Latife Anane - Bluetooth

nk83

Admin + Sitenin Hikaye Yazarı
Admin
Tepki
83.515
-*-Bir Tutam Aşk-*- adlı forum hikayemizin kulağı ağır işiten karakteri Latife ananeden inciler-4

crankyoldlady.gif

Latife Anane - Bluetooth
Yazan : nk83 & Aslı Oktay

Levent'in annesi hastaneye kaldırılınca arkadaşı Murat ile yanına gider.O doktorla konuşurken arkadaşından anneannesinin yanında beklemesini ister

Murat : Latife teyzeciğim biz geldik bir ihtiyacın var mı?

Latife Anane : Sen Levent'in tatlı dilli arkadaşısın bildim seni..İlacım yok oğlum akşam içeceğim

Murat : İYİSİN DEĞİL Mİ BİR SIKINTIN VAR MI LATİFE TEYZE?

Latife Anane : Yok oğlum ama beni niye getirdiler buraya? Ölüyor muyum yoksa? Beni almaya mı gönderdiler seni?

Murat : Allah korusun Latife teyze olur mu hiç

Latife Anane : Ne korusu oğlum gece gece! Gezmenin sırası mı şimdi? Ben ölüyorum diyorum sen utanmasan zil takıp oynayacaksın. Bu gençlerde de hiç saygı kalmadı canım

Murat : ALLAH KORUSUN DİYORUM LATİFE TEYZECİĞİM. YANLIŞ ANLADIN

Latife Anane : Yine mi karıştırdım ben? Doğru söyle bak ölüyorum değil mi? Saklamayın benden

Murat : LATİFE TEYZEM HANDAN TEYZE RAHATSIZLANMIŞ SİZDE ONU GETİRDİNZ YA SENİNLE İLGİSİ YOK

Latife Anane : Hee hatırladım bizim gelin ortalığı ateşe verdiydi. Tamam ohh içim rahatladı demek ölen ben değilim

Murat : ÖLEN YOK BİRAZDAN HANDAN TEYZE DE İYİ OLACAK EVE GİDECEĞİZ

Latife Anane : Niye öyle dedin oğlum kazık mı çakacağız dünyaya? Gerçi bu Handan sırayı bozacak galiba ama ne yapalım o da takdir-i ilahi

Murat : Efendim :ne:

Murat dumur olmuş vaziyette Latife Hanım'ı dinlerken gelen hemşire elindeki broşürü uzatarak "Teyzeciğim buyrun" dediğinde Murat şaşırarak "Ne bu?" diye sorar. Hemşire Latife Hanım'la işitme cihazları hakkında konuştuklarını ve önerebileceği bir yerin broşürü olduğunu söyleyip Murat'ın teşekküründen sonra yerine döner.

Latife Anane : Levent benim cihazımı yeniletecekmiş. Gerçi ne gerek var duyuyorum dedim ama laf aramızda pek inanmadı galiba

Murat : YENİLE TABİ TEYZEM RAHAT EDERSİN. Aaa bak bu modelin Bluetooth'u varmış Latife teyze

Latife Anane : Bulu tut mu? Tutmam ben öyle bilmediğim şeyi. Yok mu şöyle arada "Bir bahar akşamı rastladım size. Sevinçli bir telaş içindeydiniz" gibi nostaljik müzik çalanı

Murat : O YOK...LEVENT'LE SANA GÜZELDE BİR RADYO ALIRIZ MERAK ETME. HEM SEVİYORSUN MADEM HEP ÖYLE ŞARKILAR ÇALDIRIRIM BEN SANA

Latife Anane : Aaa sen ne iyi çocuksun be evladım. Sen ayarla bu işi her dinlediğimde dua edeceğim sana

Murat : VALLA TEYZECİĞİM HERKESE YAPMAM SEN BAŞKASIN

Latife Anane : Bak nasılda insanın ağzından girip burnundan çıkıyor hınzır seni. Levent gelmeyecek mi oğlum? Ona da gösterelim bunları

Murat : ANNESİNİ MERAK ETTİ DOKTORLA KONUŞUP GELİR BİRAZDAN

Latife Anane : Aman ne merak ediyor..Levent'imi üzsün diye numaradan ayıldı bayıldı bilmez miyim ben onu gelin işte :hihh:

Murat :

:findikim:

Site dışında kullanılması yasaktır

Diğer maceraları :hihi:

Latife Anane - Uçak 1
Latife Anane - Misafirlikte
Latife Anane Misafirlikte -2
Latife Anane nasıl evlendi?
Latife Anane - Hayaller ve Hayatlar

bitter_im

Admin
Admin
Genel Yönetici
Tepki
53.644
Bulu tut mu ? bilmediğim eyi tutmam ben :nazo::nazo::nazo:
Gelinide fena yerden yere vuruyor :nazo::nazo:
Ayyyyyyyyy koptum yineee öldürcek bu latife teyze beni :ko:ko

OP
nk83

nk83

Admin
Tepki
83.515
Handan aslında öz kızı ama Latife ananem gelin muamelesi yapıyor kadına neden taktı bilmem
mmdr.gif

Yeni bölümde de şey vardı ya :D "Leveeent neydi o dutlu butlu şey söyle doktor bey oğluma ondan da koysun içine" :gul: sanki manavdan meyve alıyor :ko:ko

bitter_im

Admin
Admin
Genel Yönetici
Tepki
53.644
Handan aslında öz kızı ama Latife ananem gelin muamelesi yapıyor kadına neden taktı bilmem
mmdr.gif

Yeni bölümde de şey vardı ya :D "Leveeent neydi o dutlu butlu şey söyle doktor bey oğluma ondan da koysun içine" :gul: sanki manavdan meyve alıyor :ko:ko

:ko:ko dudlu mudlu :nazo::nazo:
Bide türkü istiyor :nazo:

OP
nk83

nk83

Admin
Tepki
83.515
Bir bahar akşamı rastladım size çalanından yokmu Murat bey oğlum :ko:ko

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar