Kuaföre Gerek Yok!

Şahmaran.

Admin
Admin
Tepki
50.395
rowenta.jpg

Acilen dışarı çıkmanız gerekiyor ama saçlarınızı da bir türlü şekle sokamadınız. Yakınlarda bir kuaför yok ya da kuaföre ayıracak vaktiniz ve paranız yok. İşte böyle “hay allah, ne yapacağım şimdi” durumları için, Rowenta Elite Lissima Clip&Pres saç düzleştirici imdadınıza yetişiyor.

Seramik kaplamalı ultra-liss saç düzleştici plakalar ile saçlarınız düzleşirken parlaklık kazanıyor. Rowenta saç düzleştiriciyi bir çok elektronik ürün mağazasından ya da internet üzerinden satış yapan e-ticaret sitelerinden temin edebilirsiniz.

nurci

Daimi Üye
Tepki
516
Ya ben bunu almayı düşünüyorum. Bilgincim neden memnun kalmadın. Başka kullanan arkadaşlar var mı acaba?

Arina

Daimi Üye
Tepki
50.485
Ben kullanmadım; ama normal düzleştiriciler gibi asla yapmaz diye düşünüyorum. Tarakla fönü bir arada kullanmak gibi birşey bu bence. Tararken fön sayesinde elektriklenme olur kesin. Bence düzleştirici kullan Nurci:eek:

nurci

Daimi Üye
Tepki
516
Ben kullanmadım; ama normal düzleştiriciler gibi asla yapmaz diye düşünüyorum. Tarakla fönü bir arada kullanmak gibi birşey bu bence. Tararken fön sayesinde elektriklenme olur kesin. Bence düzleştirici kullan Nurci:eek:

Canım benim saçım kıvırcık. Düzleştiricim var ama çok uğraştırıyor ve memnun değilim. Philips düzleştiricim var.

bitter_im

Admin
Admin
Genel Yönetici
Tepki
53.685
vayy anasını :D bn niye görmedim bu kurutmayı anam denemem lazım :dusun:

sadiye

Admin
Admin
Tepki
56.321
Benimde düzlestiricim var ve saclarim kivircik. Uzun oldugu zamanlarda düzlestirmek epey zaman aliyordu ama su an saclarim kisa ve fazla zamanimi almadan düzlestirici ile düzlestiriyorum.:eek:

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar