Lise yıllarınız nasıl geçti?

R

Rosie

Misafir
Normal bir lise hayatı geçirdim ya öyle bir anım yok benim.Tiyatro,müzik gösterilerine katılırdım hep :hihi: Aktif,sosyal bir öğrenciydim her sınıftan arkadaşım vardı.Bir de böyle değişik bir öğretmenimiz vardı beni çok beğenirdi tip olarak."çok güzelsin,ne güzelsin sen dicle,sınavda kopya çekme beni güzelliğinle kandıramazsın" filan.Bir de sınıftakiler kikirdiyordu adam bana öyle dedikçe kıpkırmızı oluyordum :eek:ys: Adamın adı sapığa çıkmıştı okulda zaten. Tek bu anım var sanırım aklıma daha gelirse yazarım:kahkaha:

LiLi

Daimi Üye
Tepki
12.556
Ben çok çirkin olduğumu düşünüyorum lise yıllarımda aklımda kalan en önemli nokta bu :panter:
Kız arakadaşlarım fönsüz , pudrasız , kalemsiz okula gelmezken , etekleri bir karışken , ben onların yanında çoook çirkindim , kaşlarımı bile lise sonun sonunda aldırdım ilk defa , o kadar önemsiz görürdüm dış görünüşümü falan.
Ergenlik depresyonları , arkadaşlarımın sevgili yapma merakını benim henüz çocukça düşünen beynimin anlayamaması , fizik dersinin korkunç konuları , aslında hiç bana göre olmadığını bildiğim halde seçtiğim fen-matematik bölümü tam bir işkenceydi. Tabi bunda okul değiştirmemin de büyük etkisi var , uyum sorunu yaşadım çok bu yüzden hayatımda ilk teşekkürü ve tabi daha sonra 1 notunu lise yıllarımda aldım , yoksa sürekli takdir alan 5 üzerinden 4 notuna kötü bakan çalışkan öğrenciydim.

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar