim yardımlarınız için, baska yerlerde de bu konuda yardım istedim. Ogrendıgım kadarıyla urun iadesi oluyormus ayrıca magazada olan her indirim ve kampanyadan yararlanılabiliyormus. Bakalım hanımlar ben biraz daha bilgi edindikten sonra ilk alısverisi gerceklestirecegim. Sizinle paylacagım yorumlarımı.

ilk_nur

Daimi Üye
Tepki
37.064
ben netten yiyecek almazdım çünkü emini,m son kullanma tarihi çok yakın ürünleri getirirler elde kalmasın diye zaten gönderildi diye de o kadar ufak tefek şeyleri iade etmekle de kimse uğraşmaz ki

Arina

Daimi Üye
Tepki
50.485
Canım işyeri için Migros değil; ama başka bir yerden soda, çikolata gibi şeyler almıştık vaktimiz kısıtlı olduğu için.

Maden suları resmen deterjan kokmuştu... Çikolatalar da bozuk.:dusun:

Ürünleri iade ettik; ama güvenipte bir daha alamıyorum.:eek:

OP
P

pinkdream

Misafir
ben uzun süredir kullanıyorum sanal marketi, ilk zamanlar endişe duydum çürük bozuk son kullanma tarihi geçmiş ürünleri gönderirler diye ama gayet güzel geldi hepsi şimdiye kadar hiç sorun yaşamadım. daha çok özen gösterdiklerini düşünüyorum sanal markete

renkrenkk

Yeni Üye
Tepki
0
sanal market ev-iş koştururken kurtarıcım. bende çok kaygılıydım gıda alışverişi nasıl olur diye sonradan öğrendim bir sorun olursa iade alıyorlarmış ama ben hiç sorun yaşamadım.
internetten bütün siparişlerimi veriyorum kapıda da ödüyorum.

OP
C

cansu_altin

Misafir
yorumlarınız için teşekkür ederim:)

Uzun süredir uzak kaldım.

Özledim sizleri :)

flamingo

Daimi Üye
Tepki
6.630
gıda ürünlerini hiç almam ,ama telefonuma kadar almışımdır netten..

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar