Korkuyorummmm

M

melis_melis

Misafir
kızlar 1 hafta sonra 9 ayım dolmak üzere bebek gelmek istyor ama ben cok streslıyım habire agrılarım oluyor korkuyorum ne zaman gelcek bu bebek bende bılmıyorum sıkıldım bu durumdan off:uzgun:

LiLi

Daimi Üye
Tepki
12.556
Canım sen ne zaman hamile kalıcaksın diye heyecanlanıyordun bir zamanlar yanlış hatırlamıyorsam , şimdi doğsun diye mi heyecanlanıyorsun :hihi:
Doğar merak etme bunlar en güzel günlerin ..:dusun:

OP
M

melis_melis

Misafir
tabı bu beşinci hamilelıgım oldugu ıcın pekde guzel gunlerım oldugunu dusunmuyorum agrılarım cok erken dogum rıskım var belırsızlık kötu bsey ıyıce bunaldım sanırım ondan böleyım of of :uzgun::uzgun:

ferah

Daimi Üye
Tepki
9.347
Allahın izniyle sağlıklı bir şekilde doğumunu yap sonra da haber ver bize canım ,resimdeki kızın mı?

LiLi

Daimi Üye
Tepki
12.556
Anladım canım , 9. ayda ağrıların olması gayet normal bu aydan sonra erken doğum riskini taşımıyorsundur , riskli şeyler yaşamayı aklından çıkar bir sorun olursa doktorun muhakkak müdehale eder , olumlu ve pozitif ol bebeğini de sıkıntıya sokma.

OP
M

melis_melis

Misafir
evet kızım resımdekı tabiki haber veriririm size hayırlısıyla kurtulsam inş

OP
M

melis_melis

Misafir
29.haftadan itibaren gelmeye calısıyordu bebegım ama ılaclarla durdurduk hala midem bulanıyor kusuyorum bunların neden oldugunu bılmıyorum :aglayan::aglayan:

ferah

Daimi Üye
Tepki
9.347
29.haftadan itibaren gelmeye calısıyordu bebegım ama ılaclarla durdurduk hala midem bulanıyor kusuyorum bunların neden oldugunu bılmıyorum :aglayan::aglayan:

emin ol yaşadığın stresten canım büyük kızım benim 4.hamileliğimdi,küçük kızım da 6.ne olacak diye stresten o bulantıları az çekmedim ben ,rahat ol gönlünü ferah tut

sadiye

Admin
Admin
Tepki
56.321
Rabbim yardimcin olsun canim ama artik az kalmis canini sıkmamaya calis.

Rabbim hayirli dogum nasip etsin insallah.

duyguuuu

Daimi Üye
Tepki
489
Rabbim sağlıkla bir avazda doğmasını sağlasın canım benim.

Annelik ne müthiş bir duygudur kim bilir :)

iyi yönlerini düşün, evlat hasreti çektirmesin Rabbim kimselere.

goznuru

Daimi Üye
Tepki
396
onceelikle saglikli dogumunun gecmesini diliyorum , kendini kasma hersey beyinde bitiyor rahat ol ve kucagina alacagin gunleri dusiun

OP
M

melis_melis

Misafir
kızlar dogum nişanı geldıkten ne zaman sonra dogum baslar nişanım geldi az bişey evdeyım stres yaptımmm acil bilgi verin:aglayan::aglayan:

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar