Lütfen Yardım edin, ne yapacağımı bilemiyorum.

OP
L

lila_pause

Yeni Üye
Tepki
9
Dün söyledim istemediğimi tekrardan ve aslında öyle birşeyin asla olmayacağını sadece onun için ne kadar ileri gidebileceğimi görmek için söylemiş bana bunu.Aslında ben tamam deseymişim de o yapmazmış böyle birşey bilmiyorum bu olanlardan sonra aklımda karıştı zaten bana kendimi çok kötü hissettirdi, bi soğukluk düştü yüreğme.
Paylaşmak istedim olanları.Aslında sabah yazıcaktım ama iş yerinden giremedim bitürlü , açmadı sayfayı.Hepinizin desteğini için teşekkürler

SILA

Daimi Üye
Tepki
3.186
tamam deseydin yapmazmıymış onu külahıma anlatsın sonu cunda utanç içinde pişmanlık duyarsın olmayacağını anlayınca öyle demiş çok seviyorsa nişanlanırsın nikahını bassın sakın kızım sakın güvenme kızların saf oluşlarından faydalanmak isteyen kurt gibi ac gözlü erkekler var ona birşey olmaz ne de olsa erkekya olan sana olur ömür boyu pişmanlık duyarsın sonunda acı çeken sen olursun sakıın::sok:sok:sok:sok:sok

Arina

Daimi Üye
Tepki
50.485
tamam deseydin yapmazmıymış onu külahıma anlatsın sonu cunda utanç içinde pişmanlık duyarsın olmayacağını anlayınca öyle demiş çok seviyorsa nişanlanırsın nikahını bassın sakın kızım sakın güvenme kızların saf oluşlarından faydalanmak isteyen kurt gibi ac gözlü erkekler var ona birşey olmaz ne de olsa erkekya olan sana olur ömür boyu pişmanlık duyarsın sonunda acı çeken sen olursun sakıın::sok:sok:sok:sok:sok

Kesinlikle haklısın ablam :panter:

Kristen Stewart

Daimi Üye
Tepki
49.341
Dün söyledim istemediğimi tekrardan ve aslında öyle birşeyin asla olmayacağını sadece onun için ne kadar ileri gidebileceğimi görmek için söylemiş bana bunu.Aslında ben tamam deseymişim de o yapmazmış böyle birşey bilmiyorum bu olanlardan sonra aklımda karıştı zaten bana kendimi çok kötü hissettirdi, bi soğukluk düştü yüreğme.
Paylaşmak istedim olanları.Aslında sabah yazıcaktım ama iş yerinden giremedim bitürlü , açmadı sayfayı.Hepinizin desteğini için teşekkürler

Siz inandınız mı peki buna?

Erkeklerin kusura bakmayın arkadaşlar ama genelleme yapıcam tümünün aklı tek bişeye çalışır o da açık değil mi arkadaşlar?

elasu

Daimi Üye
Tepki
3.393
erkeklerin klasik geri tepme taktikleri bunlar.
tamam ozaman senin onun için nekadar ileri gidebileceğini sınadı ee ne oldu yani
tamam demek için mi yoksa devam etmek için mi?
yani sen tamam desydin o yapmayacaktı ta ne olucaktı sevgini bu şekilde mi sınayacaktı.
bu erkekler kadınlara aklı kıt diyolar ya önce kendlerine baksınlar.bazı kendini çok akıllı sanan akılsız erkekler bu ucuz numaralarla kadınları kandıracaklarını zannediyolar.
kusura bakma canım ama bu böyle.
inşallah senin sevgilin bunlardan değildir:eek:lmaz:

ilk_nur

Daimi Üye
Tepki
37.064
tabi tabi seni denemiş dimi ben de yedim hep öyle olur ahhhhh ahhhh bu erkekler neden böyle anlamadım

ayser

Daimi Üye
Tepki
7.439
Siz inandınız mı peki buna?

Erkeklerin kusura bakmayın arkadaşlar ama genelleme yapıcam tümünün aklı tek bişeye çalışır o da açık değil mi arkadaşlar?

bunun denemesi mi olurmuş saçmalamış o genç hatalar bir anlık duygularla yapılıyor bu konuda ipler kadının elinde olmalı sonuçta ceremeyi kadın çekiyor

kübra

Aktif Üye
Tepki
166
bence herşey sevgi degil seni seviyosa evlenin hakkı yok senden böyle bişey istemeye siz sadece çıkıyosunuz arkadaş sınız sonra pişman olursun ama iş işten geçmiş olur dikkatli ol

Tepki
30
4 ay çok kısa bi zaman değil aslında gercek niyetini az çok çözmüş olmalısın , kararsız olmanda ona tam olarak güvenmediğini gösteriyo.Canım akıl vermek hiçbirimize düşmez ama
sen istemiyorsan bunu direk söylemelisin bunun için senden vazgeçecek biri ise bu kadar takıntı yapmana hiç değmez :eek:

acigul

Daimi Üye
Tepki
650
eğer hayır dediğinde seni bırakırsa zaten yat kalk şükret ki adama yem olmadım diye... gerçekten seviyorsa gitmez bir yere.. bizim milletin erkekleride amma uçkur meraklısı.. kendi bacılarını sıkar namusluluk taslarlar, kendilerine gelincede böyle yaparlar.. bence asla kabul etme çünkü bunun önemini telinle duvağınla gelin olduğun gün anlarsın.. herşey yerinde ve zamanında güzel

aysegul

Aktif Üye
Tepki
119
findik kurdu na katiliyorummmm bencede kesinlikle böyle biseye izin verme evlilik olmadan sonradan ALLAH korusun bi ayrilik durumu filan olur sende yeni biriyle tanisip evlenirsen yazik olur anlayacagin sakin ilerde pisman olacagin bir sey yapma derimmm otur güzel güzel konus derim---seni istemedigimden deil evlilik öncesi böyle biseyin olmasini istemedigimden diye söyle sakin sakin konusarak anlat beni anlamani bekliyorum senden de....

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar