Latife Anane - Misafirlikte

nk83

Admin + Sitenin Hikaye Yazarı
Admin
Tepki
83.515
-*-Bir Tutam Aşk-*- adlı forum hikayemizin kulağı ağır işiten karakteri Latife ananeden inciler-2
Yazan : nk83 & Aslı Oktay

crankyoldlady.gif

Latife hanım kızı Handan damadı Zeki ve torunu Levent ile eski komşuları Leyla hanımlara yemeğe davetlidir...

Leyla : Handan'cığım İstanbul'a dönmenize o kadar çok sevindim ki anlatamam.Sizinle komşu olmak gerçekten çok keyifliydi.

Handan : Çok naziksin Leyla. Umarım sık sık görüşme fırsatımız olur. Malum senelerdir İstanbul'da değildik buralara alışmam zor olacak.

Leyla : Çok sevinirim Handan'cığım. Latife abla sen nasılsın?

Latife Anane : Dur kızım ne künefesi daha yemek yemedik.

Handan : Leyla annemin kulakları biraz ağır işitiyor yaşlılık işte biraz yüksek sesle konuşursan daha rahat anlıyor.

Latife Anane : Sensin yaşlı! Zeki söyle şu geline bana yaşlı demeyi âdet haline getirdi kızdırmasın beni!

Handan : ANNE NE GELİNİ BEN KIZINIM SENİN. Hay Allah kusura bakmayın arada oluyor böyle

Leyla : Aşk olsun Handan'cığım ne kusuru

Latife hanım biraz sinirlenmiş bir şekilde evin kızı olan Naz'ın arkadaşı Aylin'i göstererek;

Latife Anane : Bana bakın bana kimse yaşlı diyemez ben şu 35'lik kızı bile cebimden çıkartırım attırmayın kafamı"

Naz kendini gülmemek için zor tutarken Aylin birazda hoşlandığı Levent'in yanında böyle bir lafa maruz kaldığı için çok bozulmuştu.

Aylin : AY TEYZE NE 35'i DAHA 24 YAŞINDAYIM BEN

Latife Anane : Tabi tabi şimdiki gençlik 30'u geçince 10 yaş atıyor ama benim gözüm yanılmaz 35 diyorsam 35...

Tüm aile :

Leyla : Hadi sofraya geçelim :ne:

Latife Anane Misafirlikte -2

:findikim:

Site dışında kullanılması yasaktır

Diğer maceraları :hihi:
Latife Anane - Uçak 1
Latife Anane - Bluetooth
Latife Anane Misafirlikte -2
Latife Anane nasıl evlendi?
Latife Anane - Hayaller ve Hayatlar

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar