Lütfen Kızlar Yardım

merve12

Yeni Üye
Tepki
0
meraba arkadaslar bu siteyi bulduğum iyi oldu çok zor durumdayım :(
Benim 3 ay önce bi erkek arkadasım oldu bana ayaklardan hoşlandıgını söyledi yani ayak fetişistiymis bu durum pek hoşuma gitmiyor siz napmamı önerirsiniz yada sizin hoşunuza gidermi böyle birşey ?

ayser

Daimi Üye
Tepki
7.439
Mervecim arkadaşın dile getirmiş böyle olanlar var ama herkesin hoşuna gitmez.Sana bol bol ayaklarını gösterecek ayakkabı terlik alır fenamı.Arkadaşımın eşi yıllardır öyle yapıyor ama bir ayak fetişi olduğunu dile getirdiği için değil.arkadaşım çok meraklı bana ayakkabı almaya derdi ama garipserdide.Arkadaşlığın henüz erken tanımaya çalış tanımak için zaman değil akıl gerekli bunuda unutma:huhuu:

Şehzade

Aktif Üye
Tepki
173
meraba arkadaslar bu siteyi bulduğum iyi oldu çok zor durumdayım :(
Benim 3 ay önce bi erkek arkadasım oldu bana ayaklardan hoşlandıgını söyledi yani ayak fetişistiymis bu durum pek hoşuma gitmiyor siz napmamı önerirsiniz yada sizin hoşunuza gidermi böyle birşey ?

bak canım ilk önce hoş geldin eyer bana öyle şey deseydi erkek arkadaşım hemen ondan ayrılırdım hemen çünkü eyer o ayaktan hoşlanıyorsa başka kızların ayaklarına baka bilir bu bir ikincisi o ne terbiyesizlik sana ayaklarından hoşlanıyorum diyor vallah bir kız olaraktan sana tavsiyem hemen ayrıl hemen

OP
M

merve12

Yeni Üye
Tepki
0
bak canım ilk önce hoş geldin eyer bana öyle şey deseydi erkek arkadaşım hemen ondan ayrılırdım hemen çünkü eyer o ayaktan hoşlanıyorsa başka kızların ayaklarına baka bilir bu bir ikincisi o ne terbiyesizlik sana ayaklarından hoşlanıyorum diyor vallah bir kız olaraktan sana tavsiyem hemen ayrıl hemen

ama çok seviyorummm

ebrulii

Daimi Üye
Tepki
3.710
Bende ondan öğrendikten sonra internette aratırma yapıp anladım :acep:

canm bak benmde bi arkadaşım var yaz kış çorap giyer oda ayaklardan hiç hoşlanmaz ama bence çoook saçma birşey bu yaa ayak alt tarafı kendinde yok mu eger seni gercekten yürekten seviyorsa hiçbirseyin onu rahatsız etmez benm nişanlım yeri geliyor benm ayaklarıma bile masaj yapıyor henüz daha çok yeni bi ilişki içindesin çok başındasın güzelim bu saçmalık yani seni yürekten seviyorsa ayaklarınıda sever gibi saçma bi laf edicem bu saçma tike :lilav:

OP
M

merve12

Yeni Üye
Tepki
0
yahu anlamıyorumki ayak alt tarafı :acep: her zaman çorapsız gezmemi falan istiyor :acep:

H

Hera

Misafir
Bizim rahatsız olup olmamızın ne anlamı vaki bize neden soruyorsun Çocukla sen berabersin Kendi fikrin olmalı bu senin seçimin bizi ilgilendirmez ki karar senin görüş ve hayat senin E sevgilide senin geriye ne kaldı :elis:

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar