Make Up For Ever'dan Black Tango serisi

sadiye

Admin
Admin
Tepki
56.321
Make Up For Ever'dan Black Tango serisi

Dünyaca ünlü marka Make Up For Ever’ın özel serisi Black Tango Sephora Mağazaları’ndaki yerini aldı.

attachment.php

Özel tasarımlı ambalajı ile siyahın asaletini sezon renkleriyle harmanlayan Make Up For Ever, sınırlı sayıda üretilen makyaj serisinde oje, ruj ve farın en moda halini bir arada sunuyor.

attachment.php

Black Tango Oje

Sınırlı sayıda üretilen Black Tango oje, özel olarak tasarlanan fırça ucuyla kolay uygulama olanağı sunarken, tırnakların mükemmel görünmesini sağlıyor. Oje serisinde sezonda ön plana çıkan kırmızı, yeşil ve mavinin ****lik renkleri yer alıyor.

Fiyat: 24,90 TL.

attachment.php

Black Tango Aqua Ruj

Black Tango ruj, su geçirmeyen yapısıyla saatler boyunca sürüldüğü an ki tazeliğini koruyor. İçeriğindeki pigmentler ile ****lik bir görünüm sağlayan ruj farkındalık yaratmaktan hoşlanan kadınların tercihi olurken, parlatıcı kısım ise makyaja son noktayı koyuyor.

Fiyat: 58 TL.

attachment.php

Black Tango Aqua Palette

Black Tango far, tek başına ya da birlikte kullanılabilen birbiri ile uyumlu 4 farklı rengi bir arada sunuyor. İnci parlaklığındaki renkleri ile kullanıldığı andan itibaren gözleri ön plana çıkaran ürünün, kırmızı, yeşil, mavi ve mor renk seçenekleri bulunuyor.

Fiyat: 118 TL.

kadin&kadin

Ekli dosyalar

• make_up_for_everdan_black_tango_serisi_1.jpg
    make_up_for_everdan_black_tango_serisi_1.jpg
    15,6 KB · Görüntüleme: 30
  • 2.jpg
    2.jpg
    11,4 KB · Görüntüleme: 33
  • 3.jpg
    3.jpg
    25,3 KB · Görüntüleme: 36
  • 4.jpg
    4.jpg
    17 KB · Görüntüleme: 34
OP
sadiye

sadiye

Admin
Admin
Tepki
56.321
Kirmizi tonlarinda rujlari cok seviyorum ama ben pek kullanamiyorum.

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar