Duyuruyu Kapat
Hanimefendi: kadınlara özel bir şekilde sağlık, giyim, beslenme, diyet ve benzeri kısaca her konuda destek veriyor. Türkiye'de tek kaynak olma yolunda hızla ilerleyen Hanimefendi.com, üyeler dışında ziyaretçilere açık yapısıyla da paylaşım mantığının hakkını vermeye çalışıyor. Siz de bunun bir parçası olmak istiyorsanız, hemen ücretsiz kayıt olabilir ve aramıza katılabilirsiniz. Sensiz bir kişi eksiğiz... :)
Duyuruyu Kapat
Instagram 180T
Facebook 10K
Twitter 138T

Kuru Ciltler için Çözüm

Konu, 'Kuru, Hassas Ciltler ve Sorunları' kısmında Şahmaran. tarafından paylaşıldı.

 1. Şahmaran.

  Şahmaran. Admin

  Kayıt:
  9 Temmuz 2008
  Mesajlar:
  38.084
  Beğeniler:
  50.396
  [​IMG]

  Sürekli stres hali, yoğun çalışma temposu, uykusuzluk, ilerleyen yaş, başta güneş olmak üzere çevresel faktörler, yeterli su içilmemesi, aşırı sıcak ya da aşırı soğuk gibi birçok etken, cildimizde kuruluğa neden olabilir.

  Kuru cilt, gergin ve mattır; ince çizgiler kolayca görünür ve cilt, dış uyaranlara karşı hassastır. Eğer zamanında önlem alınmazsa, ilerleyen dönemlerde cilt matlaşır ve erken yaşta ciltte kırışıklıklar oluşmaya başlar. Bu nedenle, kuru cilt temizliği oldukça önemlidir ve özel bir temizleyici seri tercih edilmelidir.


  Kadınların cilt ihtiyaçlarını anlayarak onlara çözüm önerileri sunan dünya kadınlarının cilt bakım uzmanı OLAY, kuru ciltler için geliştirdiği özel serisi SKIN COMFORT’u kadınların beğenisine sundu. Suyla aktive olan OLAY’in ilk temizleme serisi SKIN COMFORT; tonik, temizleme sütü ve yüz yıkama jeli olmak üzere üç üründen oluşuyor.


  Kuru Ciltler
  [​IMG]

  Sağlıklı, taze ve ışıltılı bir cilt istiyorsanız öncelikle maksimum düzeyde bir nemlendirme sağlamalısınız. OLAY Skin Comfort Tonik, içeriğindeki OLAY’ın eşsiz cilt rahatlatıcı formülü sayesinde cildinizin nem dengesini sağlar, cildinizi mükemmel temizleyerek ferahlatır ve nemlendirici bakıma hazırlar.


  Cilt tipiniz kuruysa hem makyaj sonrası hem de günlük cilt temizliğinize dikkat etmeniz gerekir. OLAY Skin Comfort Yüz Temizleme Sütü ve OLAY Skin Comfort Yüz Yıkama Jeli; cildinizdeki kiri, makyajı hatta maskarayı bile temizlerken nemlendirerek cildinizin nem dengesini sağlar. Cildinize; sağlıklı bir görünüm, mükemmel temizlik, ipeksi pürüzsüzlük ve yumuşaklık kazandırır. OLAY’ın eşsiz cilt rahatlatıcı formülü sayesinde kuru cildiniz mükemmel şekilde rahatlar ve nefes alır.


  OLAY Skin Comfort Tonik: Ortalama raf fiyatı: 18.80 TL
  OLAY Skin Comfort Yüz Temizleme Sütü: Ortalama raf fiyatı 18.80 TL
  OLAY Skin Comfort Yüz Yıkama Jeli: Ortalama raf fiyatı: 18.87 TL
   
 2. Tılsım

  Tılsım Daimi Üye

  Kayıt:
  10 Şubat 2013
  Mesajlar:
  8.247
  Beğeniler:
  6.238
  Paylaşım için teşekkürler.:findikim: