Makyaj Fırçalarınızı Kuşanın!

Arina

Daimi Üye
Tepki
50.485

İyi makyajın sırrı kullanılan malzemelerde ve makyaj fırçalarında yatıyor. Peki, doğru fırça nasıl seçilir?

firca_mkle.jpg

İyi bir makyaj fırçası pek ucuz bir şey olmasa da uzun vadede akıllı bir yatırımdır. Çünkü bu fırçalar far, pudra ve allık kutucuklarından çıkan minik aplikatörlerden kesinlikle daha iyi verim almanızı sağlarlar. Bu fırçalarla renkleri daha iyi ve hızlı sürebilirsiniz. İçlerinde en ideali gerçek kıllardan yapılmış olandır. Makyaj uzmanları için bu fırçalar pudrayı çok iyi aldıkları ve cilde eşit miktarda dağıttıkları için vazgeçilmezdir. Satın alırken fırçanın kıl dökmeyen cinsten olmasına dikkat edin. Bunu test etmek için elinizin üzerinde fırçayı sağa ve sola doğru bastırarak gezdirin.

firca_uzun.jpg

Doğru fırça seçimi için püf noktaları

- Yanaklarınızda tatlı bir allık esintisi yaratmak istiyorsanız ucu yuvarlak dolgun bir fırça bu iş için ideal.
- İnce çalışmak için eğik uçlu fırçaları tercih edin.
- Dudağınızın kenarlarını çizip içini boyamak için kısa sert kıllı bir fırça uygundur.
- İdeal eyeliner fırçası ince, yumuşak ve uca doğru sivri olur. Boyayı almadan önce hafifçe nemlendirin sonra kirpik diplerinize muntazam bir çizgi çekin. İşte hepsi bu!

ALINTIDIR!

livanur

Aktif Üye
Tepki
223
Canim ben bundan bir kac ay önce amerikadan sigma nin fircalarini ismarladim ,ve mac in fircalarinla aynisi fiyat olarakda mac inden daha uygun.bana tam takim 55 euroya geldi ve herkese tavsiye edebilirim, cok memnunum
sigmaprofessionalbrushe.jpg
[/URL][/IMG]

OP
Arina

Arina

Daimi Üye
Tepki
50.485
Gerçekten çok uygunmuş Livanurcum. Ben de bir ara bakayım bu fırçalara. Dediğin gibi M.A.C'te sadece 1 fırçanın fiyatı 55 €

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar