Kullanan var mı ??

Tepki
914
OP
bitter_im

bitter_im

Admin
Admin
Genel Yönetici
Tepki
53.687
:gul::gul::gul: yarıldım yaa sende alsaydın bida ama bu defa ense degil bacak çalış :gul::gul:

P

pure life

Misafir
ben de başka marka epilasyon aleti kullanıyorum 6 yıldır çok da memnunum ..hatta tosunum bazen yaaw benim enseyi de alsana şununla geç çıksın diyor :kptmya::kptmya: bi kere denedik de aman be ne çok can acıtıyormuş sen buna nasıl dayanıyorsun demişti ..ben de senin ensen de ondan çok acıyor bizde o kadar acımaz demiştim :kptmya::kptmya::kptmya:

ayy güzelmş oda yaaa:D:D
anlamştr belki biz kadnlarn ne acılar çektiğini:D:D:Ddmi canım:):):)

OP
bitter_im

bitter_im

Admin
Admin
Genel Yönetici
Tepki
53.687
valla bu makina cok canımı yakıyor canavar gibi çalışıyor :)

sühoş

Daimi Üye
Tepki
775
Allahıma şükürler olsun tüysüzüm anneme çekmişim. Hiç öyle derdim yok.47 yaşımdayım bacaklarımı daha hiçalmadım çünkü bir şey yok . Kızım ise felaket.Cilt bakımı okuyor allahtanda kendi ağdayla hallediyor.

Tepki
914
:gul::gul::gul: yarıldım yaa sende alsaydın bida ama bu defa ense degil bacak çalış :gul::gul:

bacağında yok ki esc olsa ona da bi ela atardım ama çok şükür kurt adam değil ,tüy olayı gayet normal kıvamında o yüzden o dertten kurtuldum :kptmya::kptmya::kptmya::kptmya:

ayy güzelmş oda yaaa:D:D
anlamştr belki biz kadnlarn ne acılar çektiğini:D:D:Ddmi canım:):):)

evet pure zaten diyor bana nasıl dayanıyorsun ne kadar vahşisin sen buna dayandığına göre vahşi cazibe seni diyor :kptmya::kptmya::kptmya::kptmya::kptmya::kptmya::kptmya:

Aslı Oktay

Daimi Üye
Tepki
19.334
o sprey zaten rahatlatıcı nane aromalı sadece nane şekerinin ağzınızda bıraktığı ferahlığı ve serinlii bacaklarda hissediyosunuz başka birşey değil kesinlikle acı azaltmak için kullanılmıyo zaten faydası da yok emin olun sadece bazaklarınızın üşüdüğünü göreceksiniz benim epilatör aletim farklı ama ben o spreyden aldım bi halta yaradığı yok satan kızda demişti zaten ama dinlemediğime yanıyorum

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar