Lazer Epilasyonun Avantajları

__asli__

Daimi Üye
Tepki
448
Lazer Epilasyonun Avantajları

- Hastaların çoğunda kalıcı veya uzun dönemli epilasyon sağlar
- Tekniğine uygun yapılırsa güvenilir bir yöntemdir
- Bacak, sırt gibi geniş alanlarda uygulama olanağı sağlar
- Göreceli olarak daha az ağrılı bir yöntemdir,hastaların çoğu tedaviye rahatlıkla uyum sağlar
- Tekrar büyüme olsa bile oluşacak tüyler zayıf açık renkli kozmetik önemi zayıf tüyler şeklindedir
- Hızlı bir yöntemdir 4-5 saatte vucuttaki tüm tüyler temizlenebilir
- Cilt üzerine toksik yada allerjik bir yan etkisi yoktur,cildi tahriş etmez, kalıcı yara izi bırakmaz,kanserojen olduğunu gösteren herhangi bir kanıt yoktur .
- Batık kılların ve kıl dönmelerinin en öenemli tedavi yöntemidir.
- Cilt enfeksiyonu ve bulaşıcı hastalık riski yoktur

rüzgar gülü

Daimi Üye
Tepki
10.147
ben çok uğraşıyordum ağdayla benim kıllarım çokkktu :kptmya: yakşaık 3 saatimi alıyordu... birde ağdaya karşı alerjim vardı... batık çıkıyordu her yerimde... şimdi çok rahatım.. cillop gibi.. sinek kaydı... :kptmya::kptmya::kptmya::kptmya:

elis

Daimi Üye
Tepki
4.883
niye kız ben yaptırıyorum vede çok memnunum.....
herkese tavsiye ediyorum...

hatta tanidikla ayni yere gidecektin,o ben gidiyorum ikinci seansim cok memnunum dedi,tabi bende ona guvendim,tamam dedim,,,aradan bi zaman gecti bi gun oturmaya gittim ,yuzu fosur fosur,kipkirmizi,dedim noldu sana,,,iyiki gitmeden gordum yani,,,
tabi cok iyi yerler vardir,buna eminim,ama yinede bi kere korktum ben,,,

Tepki
914
bacaklarımda tüy zaten sıfır yok cillop gibi ..diğer kısımlarda da yok denecek kadar az ..onu da epilasyonla hallediyorum o kadar ..laser epilasyon filan uğraşamam hiç ...hem yan etkileri de oluyor ..ii bir yerde yaptırmak lazım ...:sila:

zuzu44

Daimi Üye
Tepki
8.684
valla öle elis çok rahat ediyorum 5 dk da aldırıp çıkıyorum mis gibin zaten koltuk altım bacaklarımda çok kıl olmaz benim kıllı değilim bi kukumu aldırırım bacaklarımı en son kaç ay önce almıştım hala çıkmamış:kptmya::kptmya:

elis

Daimi Üye
Tepki
4.883
valla öle elis çok rahat ediyorum 5 dk da aldırıp çıkıyorum mis gibin zaten koltuk altım bacaklarımda çok kıl olmaz benim kıllı değilim bi kukumu aldırırım bacaklarımı en son kaç ay önce almıştım hala çıkmamış:kptmya::kptmya:

aneeeeey,aciyi bi yana koydum kiz,cok utanirim ben yaaa,helal olsun sana yaptirabiliyosan,rahattir bilirim,agda gibi sonucta,,,

rüzgar gülü

Daimi Üye
Tepki
10.147
bende komple yaptırıyorum... bende çok utanıyorum ama ne yapayım, başka çarem yoktu.. :ilknur:benim kıllarım çoktu ama...
şimdi mis gibi....:kokos::kokos:

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar