Lütfen cevap))))

S

Saffarri

Misafir
Arkadaslar biraz once ciktigimda kuaforde sordum, kinali sac boya tutar mi diye. 1 sene yapilmis kina ve sadece ortada bi erde var kina, tum sacimda yok dedim.Adam saci gormemiz lazim dedi ama yapabiliriz dedi)) ben saskin oldugum icin sunlari sormaya unuttum)) lutfen siz cevaplayin olur mu?? Simdi yapmak istedigim sey sacimin rengini actirip findik kabugu rengine boyatmak. sacim omuzlarima kadar ve kahverengi. Bu islemi yaptirmak kaca ma olur?? yani fiyati ne olur? merak ettim. Bide istedigim bi rengi disarda alip mi kuafore gitmem lazim yoksa kuaforde kendi boyalari bulunuyormu? ben ilk kez kuaforde boyatacam oyuzden hic bilmiyorum bu konuda bisey)))

Kuafore gitmisken onlara sorsaydin demeyin lutfen)))) dedim ya saskinim biraz, unuttum sormayi:gulegule:

gül gazeli

Daimi Üye
Tepki
1.321
cnm tutar .bayan kuaföre git eğer erkek tercih etmiyorsan o sana güzelce izah eder.dışardan boya alma.kuaförde vardır sanırım aradığın renk.modellere bakarsın beğenirsin.ona göre sana fikirde verirler zaten.

OP
S

Saffarri

Misafir
cnm tutar .bayan kuaföre git eğer erkek tercih etmiyorsan o sana güzelce izah eder.dışardan boya alma.kuaförde vardır sanırım aradığın renk.modellere bakarsın beğenirsin.ona göre sana fikirde verirler zaten.

tesekkur ederim canim))) peki tahmin olarak bu islem nekadar tutar? fiyat olaraka? hem rengi actirip hemde baska bir boyaya boyamak?

Çikolata

Daimi Üye
Tepki
5.378
tabiki boya almıyacaksın canım elini kolunu sallaya sallaya git
saçının boyunu istediğin rengi ve hangi semtte oturduğunu bilmiyorum ama ortalama 100 falan tutar heralde

OP
S

Saffarri

Misafir
findik kabugundan biraz daha koyusunu istiyorum))) gozlerim ela sacima ne renk olsa iyi olur? acik tenliyim buarada)) herkese cok tesekkur ederim-hmm

Çikolata

Daimi Üye
Tepki
5.378
findik kabugundan biraz daha koyusunu istiyorum))) gozlerim ela sacima ne renk olsa iyi olur? acik tenliyim buarada)) herkese cok tesekkur ederim-hmm

keşke saçının resmini eklesen saffari daha ii anlardık
geçen gün sedanın programında saçı kınalı bir kadının saçını yaptılar fındık kabuğu tarzı demekki oluyormuş zorda olsa
seninkide olur bence çünkü çok açık bir renk değil istediğin

OP
S

Saffarri

Misafir
keşke saçının resmini eklesen saffari daha ii anlardık
geçen gün sedanın programında saçı kınalı bir kadının saçını yaptılar fındık kabuğu tarzı demekki oluyormuş zorda olsa
seninkide olur bence çünkü çok açık bir renk değil istediğin
aaa gercekten mi??? bu cok guzel haber))) ya kapaliyim yaa ekleyemiyorum resim))) suanda sacim omuzlarima kadar biraz daha uzun)) ve kahverengi. aslinda bana findik kabugu yakisirmi onuda bilemiyorum ama acaip degisiklik yapmak istiyorum

Çikolata

Daimi Üye
Tepki
5.378
aaa gercekten mi??? bu cok guzel haber))) ya kapaliyim yaa ekleyemiyorum resim))) suanda sacim omuzlarima kadar biraz daha uzun)) ve kahverengi. aslinda bana findik kabugu yakisirmi onuda bilemiyorum ama acaip degisiklik yapmak istiyorum

açık tenliymişsin niye yakışmasın hem kapalısında ne güzel yakışmazsa değiştirirsin bir süre sonra

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar