Duyuruyu Kapat
Hanimefendi: kadınlara özel bir şekilde sağlık, giyim, beslenme, diyet ve benzeri kısaca her konuda destek veriyor. Türkiye'de tek kaynak olma yolunda hızla ilerleyen Hanimefendi.com, üyeler dışında ziyaretçilere açık yapısıyla da paylaşım mantığının hakkını vermeye çalışıyor. Siz de bunun bir parçası olmak istiyorsanız, hemen ücretsiz kayıt olabilir ve aramıza katılabilirsiniz. Sensiz bir kişi eksiğiz... :)
Duyuruyu Kapat
Instagram 180T
Facebook 10K
Twitter 138T

Kova Burcu Erkeği

Konu, 'Kova (20 Ocak - 18 Şubat)' kısmında nk83 tarafından paylaşıldı.

 1. nk83

  nk83 Admin + Sitenin Hikaye Yazarı

  Kayıt:
  24 Ağustos 2010
  Mesajlar:
  64.815
  Beğeniler:
  84.063
  [​IMG]
  KOVA ERKEĞİ (21 Ocak – 18 Şubat )

  Kimdir?
  Kışın ortasında doğan Kova erkeği maddiyattan arınmış, akıllı, kararsız ve özgün biridir. Gerçekler onu sıkar. Para? Güç? Sosyal başarı? Hepsiyle dalga geçer. Önemsiz ve sıradan şeylerden uzaklaşır. İlgi alanları çeşitlidir, etkinlikleri sınırsızdır. İşte en büyük problemi budur.

  Nasıl Yaşar?
  Sinirli, hareketli, çok kızışmış bir ritmde. Dinlenme ve tembellik tanımaz. Durmadan çalışır, projeler yapar ama onları gerçekleştirmek için çabalamaz. Arkadaşlık duygusu gelişmiştir. Yolu çizmek, korunmak için ona güvenmeyin. Ne başkalarını ne de kendini yönetmeyi becerir. Onunlayken ne olacağı belli olmaz.

  Nasıl sever?
  Kova erkeği bir eş ya da sevgiliden çok bir arkadaş, bir suç ortağıdır. Duygusal, duyarlı ya da cinselliği baştacı eden biri değildir. Size kadın olmanızın yanı sıra bir insan olarak da saygı gösterir. Aşık olmaktan, tutkunun esiri olmaktan ve en değerli hazinesi olan özgürlüğünü kaybetmekten korkar.