Kral Tv Rüküş Ödülleri!

Şahmaran.

Admin
Admin
Tepki
50.395

[FONT=verdana,geneva]
nediyem3.jpg

Kral TV müzik ödülleri organizasyonunu yürüten şirket davetiyelerde yazım hatası yapmış olabilir mi? Törene katılan kadınlar “rüküş ödülleri” olarak anlamış olabilir mi?
nediyem2.jpg

[FONT=verdana,geneva]Demet Akalın: Korkunç giyinmesine alışığız, düzeni bozmamış. Leopar desen ve parlament mavisi ancak bu kadar uyumsuz olabilirmiş!

[FONT=verdana,geneva]Emel Sayın: Zarafetine hayranımdır ama bu kez ciddi hayal kırıklığı yaşadım. Pullar moda, leopar desen moda tamam oldu diye mi düşünmüşler? Olmamış!

[FONT=verdana,geneva]Ece Gürsel: Stil sahibi olmayan bir kadın daha karşımızda! İlginç ne varsa üstüne giyip çıkıyor ki ilgi çeksin. Üzerindeki elbisenin dekoltesine ne ad veriliyor?

[FONT=verdana,geneva]
nediyem.jpg

[FONT=verdana,geneva]Tuğba Ekinci: Rüküş kelimesinin karşılığı olarak sözlükte yerini alabilir. Ucuz göğüs dekoltesini anladım da bozuk para çantası ne için kullanılmış anlamadım!

[FONT=verdana,geneva]Ayşe Özyılmazel: Gencecik bir kadın neden yaşlı görünmeyi bu kadar çok isteyebilir? Apoletler moda diye her yere konsun değil mi?

[FONT=verdana,geneva]Petek Dinçöz: Assolist hanım efendimiz 50 yaşına geldiğinde yaşayamadığı gençlik günlerinin acısını çıkarmak için puantiyeli kabarık etekler giyebilir.

[FONT=verdana,geneva]
[FONT=verdana,geneva]Arzu Karabulut
Yüksek Topuklar – Moda Editörü

Arina

Daimi Üye
Tepki
50.485
Ay bunlardaki para bende olcak valla. Zevksizler :ayna:

Paralarıyla rezil oluyorlar :telefon:

ilk_nur

Daimi Üye
Tepki
37.064
ayy rezillikkkkk bu ne beeeeeee özellikle de demetle ece gürsele bakmaya yürek dayanmıyor:dil:

ilk_nur

Daimi Üye
Tepki
37.064
ayy hepsi birbirinden berbat valla leman sam yazmasan tanıyamazdım ne olmuş öyle form reklamındaki hali ne kadar güzel anlaşılan eti form yemiyor:))

Arina

Daimi Üye
Tepki
50.485
Çağrı vasat :dusun: O ayağındakiler ayakkabı mı şimdi:bayil:

Zeynep Mansur bence çok şık olmuş, ben beğendim :eek: Kırmızılar falan çok yakışmış, bayılıyorum zaten o kadına -hmm

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar