Kötüyüm

Sol yanım

Artık herkes gibisin
Tepki
1.035
Sabah annem aradı size gelecegiz diye buyrun gelin dedim
Ama bir tarafım sevinirken diger yanım istemiyordu
Neyse 10 15 dk sonra babam aradı bu telefon faturası ne böyle diye ?
Anlamadım önce sonra bilmem ne olmuş dedim
300 tl gelmiş iki ay ödenmemiş ben ödeyecektim ödeyemedim dedi
Bende telefon almıştık geçen yıl 2 3 aydır (6 yıldan sonra eşim iyi bir telefon kullan diye bana almıştı )şıkışık elimiz ödeyemedik dedim
Yüzüme kapattı
Sabah agladım dakikalarca sonra panik atak geçirdim gelmesinler diye dua ettim çünkü biliyorum ki yine eşimin beceriksizliği ,saygısızlığı, sigarası, oturma şekli ve karaktersizliği konuşulacak
7 yıldır yaranamadı eşim (çok zor büyümüş hep maaşı ailesine gitmiş birikim yapamamış ezik büyümüş ama çok iyidir)
Saat 1 buçuk da annem ve küçük kardeşim geldi ler
Tabi her zaman ki gibi sohbet hiç yok (asla sohbet etmezler ben aramasam aylarca aramazlar bi bana böyleler ,ilk çocugum annem 16 babam 17 yaşındaymış doğduğunda )
Evlendiğimiz zaman yaptıkları yardımları hâlâ anlatırlar onlarda ikinci el perde halı koltuk Allah razı olsun yinede almak zorunda değiller tabi

Eşimle 3 aylık evliyken kaynanam ya karın gidecek ya benim evladım değilsin dedi hastalandım ve hamile kalamıyordum ilaçlardan ötürü

Ortada kaldık ne bir eşya ne para
7 yıldır hep çabaladı eşim benim boynumu bükmedi elinden geleni yaptı ama bir dönem tartıştık baba evinde kaldım sıgınamadım affettim diye ailem beni suçladı

Ne yapayım siz söyleyin
1 ay aramadım ama babam bana haber göndermiş küstümü diye

Eşim batakta şuan evi zor geçindiryoruz işe giremiyorum çocuguma kimse bakmıyor tecrübem diplomam vs de yok iş imkanı kısıtlı
İşe girdim ama maaşım kreşe gitti

Şuan kendime gelemedim eşim biraz sonra gelecek ne yapsam bilmiyorum mutsuzluğumu hissetsin istemiyorum

Son düzenleme:

Ev Kedisi

Daimi Üye
Tepki
1.224
Canım şu videoyu izlemeni tavsiye ederim. Sıkıntı anlarında bana çok iyi geliyor.
Ailevi sıkıntılara bir şey diyemem. Ailemizi seçemiyoruz tabi. Ama psikolojini yönlendirerek panik ataklarını hafifletebilirsin belki

OP
Sol yanım

Sol yanım

Artık herkes gibisin
Tepki
1.035
Kırgınım hemde çok yıllar önce benim okumamam için elinden geleni yapan babam annem şimdi gelinimizi sınavlara götürüyor oku tabi diyor hastahaneye sürekli giderken yaya gitmesin dolmuşa binmesin diye arabayla gidip götürüyor çalışırken annem baktı azcık hasta olsa ya eve getirip bakarlar yada arar sorarlar

Geçen babam ve kız kardeşim evladıma demediklerini bırakmadı
Vay çok yaramazmış okumazmİş vs vs birşey diyince kötü oluyorum insan ailesine gitmek istemez mi ben istemiyorum
Çok doluyum çok

mügü

Moderatör
Moderatör
Tepki
8.456
Kırgınım hemde çok yıllar önce benim okumamam için elinden geleni yapan babam annem şimdi gelinimizi sınavlara götürüyor oku tabi diyor hastahaneye sürekli giderken yaya gitmesin dolmuşa binmesin diye arabayla gidip götürüyor çalışırken annem baktı azcık hasta olsa ya eve getirip bakarlar yada arar sorarlar

Geçen babam ve kız kardeşim evladıma demediklerini bırakmadı
Vay çok yaramazmış okumazmİş vs vs birşey diyince kötü oluyorum insan ailesine gitmek istemez mi ben istemiyorum
Çok doluyum çok
üzüldüm ya sana bana özelden mesaj at ben fazla bilimiyorum da

Hiç

Daimi deli hedef: aynalar
Tepki
3.081
Bütün bunları okuyunca dedim ki bunlar nasıl anne baba her iki taraf için
Bir seninkiler ne arka çıkmış ne begendirebilmissin kendini
İki nasıl kayınvalide ki ya ben ya o diyor
Ya tek siykeyecegim rabbim hayırlı kapılar açsın esinede sana da ve bu insanlara zerre muhtaç etmesin sende mesafeni köy bence her iki tarafa da hele çocuğuna laf ettirme kimin haddine ya

OP
Sol yanım

Sol yanım

Artık herkes gibisin
Tepki
1.035
Bütün bunları okuyunca dedim ki bunlar nasıl anne baba her iki taraf için
Bir seninkiler ne arka çıkmış ne begendirebilmissin kendini
İki nasıl kayınvalide ki ya ben ya o diyor
Ya tek siykeyecegim rabbim hayırlı kapılar açsın esinede sana da ve bu insanlara zerre muhtaç etmesin sende mesafeni köy bence her iki tarafa da hele çocuğuna laf ettirme kimin haddine ya
Zor dönemlerden geçiyoruz eşimle benim saglıgım parasızlık kimse bir aramadı neyiniz var demedi evim perişan agrıdan iş yapamıyorum bir gelip kapımızI açmadılar

gülümse_kaderine

İnsan,hayvanla Üstinsan arasında gerili bir iptir
Tepki
1.400
Rabbim kimseyi kimseye muhtac etmesin
Torunlarına bile bu şekilde davranan ailene karşı senin tavrın ne oluyor merak ettim
Çocuk kaç yaşında
İnşallah bi çıkış yolu bulursun tez zamanda
Çalışmak zorundaysan yarımgün çocuğu okula kreşe vs bırakıp iş bulamazmısın
bakıcılık yemek vs gibi bişey
İnsanın aileside olsa muhtac olduğunu hissettiği zaman sonuç bu
eşini kemdini çocuğunuda ezdirme kim olursa olsun ne münasebet herkes kendine işine baksın
bi deliliğe bakar çek restini bi daha yapmasınlar kaç yıl olmuş alınan 2. El eşyanın tatavasınımı çekecen bu nedir ya çokmsinirlendim :naslyany:

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar