LaRisA'nın Arşivi

OP
LaRisA

LaRisA

Daimi Üye
Tepki
769
Askerliğini denizaltı personeli olarak yapan Temel kahvede denizaltını anlatıyormuş.
-Kocaman her tarafı kapalı demirden bir gemi. İşte biz o geminin içine giriyorduk,denizin 100-200 metre altına girip 1 hafta 10 gün hiç çıkmadan gidiyorduk.

Herkesin ağzı açık Temeli dinlediğini gören Dursun birazda kıskanarak;
- Ula Teme......l demirden gemi denizin altına girerde nasıl su almaz
Temel,evelemiş gevelemiş bir türlü izah edememiş, sonra Dursuna dönerek;

- Ula dursun sen denize giriyor musun?
- Giriyorum.
- Peki denize dalmıyor musun?
- Dalıyorum.
- Denizin dibine dalınca kıçına su kaçıyo mu?
- Yooo.
- İşte sistem aynu sistem...:))))))

OP
LaRisA

LaRisA

Daimi Üye
Tepki
769
Bir üniversitede biyoloji dersinden vize yapılacakmış.Herkes kitabı,defteri ezberlemiş vizeye hazırlanmış.Fakat hoca dersliğe yazılı kağıtları ile değilde bir mikroskop ve bir böceğin bacağı ile girmiş ve soruyu sormuş;"herkes incelesin ve bu bacak hangi böceğe ait bulsun bana yazıp versin"demiş.Bu duruma öğrencilerden...... biri çok sinirlenmiş ve kapıyı çarparak dışarı çıkmış.Hoca arkasından bağırmış;"hayvan herif sen kimsin çabuk gel buraya"diye.Öğrenci kapıdan bacağını uzatmış ve şöyle demiş;"tanı bakalım tanı bakalım...." :))

Arina

Daimi Üye
Tepki
50.485
Bir adam sabah yürürken ilginç bir cenaze kafilesi fark eder; önde giden köpekli bir adam, arkasında bir tabut ve 10 metre arkadan gelen bir başka tabut ve tek sıra olmuş yaklaşık 200 adam. Tuhafına gider. Kafilenin başındaki adam kuşkusuz cenazenin sahibidir, yanına ya...klaşır ve sorar; "Beyefendi, bu üzüntülü gününüzde hatırlatmak istemem ama ölenler neyiniz oluyor ? "Adam yanıtlar "Öndeki karım arkadaki de kayınvalidem." "Vah vah başınız sağ olsun. Nasıl oldu ?" "Köpeğim karıma saldırıp öldürmüş.Kayınvalidemde karıma yardıma gelmiş onu da öldürmüş." Adam biraz düşündükten sonra;"Beyefendi köpeğinizi ödünç alabilir miyim ?" "Sıraya geç'' :)))))))))))))))

Biletine büyük ikramiye çikan Temel'i üç ay sonra bakkal kasap ve borçlu oldugu ...diger esnaf yolda... çevirmis.
-Ula Temel, sana büyük ikramiye çiktigi halde üç aydir niye borcunu ödemeysun?
Temel siritarak yanitlamis :

-"Zencun oldi, degisti demesunlar." :)))))

Hepsi süper;ama bu ikisi harikaydı :kayris:-kop

Tepki
7
:gul::gul::gul:

Lilav

Daimi Üye
Tepki
21.987
Bir gün Temel ve arkadasi Dursun birlikte sinemada film seyrediyorlarmis. Filmin en heyecanli sahnesinde Bir at üzerinde adam oldugu halde hizla uçuruma dogru gidiyormus. Tam bu sirada Dursun :

-Temel pence uçurumdan asaguya uçacaklar demis.Temel:

-Pence tüsmüyecekler demis.Iki arkadas iddaya girmisler. Sonuçta uçurumdan asagiya uçmuslar ve Dursun iddayi kazanmis.Dursun:

-Temel pen hile yaptum ,pen bu filmi daha önceden seyrettum demis Temel hemen atlamis haçen pende seyrettum da p....yiyenun aynu hatayu yapacagunu zannetmiydum demis :)))))
allahim hala gülüyorum yaaaa:kahkaha::kahkaha::kahkaha:

OP
LaRisA

LaRisA

Daimi Üye
Tepki
769
Soyguncunun biri bir bankaya girmiş. Çekmiş silahını havaya ateş
etmiş. Her…kes…in yere yatmasını istemiş.
Kasalardaki paraları toplamış ve kapıya doğru yönelmiş.
Tam çıkacakken oradaki bir adama sormuş:
”Beni gördün mü?”
...Adam şaşkınlıkla ”Evet gördüm.” deyince çekmiş tabancasını adamı
alnından vurmuş.
Tam tekrar kapıya hamle etmiş ki; kapının yanında bir karı koca duruyor.
Adama sormuş:
”Beni gördün mü?”
Adam gayet soğukkanlı bir şekilde yanıtlamış: - ”Valla ben hiçbir şey görmedim, ama benim hanım gördü sanıyorum :))

OP
LaRisA

LaRisA

Daimi Üye
Tepki
769
‎14 şubat sabahı kadın uyanır uyanmaz;
— Kocacığım! Rüyamda ne gördüm biliyor musun, akşam eve elinde çok güzel bir paketle geliyorsun…
—Eee
— Ben de paketi heyecan içinde açıyorum ve içinden ne çıkıyor biliyor musun?
— Eeeee!!!
...…— Bir inci kolye! Sence bunun anlamı ne olabilir?
Adam gülümser:
— Bu akşam öğrenirsin sevgilim, der.
Akşam olur adam elinde güzel bir paketle eve gelir.. Kadın gözlerine inanamaz; çok heyecanlanır:
- Kocacığım sen bir harikasın!..
Kadın paketi aceleyle açar.. Kutunun içinden bir kitap çıkar. Üzerinde;
“RÜYA TABİRLERİ” yazmaktadır!! :))

OP
LaRisA

LaRisA

Daimi Üye
Tepki
769
dursun iş başvurusu için bir şirkete başvurmuş şirket dursundan 8 tane vesikalık fotoğraf istemiş dursun vesikalığın ne olduğunu bilmediği için akıl hocası temele danışmış. Temel:ula herhalde beldn yukarısından çekilendur dmiş.temel dursuna ben fotoğraf makinesini alıp geleyerum sen bi çukur kaz içine gir dmiş temel bi gelmiş ula dursun nedn 8 tane çukur kazdn salak dmiş. E 8 tane fotoğraf çekcez ya dmiş ula salak ben zaten 8 tane fotoğraf makinası aldım. :)

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar