Koşun kızlar koşunn artık bir kuşum varrrrr

M

madesam

Misafir
dün kocam sürpriz yapmış bana muhabbet kuşu almış çocukluğumdan beri hep evde muhabbet kuşu besleriz:) hatta evdeki kuşumuz(ki ondan önce 6-7 kuşumuz daha oldu) 7 yaşında.. ama bu daha yavru inşallah resimlerini de eklicem. beyazlı grili bi kuş adını şükür koydum konuşmayı öğrendiğinde ilk şükür desin diye:) inşallah iyi bakarım ama her yeri batırmış çok hareketli..:)

okypete

Daimi Üye
Tepki
19.396
oo çok severim muhabbet kuşlarını.gülegüle bak canım. bir ara çok beslemiştim.birinin adı da topişti. çünkü tombalaktı ve topiişşşşş diyordu:)

OP
M

madesam

Misafir
sağolun kızlar annem bizimkini verseydik dedi sonra da kuşa sana kardeş gelmiş diye seslendi de kayınvalidem kesin kalp krizi geçirir bu yeni toruna:) o insan olanından istiyor zira:)

tobe

Genel Yönetici
Genel Yönetici
Tepki
3.765
illaki madesam:)
çok hoşsunnn....
Güle güle büyütün kuşunuzu:)
:deli:

tobe

Genel Yönetici
Genel Yönetici
Tepki
3.765
sağol canım ya ama çok hareketli hiperaktif galiba:)

olsun daha iyi canınız sıkılmazz... Bende çok seviyorum ama küçükken bir kuşum vardı adı hırçın onu kaybettikten sonra bir daha kuş besleyemedim beslemekte istemedim.Ölünce çok üzülüyorum çünküüü:(

İnşallah sizinki uzun ömürlü olurrr...

OP
M

madesam

Misafir
olsun daha iyi canınız sıkılmazz... Bende çok seviyorum ama küçükken bir kuşum vardı adı hırçın onu kaybettikten sonra bir daha kuş besleyemedim beslemekte istemedim.Ölünce çok üzülüyorum çünküüü:(

İnşallah sizinki uzun ömürlü olurrr...

amin canım amin ben de ölünce üzülüyorum ama onsuz da yapamıyorum:)

füreyya

Daimi Üye
Tepki
2.323
ay ne güzel konuşmayı öğretirsin bıcır bıcır arkadaş olur insana..
güle güle büyüt :)

OP
M

madesam

Misafir
sağolun kızlaaarrrr fotosunu çekeyim de sizde görün:))

OP
H

Hera

Misafir
Ay çok severim yaa benim vardı baktım Ben 2 tane Biri zıpır diğeride Tarçındı İnanılmaz tatlı oluyolar Çok sevindim senin adına canım yaaa süper uzun Ömürlü sağlıklı olsun dilerim temiz bak iyi bak Vitamin Ver Açıktan Yem Alma Kemik al as beslensinler Benimkiler duş alıyolar dı Mutfakta açıyodum çeşmeyi incecik ip gibi altında yıkanıyolardı usul usul :huhuu:

OP
M

madesam

Misafir
resim

OP
M

madesam

Misafir
kafesimiz biraz pis ama daha yeniyiz teyzeler:)

OP
M

madesam

Misafir
Ay çok severim yaa benim vardı baktım Ben 2 tane Biri zıpır diğeride Tarçındı İnanılmaz tatlı oluyolar Çok sevindim senin adına canım yaaa süper uzun Ömürlü sağlıklı olsun dilerim temiz bak iyi bak Vitamin Ver Açıktan Yem Alma Kemik al as beslensinler Benimkiler duş alıyolar dı Mutfakta açıyodum çeşmeyi incecik ip gibi altında yıkanıyolardı usul usul :huhuu:

ben de temiz olsun istiyorum ama bazı kuşlar yıkanıyor bazısı suyu hiç sevmiyor..

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar